Голф не случи на трезвен шофьор: В рамките на 3 часа хванаха двама пияни зад волана на една и съща кола
Куриозният случай е от вчера от жк „Меден рудник“
Двама пияни шофьори подкараха един и същи автомобил и осъмнаха в ареста. Куриозният случай е от вчера и се е разиграл в бургаския жк „Меден рудник“.
Около 10:00 ч. в района на бензиностанция „Лукойл“, в посока бул. „Ал. Г. Коджакафалията“, ченгетата от Четвърто РУ са спрели за рутинна проверка Фолксваген Голф. Зад волана на немския автомобил е била 54-годишната Петя Д. Поведението на шофьорката обаче било съмнително. Полицаите са решили да извършат и тест с дрегер за употреба на алкохол. Апаратът е отчел 1,44 промила. Бургазлийката е задържана за 24 часа, а автомобилът е дерегистриран.
Няколко часа по-късно – около 13:30 ч. в същия район униформените забелязали лек автомобил без регистрационни номера. Те спрели дерегистрираната кола, този път управляван от 30-годишен бургазлия, с малко име Георги.
Младият мъж обаче също бил пиян. Направен му е тест с дрегер, а апаратът е показал 1,41 промила алкохол в кръвта. Бургазлията е задържан за срок до 24 часа.
По случаите са образувани бързи производства.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

По-дебилно заглавие не можахте ли да измислите? Кой автомобил е случил на трезвен шофьор и как му се е подобрило състоянието от това? По-малко масло ли харчи, по-добър разход на гориво ли? Аман от плоскомислие
Интересно ми е момата снощна ли е или е закусила с две питиета.
Живот ли бе – да го разровиш?
Разровиш ли го – ще мирише ...
И на мен ми се разтапя сърцето, като знам на запад как карат, а нашите колежки, нафиркани още в 10 сутринта!