×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Депутатът от ГЕРБ Дилов-син: Добре е, че Слави нарита политическия кошер, България не се развиваше


Депутатът от ГЕРБ Дилов-син: Добре е, че Слави нарита политическия кошер, България не се развиваше
Колкото и да е парадоксално, ГЕРБ ще увеличи резултата си на следващите избори, прогнозира бургаският народен представител
09 Май 2021, Неделя, 10:45 ч.
Автор: Флагман.БГ

Всяка една система се развива чрез кризи, обясни народният представител

Бургаският депутат от ГЕРБ-СДС Любен Дилов-син прогнозира изненадващи резултати на предсрочните парламентарни избори, които вероятно ще са на 11 юли.

„Българите са доказали, че се учат много бързо. Ама много бързо. Аз мисля, че на тези избори ще има доста сериозни изненади и те ще са в една неочаквана посока“, каза Дилов пред БНТ.

„Аз мисля, че почти всички останали участници ще загубят. Ще постигнат по-ниски резултати“, прогнозира народният представител. На въпрос кой ще увеличи резултата си, Любен Дилов отговори: „ГЕРБ. Колкото и да е парадоксално – да. Защото на фона на този хаос, в крайна сметка хората си казват „някакво управление трябва да има все пак“; някакви хора, с които да може да се разговаря прогнозируемо, дори и да са най-лошите на света. Разбира се, би могло, пак, не давам акъл, би могло така нареченият отечествен фронт, който се очертава около президента, да преосмисли своето политическо поведение и да се съберат и да се явят като една формация, така или иначе сплотена от идеята президентът Радев да повтори мандата си. Защото тези избори на 11 юли освен като парламентарни ще се явят като репетиция за президентските. Това е ясно. Т.е. ако се играе играта „всички срещу ГЕРБ“, тя има някакъв шанс, дава сила и на двете страни. Политиката се храни от големи разломи.“

По думите на Дилов, всичко, което се случва, наистина е за добро.

„За добро е, защото политическият кошер трябва от време на време да се наритва. Така че, каквото и лошо да кажем за Слави, а можем да говорим от тука до хоризонта, всъщност има едно добро – че „Има такъв народ“ тегли два яки ритника на този кошер, който иначе... България не се развиваше. Просто всяка една система се развива чрез кризи. Тя не може да се развива по друг начин, освен чрез кризи, които предолявайки ги, се усъвършенстваме. В момента България е изправена пред една такава политическа криза, която, като я преодолее, ще се усъвършенства", коментира Любен Дилов-син. 

След коментар на водещия, че се изявява като вътрешна опозиция на ГЕРБ, депутатът каза: „Не съм опозиция. Опитвам се да гледам философски и държавнически.“

