×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Израелската армия обяви, че атакува едновременно Техеран и Бейрут
  • Честит 3 март, българи!
  • Иран атакува Саудитска Арабия тази нощ: Посолството на САЩ в Рияд е в пламъци
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Смразяващи кадри: Мазилка се стовари на метри от пешеходец в Бургас


Смразяващи кадри: Мазилка се стовари на метри от пешеходец в Бургас
Кадрите са заснети на кръстовището между ул. „Христо Ботев“ и бул. „Сан Стефано“
Ключови думи: бургас, мазилка, инцидент
08 Май 2021, Събота, 17:25 ч.
Автор: Флагман.БГ, Видео: Шофьори Бургас

Инцидентът е станал по обед и по чудо се е разминал без пострадали

Мазилка се стовари на метри от мъж в Бургас. Шокиращият инцидент, който по чудо се размина без пострадали, е станал около обед днес на кръстовището между ул. „Христо Ботев“ и бул. „Сан Стефано“, а кадрите са заснети от бордовата камера на автомобил, изчакващ зеления сигнал на светофара.

От записа се вижда как няколко големи парчета от мазилката на сградата, намираща се на ъглъла между двете улици, пада с огромна сила и се разбива на прах буквално на сантиметри от преминаващ пешеходец. Той не успява да реагира на време, но за щастие по стечение на обстоятелствата не попада в траекторията на падащия къс от фасадата. 

По всичко обаче личи, че откъсналото се парче е паднало от някой от по-високите етажи на 6-етажната кооперация. Повече вижте във видеото:




16
Коментара
Емел МАХМУД Тръмп се закани на Испания Тръмп се закани на Испания 03/03/2026, Вторник 21:18 7
Емел МАХМУД Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай 03/03/2026, Вторник 20:57 0
16
Коментара по темата
16.
Слава на бога
09.05.2021 22:00:10
0
1
Де да бяха метри... благодаря на бог
15.
Бай джурнализд
09.05.2021 02:03:06
1
3
абе чакайте пак да стане 30 градуса че тогава ни смразявайте. Сега е хладно - пишете адска новина или гореща ;)
14.
Читател
08.05.2021 20:56:36
0
2
Като не е паднал и големия ключ на Codkey.
13.
Tsatsata
08.05.2021 19:46:21
0
28
На тази сграда мазилката си й пада от две-три години...
Особено опасна е козирката, която стърчи над улицата и сега са почнали да падат парчета от нея!
В Общината има цял отдел, който би трябвало да се занимава с тези проблеми !
Но оня ден съдът не намери виновни и за смъртта на двете момичета на ул. Алабин в София , така че кой да му пука ?!
12.
Вълев
08.05.2021 19:44:15
1
32
Чанка Коралска от общината вместо да раздава малки поръчки и да казва на фирмите с кои подизпълнители да работят ,може да напише по едно предписание на собствениците да си оправят мазилките !
11.
111
08.05.2021 19:30:37
13
4
Това не е ли на ул.хр. ботев и ул. Фердинандова
10.
Xa
08.05.2021 19:10:41
10
22
Така е в най добрият град за живеене,бастион и "визитна картичка"на ПП ГРОБ при управлението на зам.председателя на партията!
Днес няма нищо за кмета-флегмани изоставате!
9.
Аз
08.05.2021 18:59:01
9
21
Руски шпиони са това.Катетят се по сградите и рушат.Веднага да се проведе разследване.
8.
*********
08.05.2021 18:46:48
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
До. 3, 4, и 5 от Червения трол
08.05.2021 18:41:11
4
14
Не знам кой с Кво разстройство е обаче ти се мега прост тъпак.
Виж вота на първия коментар, само ти си сложил отрицателен вот, защото си толкова прост и злобен, че даже и от елементарна ирония не разбираш.Добре че за разлика от теб има нормални хора които са разбрали иронията и са оценили.Твоето психично разстройство си е лично твое извращение и проблем.
Айде у леву после у десно и накрая в на майка ти онуй.....
6.
Пеев
08.05.2021 18:35:36
5
26
Резултат от бясното и некачествено строителство от 90-те години. На тези сгради строени през това време , цената трябва да бъде много ниска.
5.
Пончо
08.05.2021 18:32:11
12
10
Така е, проблемите на троловете на ГЕРБ може да видите, олицетворени в коментара на номер 1. Всички герберасти са такива- ще намесят великия Бойко Борисов и в тема за използвани дамски превръзки!
4.
коментаторите
08.05.2021 18:20:29
4
13
всъщност са само един с биполярно разстройство.И хапчетата вече не му помагат ,трябва лечение под лекарско наблюдение.Не знам дали се разминавате по улиците ,но да не дава Господ да го потърсиш по работа и да е с другото си лице.
3.
браво
08.05.2021 18:08:05
2
25
По коментарите в този сайт ( а те не са само на 1 и 2 ... много са ) човек може да разбере колко са изпушили хората и к'ви глупости им се въртят в главите ,а през деня се разхождам между тях из града! Пийте си хапчетата !
2.
666
08.05.2021 17:46:18
9
5
Ония пръдливия с късите гащи от Флората е виновен, като се е изрязал е предизвикал разместване на въздушните пластове и вибрации, които са повлияли на мазилката, вследстствие на оказания натиск на мъжа с късите гащи се е струтила. Добре, че не е съборил сградата с пръдлянгата си!
1.
Червен трол
08.05.2021 17:36:37
8
38
Еми Кво да говорим повече то е ясно като бял ден че Б.Борисов е виновен.Защо тази сграда не е санирана и обезопасена.Той Бойко е виновен и за това че аз съм прост Ама това е дълга тема на разговор.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Деси Радева: За протокола - мене ме нЕма в цЕлата схема Деси Радева: За протокола - мене ме нЕма в цