Опашка в Слънчев бряг за ваксини
Да се включат в имунизацията са изявили желание служителите в над 80 хотела
Десетки служители на хотели, желаещи да се ваксинират, се наредиха на опашка пред Медицинския център в Слънчев бряг.
Не сме убеждавали никого за ваксините, каза пред Нова телевизия Радка Дишкова, която е мениджър на хотел, а по-голямата част от чакащите на опашката са нейни служители.
„Говорихме с нашите служители и им обяснявахме какви са рисковете. Ще работим с туристи от почти цяла Европа. Тези хора пътуват много и не знаем с какви точно хора ще се срещнем. Предоставили сме цялата налична информация и когато им казахме за възможността след срещата с д-р Георги Паздеров (б.а. директор на РЗИ - Бургас), те сами пожелаха да се ваксинират“, добави тя.
В медицинския център разполагат с четирите вида ваксини.
Започва ваксинацията на служители в Слънчев бряг и региона
Цвета, която е представител на голям туроператор, сподели, че е решила да се ваксинира, тъй като сезонът предстои и е важна сигурността на гостите й. Те трябва да се чувстват добре в България, да е безопасно за тях, добави тя.
„Представителите на над 80 хотела са заявили желание за ваксинация. Изготвени са списъци. Ние оказваме съдействие. Вече има хотели със 100 процента ваксинирани служители“, каза пък хотелиерът Теодор Пастърмаджиев, който е и член на Управителния съвет на Съюза на собствениците в Слънчев бряг.
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма

- Къде? Чакай, идвам с теб!
Започва сезона,хората се ваксинират за да работят спокойно с туристите и летовниците и най-вече да предпазят себе си от ковида...
до 1