А след въпрос дали пак ще се кандидатира за депутат, Любен Дилов заяви, че има време и ще помисли.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
44
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
44
Коментара по темата
44.
*********
15.05.2021 13:52:20
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
43.
Ворик
09.05.2021 18:32:37
2
4
А ти целуна Джипси Бибитка по бебетата!
42.
Читател
09.05.2021 17:36:51
2
8
Ще увеличи резултати си като нелекуван бронхит и алергия от полени.
41.
Коко
09.05.2021 17:01:55
6
10
За добро или лошо, Любен Дилов не знам си кой, е прав.
ГЕРБ ще си вдигнат резултата,поне в Бургас.
Ако този същия не е в листата на ГЕРБ в Бургас.
Това го разбраха всички.
Нека Дилов си ходи да се гмурка тук и там,лошо няма
40.
Scrooge McDuck
09.05.2021 15:17:02
2
12
Любен Дилов с Кафяво около устата. Пак водач на листата. Давай Джипко. U can do it.
39.
Scrooge McDuck
09.05.2021 15:13:33
2
6
Любен Дилов с Кафяво около устата. Пак водач на листата. Давай Джипко. U can do it.
38.
не го харесвам
09.05.2021 15:12:58
3
14
човек,който няма собствена идентичност ,а се представя като "син" -поклон пред големия писател Любен Дилов!!!.На тази възраст би трябвало да си вече Любен Любенов Дилов,след като си с такива претенции и си толкова високомерен.Но за политик,точно представител на бургазлии-неееее!-не си подходящ!
37.
три нули до - 34 wc
09.05.2021 15:02:07
1
13
Оппаа -kакво се опитваш да ми кажеш в ПРЕКИЯ смисъл,че ГЕРБ са си назначили цялата администрация (за да им по-удобно да дерибействат) .??? Нали уж държавната работа не трябва да е обвързана с това да си зависим от политическа сила???Само не ме убеждавай,че абсолютно цялата администрация по свое усмотрение са симпатизанти на ГЕРБ.Точно тези ЗАВИСИМОСТИ и ОБВЪРЗАНОСТИ (шуробаджинащина) трябва да бъдат ИЗЧЕГЪРТАНИ, казвам ти го в прекия смисъл.Слави няма претенции да притежава(да има) хора,те ще се появят измежду народа или и ти,като Винету твърдиш,че само Герб са -най,най,най и само те могат да управляват.
36.
gradski
09.05.2021 14:51:54
1
11
На следващите избори пак да води листата на ГЕРБ. И всички да ги пратят да протестират пред спортната зала срещу корупцията...
35.
до 34
09.05.2021 14:43:35
1
10
TИ явно си много ТЪП щом си мислиш че в 350 милионен САЩ няма достатъчно хора завършили престижни университети с правни факултети,политически науки и публична АДМИНИСТРАЦИЯ ЗА ДА ЗАМЕНЯТ предишните туй да не ти 6 милиона България с 2 милиона работещи от които 500 хил администрация клатикурчовци и калинки
34.
wc
09.05.2021 14:36:00
16
11
Ще пиша бавно за да ме разбереш, Никъде на Запад когато се прави предизборна кампания не се говори за изчегъртване на предишните, Даже в полемиката между Байдън и Тръмп която беше много яростна не се споменава такова нещо, Защото ако изринеш цялата администрация което не може да стане поради това че има и местна власт трябва да имаш подготвена такава която още първия ден да започне да работи, А такава Слави няма, Той няма хора даже и за правителство камо ли за нисшата администрация, Та аз ти го казвам в прекия смисъл,
33.
обикновен електорат (нейде от широкия свят)
09.05.2021 14:27:32
5
20
Дилов,Дилов и ти по-далеч от носа си не виждаш.С този нов изборен кодекс (няма ги ограниченията в Чужбина,където има около 30% гласоподадаватели) на всички сметките ще ви излязат криви и най-вече на гербаджии.Вие най-много ще усетите любовта на около три милиона,като мен.....
32.
356
09.05.2021 14:17:03
3
6
Ами нямате крачета с които да ритате защото са ви болни и кръстчето също,
31.
три нули до - 28 wc
09.05.2021 14:16:58
4
11
