Служебният кабинет предлага на президента да освободи главния секретар на МВР
Не се съобщава кой ще замени Ивайло Иванов
Министерският съвет прие Решение, с което предлага на Президента на Република България да издаде Указ за прекратяване на правомощията на главния секретар на Министерството на вътрешните работи – главен комисар Ивайло Иванов, и за освобождаването му от длъжност.
Правителственото решение е прието неприсъствено, съобщи пресслужбата на Министерския съвет.
Главният секретар е най-висшата професионална фигура в МВР. Смяната на Иванов бе очаквана. Кой ще заеме неговото място, засега не се съобщава.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Отдавна трябваше тоя герберски Олигофрен да бъде Изритан от тоя отговорен пост.
Но да видим колко време ще чакаме да осводят слугите на ГЕРБ и ДПС
Господата Калоянов и Неделчо Рачев .
Много пари на данъкоплатеца се дават на тези хора с власт и без нещо свършено.
Шут на герберски депесарски подлоги
Да живее Бойко Борисов и всички негови хора, които все още не са махнати! Саботирайте управлението докато все още можем!
Мачкай ГЕРБ!!!!!!!!!!!!!
Нормално беше Ивайло сам са подаде оставка както направи Калин Георгиев.
Все пак това е ново ръководство на държавата. Това важи за всички ръководители , които знаят как са назначени.
Имайте достойнство!
На Радко хвърчилото батальона скоро ще седне на пейката и ще излезе в запас. Славчо палячото татуирания якудза щял да излиза в отпуск по майчинство с Меди феса работят по въпроса
От махането на Борисов сте недоволни май само вие троловете на ГЕРБ и няколко дебели прасета като Пеевски и Цацаров! Всички други ликуват, че тази мафия се разкара най-после от управлението на страната!
Айде, много време ти отделих, че скоро ще си безработен!
Радко Фатмака , фуражката вън!
Време е за промяна …
Кала сигурно си е стегнал куфарчето за Айтос гиби
Интересни времена :)
а,да не пропуснете и патриотичните и воеводските назначения и те са за шут
абе ,некадърниците вън
Но пък ще можете да проституирвате за да си плащате такса спокойствие на Фатмака.
Този е от ГЕРБаджийските калинки- послушен, адски тъп и много агресивен, когато трябва да се удари някой противник на ДПС и ГЕРБ!
Махайте наред! Няма да сгрешите!