Най-красивата полицайка роди второ
Получила констракции, докато се разхожда в Борисовата градина
Най-секси полицайката у нас стана майка за втори път. Йоана Петрова от икономическа полиция даде живот на Матей навръх Гергьовден. Появата на бебето идва като изненада и за самата майка, тъй като терминът й бил за 13 май.
„Роден да бъде обичан! Матей Мартин Йоновски се появи на този свят на много свещен и благороден български празник – Гергьовден. Ден, който има и друга символика за нашето семейство“, разкри Йоана. На тази дата преди 3 години тя и благоверният й започнали своята връзка.
Йоана се разхождала в Борисовата градина, когато получава контракции. Решава да отиде на преглед в болницата, но там я приемат веднага заради разкритие от 8 см.
Петрова ражда за по-малко от час. А дни по-късно тя се връща отново в същото русло, като показа снимки от фитнеса и перфектната си форма. От кадрите се вижда, че красавицата няма никакъв корем и е стегната, независимо че ражда седмица по-рано.
А прекрасната си форма тя неведнъж казва, че дължи на здравословния си начин на хранене. Само преди година, по време на първата вълна на коронавирус, тя даде живот на първото си дете дъщеря й Алена. Красавицата е заедно със своя любим от три години, пише "България Днес".
Мечка се разходи най-културно из градски улици
Мечка се разходи най-културно из градски улици
01/06/2026, Понеделник 21:30
0
Трик за по-дълго съхранение на плодове и зеленчуци
Пълнени яйца с домашен сос: лесна рецепта
Руснак пред подпис с ПСЖ
Как реагират зодиите на критика
19-годишна зверски пребита, нападателят се издирва
Състоя се инициативата "Министър за един ден"
Бивш футболен национал почина на 33 години
7-годишно момче избяга от дома си в София, майката с разказ за драмата
Течна пица на тиган за 10 минути – само 6 супени лъжици брашно и заквасена сметана
След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща
3 зодии получават съобщение, което ще промени живота им за една нощ