Цитат от твоя пост - "Хората може да ги спечелиш с това да кажеш какво ще направиш за да им подобриш живота и увеличиш доходите"......Ами байно,това че при теб мисловния процес тече бавно и не можеш да схванеш основни логически закономерности не значи,че с всички е така.Пояснявам -изринва се оксичната ГЕРБ(от властта) и народът постига цитираното в твоя пост.---p.s.думите освен пряк,имат и преносен смисъл в случая с изчегъртано,Слави по-скоро има предвид - из основи....
30.
я
09.05.2021 14:12:13
5
14
Борисов махай го тоя и да не си посмял да ни го нахендриш и юли за депутат от Бургас защото се отказваме от теб,
29.
АСЕН ИЛИЕВ
09.05.2021 14:10:34
6
2
ИСКАТЕ ДА ВИ РИТАМ? - ВОТ ЕТО МОЖНО :) И, МНОГО ВЪЗМОЖНО :)
28.
wc
09.05.2021 13:41:26
14
14
Слави нищо не е изритал защото нищо не е направил, Освен калпавия изборен закон нищо, ГЕРБ дали ще спечели и на 11 юли ще се види но и ИНТ няма да имат същия резултат защото много хора се разочароваха от тях, Какво съществено каза Слави вчера че ще изчегъртат ГЕРБ, Ако така смята че се печелят избори е на грешен път, Хората може да ги спечелиш с това да кажеш какво ще направиш за да им подобриш живота и увеличиш доходите, С това може да спечели само чалгарски настроените и които не ги интересува много какво ще се случи, Само че когато ги удари по джоба и те ще отрезнеят, Който е тръгнал с рогата напред не е спечелил, Хубаво е когато промениш някои неща които трябва да се променят и надградиш постигнатото, Така се прави на Запад,
27.
Смях в залата
09.05.2021 13:40:13
4
28
Как смееш Фъфльо да казваш, че България не се е развивала до сега ?!
Ами Дебила премиер борисоф начело на държавата, какво е правил повече от 10 години!
Или твърдиш, че само е Крал и вършил престъпления!
26.
Ами...
09.05.2021 13:36:18
6
16
"80% от българите са дебили" (Иво Христов (БСП). Четейки коментарите тук, разбирам, че е бил прав. Много заблуден народ, глупав и обсебен от ОМРАЗА! Още 50 години няма да ни дойде акъла, ако още съществуваме като народ дотогава!
25.
Атанас
09.05.2021 13:09:43
0
25
Дали ще се кандидатирате зависи единствено от това дали сте готов да платите цената, вече за втори път. За Вас няма значение от кой район. Иначе много обичате Бургас. Г-н ДИЛОВ, станахте за смях.
24.
Най-токсичната партия
09.05.2021 12:31:07
10
37
Дилов си изцапа името за 10 дни депутатстване. Отърка се добре в Герб. Който се е отъркал в Герб не е в полинтиката вече. Това го чака и него.
23.
?
09.05.2021 12:30:45
1
23
кога ще пишете за спасителя на Странджа Майнев.Взе да липсва
22.
До 19-я
09.05.2021 12:21:24
0
5
Знаеш ли историята какъв модел биберон помни? /За да не са по улиците/. Златен синджир с висулка обикновен каучуков биберон за шише. "Универсален"- и за залъгалка и за хранене.
21.
Marinero
09.05.2021 12:05:16
4
24
Неуспешен опит на Дилов за интерпретация през призмата на партийната му линия, на народната мъдрост, че за да се построи нещо ново и хубаво, старото трябва да се разруши.
20.
шнорхел до 3
09.05.2021 12:00:38
4
19
Дайвинга е пристрастяващо занимание досущ кат гледане на порно ,марихуаната,хазарта и кражба на ЕС фондове през обществени поръчки
19.
Всичкото фъфляк на амбразурата
09.05.2021 11:45:11
11
32
Една лъжа, повторена сто пъти ставала истина. Ама тази за предстоящата победа на гроб си е чиста проба измислица. Набиват ни в главите едно и също та белким вземем, че кротнем и пак наведем глави. Да, да ама не. Това време свърши. Определено бб няма да сдаде властта мирно и кротко, ноооо./това не е намек, че ще бъде изхвърлен силово на улицата/
18.
Читател
09.05.2021 11:34:37
2
16
"от кризи", ама от 10-12г от капризи.
17.
Ad
09.05.2021 11:26:04
10
44
Мамицата ти изрод ,мръсен…Ти от кой кошер си бе,гад,мръсна и продажна ??? То бива да си нагло копеле,ама като тебе и Тулупа не бива…
