Димитър Николов към медицинските сестри: Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голямата отплата
Кметът на Бургас със специален поздрав по поводпрофесионалния празник 12 май – Международен ден на сестринството
Кметът Димитър Николов поздравява всички бургаски медицински сестри и професионалисти по случай професионалния им празник - 12 май.
"Скъпи медицински сестри и професионалисти по здравни грижи,
Поздравявам ви най-сърдечно по повод професионалния ви празник 12 май – Международен ден на сестринството!
Благодаря ви за всеотдайните и неуморни грижи, за милосърдието и съпричастността към болката на хората в нужда. Това е особено показателно през последната година, когато толкова много хора се оказаха в трудно положение, заради епидемията, обхванала света.
И днес вие продължавате да доказвате своя професионализъм и неизчерпаема грижа. Въпреки трудностите, с които се налага да се сблъсквате ежедневно, изпълнявате съвестно своите професионални задължения и отговорности.
Поклон пред вашия труд и състрадание към болните!
Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате да раздавате своето неизчерпаемо милосърдие и подкрепа на всички, които са в нужда! Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голяма отплата!
Честит празник!
Димитър Николов
Кмет на община Бургас
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали

С благодарност можеш ли да си гледаш семейството?
За 40 години стаж - няма и 300 лв. пенсия. Даже индексация и добавка няма, защото < 300лв.
Изобщо не си заслужава ученето, работата, безсънието, дежурствата....