Димитър Николов към медицинските сестри: Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голямата отплата
Кметът на Бургас със специален поздрав по поводпрофесионалния празник 12 май – Международен ден на сестринството
Кметът Димитър Николов поздравява всички бургаски медицински сестри и професионалисти по случай професионалния им празник - 12 май.
"Скъпи медицински сестри и професионалисти по здравни грижи,
Поздравявам ви най-сърдечно по повод професионалния ви празник 12 май – Международен ден на сестринството!
Благодаря ви за всеотдайните и неуморни грижи, за милосърдието и съпричастността към болката на хората в нужда. Това е особено показателно през последната година, когато толкова много хора се оказаха в трудно положение, заради епидемията, обхванала света.
И днес вие продължавате да доказвате своя професионализъм и неизчерпаема грижа. Въпреки трудностите, с които се налага да се сблъсквате ежедневно, изпълнявате съвестно своите професионални задължения и отговорности.
Поклон пред вашия труд и състрадание към болните!
Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате да раздавате своето неизчерпаемо милосърдие и подкрепа на всички, които са в нужда! Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голяма отплата!
Честит празник!
Димитър Николов
Кмет на община Бургас
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма

С благодарност можеш ли да си гледаш семейството?
За 40 години стаж - няма и 300 лв. пенсия. Даже индексация и добавка няма, защото < 300лв.
Изобщо не си заслужава ученето, работата, безсънието, дежурствата....