16.
До 14
09.05.2021 11:23:07
5
30
Гладен не ами си е. бало мамата, кво ли не прай само и само да е вътре, че и министър иска, бухахаха.Само нещо момента обърка!!!
ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА!!!
15.
Тлъ тлъ
09.05.2021 11:20:12
7
42
Алоо фъфляк обърка партията бе тиквоч на квадрат,
14.
Bulgar
09.05.2021 11:19:02
7
43
Тоз явно много е гладен.
Стига сте ни ограбвали СТИГА.
13.
истината
09.05.2021 11:17:38
9
41
Щял да помисли дали пак ще се кандидатира за депутат. Хахаха. Оцапа ли си името с мръсната гербава политика. Разбира се, че България не се развиваше в последните години, беше почти в застой. Другите страни къде отидоха, ние се залъгваме с всяка направена дреболия и я раздуваме, сякаш кой знае какво станало и все се сравняваме с далечното минало отпреди, вместо да се съревноваваме с другите страни в ЕС.
12.
Б.Б.
09.05.2021 11:14:32
8
36
"И да не сме първи, ще сме втори", заяви лидерът на ГЕРБ на днешния брифинг на партията, който се провежда точно в часа на официалната церемония по случай Гергьовден пред Александър Невски.
С това лидера на ГЕРБ призна, че най-вероятно ще загубят предстоящите предсрочни парламентрани избори.
11.
Не съм от ГЕРБ, ама и от БСП не съм
09.05.2021 11:14:08
9
35
Флагман продължавате със поведението си да ни показвате, само гербопитеци с тъпо и малоумно мнение по злободневни въпроси. А този иначе щели да спечелят ... от какво бе от фабриката, която си купи на 08.09.1944 г. ли ... аман от некадърници.
10.
Син че син
09.05.2021 11:12:52
8
42
някакво управление трябва да има все пак“;
Ами 10г.беше някакво от калинки
Стига.
9.
_nib_
09.05.2021 11:05:55
38
14
Няма да е парадоксално,а закономерно.Тези които са се объркали да гласуват за учиндолския каунь....клекни-падни.....разбраха че нито мажоритарни ще видят,ни левче субсидия....Отделно ще има и допълнителни гласове тиквуций и от такива като мен,които не са гласували с години.
8.
Българин
09.05.2021 11:02:37
9
43
Деееба тоя гербав пърдялник деееба...
7.
Тотал щета
09.05.2021 11:00:17
8
45
Иначе в туризма имало много проблеми и ако не нулева щели да запишат още една лоша година. Добре че си призна и не лъга като предната министърка на туризма. Обаче КОЙ е толкова години на власт и кой управлява министерството на туризма, че има толкова много проблеми? А като гледам май във всички министерства е хаос и навсякъде е тотал щета. Лошото е че герберасткото управление ще го преживяваме още 20 години с това наследство което ни оставя. Толупа ни загроби с тия 50 милиарда дълг
6.
Не става за политик
09.05.2021 10:57:23
7
60
Бургаският депутат от София... Според мен е нагаждач и гледа накъде духа вятъра. Няма лошо, оправя се в живота, но да не се прави на радетел за блага на хората
5.
ХАХА КОЛКО ВИ ПЛАЩАТ??????????????????????????????
09.05.2021 10:55:35
7
39
ДА НИ ГИ НАВИРАТЕ ПРЕД ОЧИТЕ ХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.
Колко?
09.05.2021 10:55:03
8
62
Е поне си го каза, че България под управлението на гроб не се развива. Ся остава да кажеш и каква ти е идеята да отидеш там?!
3.
питанка
09.05.2021 10:54:04
7
63
Глупак прикрит зад остроумия ! Доброволен паж на Мутрата срещу охолен живот и дайвинг ! Жалък.
2.
ТОЗ Е ОБЕЗУМЯЛ
09.05.2021 10:52:56
8
55
ХАХА СЛАВИ ИЗРИТАЛ ОБВЪРЗАНАТА КАТО СВИНСКИ ЧЕРВА ПОЛИТИЧЕСКА СГАН АМА ГРОБАРИТЕ ЩЕЛИ ДА СПЕЧЕЛЯТ ХАХАХА "и аз съм идиот и вие сте идиоти затова ще гласувате за гроб"" май много прилича на """"и аз съм прост и вие сте прости затова се разбираме """И НИ ИЗБИРАТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.
мислещ
09.05.2021 10:49:31
7
59
Сладур, като всички слуги на Борисов!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори