Димитър Николов към медицинските сестри: Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голямата отплата
Кметът на Бургас със специален поздрав по поводпрофесионалния празник 12 май – Международен ден на сестринството
Кметът Димитър Николов поздравява всички бургаски медицински сестри и професионалисти по случай професионалния им празник - 12 май.
"Скъпи медицински сестри и професионалисти по здравни грижи,
Поздравявам ви най-сърдечно по повод професионалния ви празник 12 май – Международен ден на сестринството!
Благодаря ви за всеотдайните и неуморни грижи, за милосърдието и съпричастността към болката на хората в нужда. Това е особено показателно през последната година, когато толкова много хора се оказаха в трудно положение, заради епидемията, обхванала света.
И днес вие продължавате да доказвате своя професионализъм и неизчерпаема грижа. Въпреки трудностите, с които се налага да се сблъсквате ежедневно, изпълнявате съвестно своите професионални задължения и отговорности.
Поклон пред вашия труд и състрадание към болните!
Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате да раздавате своето неизчерпаемо милосърдие и подкрепа на всички, които са в нужда! Нека благодарността в очите на пациентите бъде ваша най-голяма отплата!
Честит празник!
Димитър Николов
Кмет на община Бургас
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът

С благодарност можеш ли да си гледаш семейството?
За 40 години стаж - няма и 300 лв. пенсия. Даже индексация и добавка няма, защото < 300лв.
Изобщо не си заслужава ученето, работата, безсънието, дежурствата....