Людмил Киров остава треньор на Нефтохимик, отбора се готви за мача с Лудогорец
Капитанът Николай Костов Даниел Георгиев няма да вземат участие в дербите заради контузия
Людмил Киров ще продължи да води Нефтохимик и в предстоящата среща от 33-я кръг на Втора лига срещу Лудогорец II, която се явява и предпоследна преди приключване на сезона и последна домакинска.
Президента на клуба Анелия Златкова, цялото спортно-техническо ръководство, футболистите и огромната подкрепа от привържениците успя да разубеди Киров да остане на поста и да завърши този подем, който постигна в отбора.
Спортно-техническото ръководство също се запазва, като единствената промяна е освобождаването от длъжност на Манол Иванов като Изпълнителен директор и на негово място бива назначен Росен Емилов, който има опит на същата длъжност.
За предстоящата среща утре срещу втория отбор на шампиона на България Лудогорец излизаме мобилизирани и готови за победа. За съжаление няма да можем да разчитаме на капитана Николай Костов, който беше контузен в предишната среща, както и на Даниел Георгиев.
Очакваме подкрепата на нашите привърженици и цялата бургаска общественост, сподели пред нас спортния директор Николай Маринов.
Срещата между Нефтохимик и Лудогорец II е утре /неделя/ от 18:00 часа на стадион „Ефбет Арена“ (Лазур) гр.Бургас.
Билети ще се продават на касите на стадиона час и половина преди началото на срещата, а те ще бъдат на цена от 5 лв.
За пенсионери: 2.50лв
За деца, но с придружител: БЕЗПЛАТНО
За ВИП сектора /ложа/: 10лв
Николета Лозанова остана без рожден ден, заради критичното състояние на Боби Михайлов
Автентична 140-годишна рецепта за селски хляб с божествено хрупкава коричка
ПП-ДБ поиска оставката на кмета на Пловдив
Чудесен постен кекс с газирана вода – пухкав, ароматен и идеален за пости
Австрия прие закон, забраняващ носенето на забрадки в училище
Затварят за два часа кръговото кръстовище на летището в посока Бургас
Родените в тези 4 месеца са особено успешни в бизнеса
Филипинки дундуркат децата на Камелия
Обожавам турско пиде, а с тази рецепта на местен пекар винаги се получава перфектно
Предсказанията на Ванга за 2026 г.
Бялото ни завладява от обемните пуловери до букле силуети

:))
Ха-ха, и каква е тази огромна подкрепа. То имаше 30 човека публика на последния мач :))