Димитър Николов към медицинските сестри: Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голямата отплата
Кметът на Бургас със специален поздрав по поводпрофесионалния празник 12 май – Международен ден на сестринството
Кметът Димитър Николов поздравява всички бургаски медицински сестри и професионалисти по случай професионалния им празник - 12 май.
"Скъпи медицински сестри и професионалисти по здравни грижи,
Поздравявам ви най-сърдечно по повод професионалния ви празник 12 май – Международен ден на сестринството!
Благодаря ви за всеотдайните и неуморни грижи, за милосърдието и съпричастността към болката на хората в нужда. Това е особено показателно през последната година, когато толкова много хора се оказаха в трудно положение, заради епидемията, обхванала света.
И днес вие продължавате да доказвате своя професионализъм и неизчерпаема грижа. Въпреки трудностите, с които се налага да се сблъсквате ежедневно, изпълнявате съвестно своите професионални задължения и отговорности.
Поклон пред вашия труд и състрадание към болните!
Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате да раздавате своето неизчерпаемо милосърдие и подкрепа на всички, които са в нужда! Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голяма отплата!
Честит празник!
Димитър Николов
Кмет на община Бургас
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

С благодарност можеш ли да си гледаш семейството?
За 40 години стаж - няма и 300 лв. пенсия. Даже индексация и добавка няма, защото < 300лв.
Изобщо не си заслужава ученето, работата, безсънието, дежурствата....