Събират ли се Бен Афлек и Дженифър Лопес
Някогашната холивудска двойка изглежда отново се сближава
Бен Афлек заведе бившата си любима Дженифър Лопес на романтична почивка в луксозен ски курорт в Монтана, където актьорът притежава собствена хижа, съобщава британското издание „Дейли Мейл“ (Daily Mail).
Вестникът публикува ексклузивни снимки, на които 48-годишният Афлек и 51-годишната Лопес изглеждат спокойни и сякаш се чувстват изключително комфортно в компанията си, докато се возят в джип, който актьорът шофира.
Твърди се, че Бен Афлек притежава хижа в клуб Йелоустоун в Биг Скай, Монтана, в която често ходеше на семейни ваканции с бившата си съпруга Дженифър Гарнър и трите им деца – Вайълет на 15 г., Серафина на 12 и Самюъл на 9 години. Смята се, че именно там той е завел и бившата си изгора Дженифър Лопес.
Според източници двамата са прекарали около седмица в курорта и са били „сами“ по време на престоя си в курорта. Бен и Дженифър за втори път са уловени от папараците заедно в рамките само на малко повече от седмица.
Двамата бяха сгодени през 2002 г., но отложиха сватбата си, която трябваше да се състои през 2003 г. и официално се разделиха през 2004 г. Те бяха видяни да прекарват време заедно, след като Лопес се раздели с годеника си Алекс Родригес и след разкритието, че Афлек е активен потребител на популярно сред звездите приложение за запознанства.
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
