Димитър Николов към медицинските сестри: Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голямата отплата
Кметът на Бургас със специален поздрав по поводпрофесионалния празник 12 май – Международен ден на сестринството
Кметът Димитър Николов поздравява всички бургаски медицински сестри и професионалисти по случай професионалния им празник - 12 май.
"Скъпи медицински сестри и професионалисти по здравни грижи,
Поздравявам ви най-сърдечно по повод професионалния ви празник 12 май – Международен ден на сестринството!
Благодаря ви за всеотдайните и неуморни грижи, за милосърдието и съпричастността към болката на хората в нужда. Това е особено показателно през последната година, когато толкова много хора се оказаха в трудно положение, заради епидемията, обхванала света.
И днес вие продължавате да доказвате своя професионализъм и неизчерпаема грижа. Въпреки трудностите, с които се налага да се сблъсквате ежедневно, изпълнявате съвестно своите професионални задължения и отговорности.
Поклон пред вашия труд и състрадание към болните!
Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате да раздавате своето неизчерпаемо милосърдие и подкрепа на всички, които са в нужда! Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голяма отплата!
Честит празник!
Димитър Николов
Кмет на община Бургас
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

С благодарност можеш ли да си гледаш семейството?
За 40 години стаж - няма и 300 лв. пенсия. Даже индексация и добавка няма, защото < 300лв.
Изобщо не си заслужава ученето, работата, безсънието, дежурствата....