Служебният кабинет предлага на президента да освободи главния секретар на МВР
Не се съобщава кой ще замени Ивайло Иванов
Министерският съвет прие Решение, с което предлага на Президента на Република България да издаде Указ за прекратяване на правомощията на главния секретар на Министерството на вътрешните работи – главен комисар Ивайло Иванов, и за освобождаването му от длъжност.
Правителственото решение е прието неприсъствено, съобщи пресслужбата на Министерския съвет.
Главният секретар е най-висшата професионална фигура в МВР. Смяната на Иванов бе очаквана. Кой ще заеме неговото място, засега не се съобщава.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Отдавна трябваше тоя герберски Олигофрен да бъде Изритан от тоя отговорен пост.
Но да видим колко време ще чакаме да осводят слугите на ГЕРБ и ДПС
Господата Калоянов и Неделчо Рачев .
Много пари на данъкоплатеца се дават на тези хора с власт и без нещо свършено.
Шут на герберски депесарски подлоги
Да живее Бойко Борисов и всички негови хора, които все още не са махнати! Саботирайте управлението докато все още можем!
Мачкай ГЕРБ!!!!!!!!!!!!!
Нормално беше Ивайло сам са подаде оставка както направи Калин Георгиев.
Все пак това е ново ръководство на държавата. Това важи за всички ръководители , които знаят как са назначени.
Имайте достойнство!
На Радко хвърчилото батальона скоро ще седне на пейката и ще излезе в запас. Славчо палячото татуирания якудза щял да излиза в отпуск по майчинство с Меди феса работят по въпроса
От махането на Борисов сте недоволни май само вие троловете на ГЕРБ и няколко дебели прасета като Пеевски и Цацаров! Всички други ликуват, че тази мафия се разкара най-после от управлението на страната!
Айде, много време ти отделих, че скоро ще си безработен!
Радко Фатмака , фуражката вън!
Време е за промяна …
Кала сигурно си е стегнал куфарчето за Айтос гиби
Интересни времена :)
а,да не пропуснете и патриотичните и воеводските назначения и те са за шут
абе ,некадърниците вън
Но пък ще можете да проституирвате за да си плащате такса спокойствие на Фатмака.
Този е от ГЕРБаджийските калинки- послушен, адски тъп и много агресивен, когато трябва да се удари някой противник на ДПС и ГЕРБ!
Махайте наред! Няма да сгрешите!