Служебният кабинет предлага на президента да освободи главния секретар на МВР
Не се съобщава кой ще замени Ивайло Иванов
Министерският съвет прие Решение, с което предлага на Президента на Република България да издаде Указ за прекратяване на правомощията на главния секретар на Министерството на вътрешните работи – главен комисар Ивайло Иванов, и за освобождаването му от длъжност.
Правителственото решение е прието неприсъствено, съобщи пресслужбата на Министерския съвет.
Главният секретар е най-висшата професионална фигура в МВР. Смяната на Иванов бе очаквана. Кой ще заеме неговото място, засега не се съобщава.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Отдавна трябваше тоя герберски Олигофрен да бъде Изритан от тоя отговорен пост.
Но да видим колко време ще чакаме да осводят слугите на ГЕРБ и ДПС
Господата Калоянов и Неделчо Рачев .
Много пари на данъкоплатеца се дават на тези хора с власт и без нещо свършено.
Шут на герберски депесарски подлоги
Да живее Бойко Борисов и всички негови хора, които все още не са махнати! Саботирайте управлението докато все още можем!
Мачкай ГЕРБ!!!!!!!!!!!!!
Нормално беше Ивайло сам са подаде оставка както направи Калин Георгиев.
Все пак това е ново ръководство на държавата. Това важи за всички ръководители , които знаят как са назначени.
Имайте достойнство!
На Радко хвърчилото батальона скоро ще седне на пейката и ще излезе в запас. Славчо палячото татуирания якудза щял да излиза в отпуск по майчинство с Меди феса работят по въпроса
От махането на Борисов сте недоволни май само вие троловете на ГЕРБ и няколко дебели прасета като Пеевски и Цацаров! Всички други ликуват, че тази мафия се разкара най-после от управлението на страната!
Айде, много време ти отделих, че скоро ще си безработен!
Радко Фатмака , фуражката вън!
Време е за промяна …
Кала сигурно си е стегнал куфарчето за Айтос гиби
Интересни времена :)
а,да не пропуснете и патриотичните и воеводските назначения и те са за шут
абе ,некадърниците вън
Но пък ще можете да проституирвате за да си плащате такса спокойствие на Фатмака.
Този е от ГЕРБаджийските калинки- послушен, адски тъп и много агресивен, когато трябва да се удари някой противник на ДПС и ГЕРБ!
Махайте наред! Няма да сгрешите!