Гърция отваря врати за туристи
Отпадат редица ограничения в страната
Гърция отваря врати за туристи от днес. Премахват се ограниченията за движение между областите. Намалява се и продължителността на вечерния час. Вместо в 23:00, той ще започва 30 минути след полунощ, съобщава Нова телевизия.
Отпада и необходимостта гражданите да доказват пред властите основателни причини за пътувания. Търговските обекти също се отварят. Единственото изискване е да приемат до един клиент на 25 квадратни метра площ.
Хората, които искат да пътуват до островите по море или по въздух, трябва да притежават сертификат за ваксинация, негативен резултат от PCR тест, извършен до 72 часа преди пътуването или негативен резултат от бърз тест, извършен до 24 часа преди пътуването.
Всички местни и чуждестранни пътници на възраст над пет години ще бъдат задължени да спазват тези условия.
АТВ се вряза в зрители на автомобилно шоу, има загинали (ВИДЕО)
България е в най-лошата си фискална позиция от началото на хилядолетието, алармират от ИПИ
Над 42% по-скъп ток за бизнеса от днес
Лошо време скова Турция: Бурни ветрове и майски сняг
Бивш кмет на Ню Йорк и бивш съветник на Тръмп е в болница в критично състояние
Кога президентът ще връчи първия мандат
СЗО бие аларма! Идва ли нова епидемия? Трима души са загинали на борда на круизен кораб
Самолетът на испанския премиер кацнал принудително в Анкара
Синоптици: Седмицата започва със слани, но се гответе за...
Дневен хороскоп за 4 май 2026: Лъвовете да внимават с думите си
Сол в канала: защо е полезно
Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути

Не само от цял, ами и от 1/2 час разбира! И от дати, от месеци, от разпоредби, от всичко! До днес е нападал в 23:01, а от утре знае че може да почине, да пие по едно, да разкърши снага в някое бузуки, и да почне да напада по-късно.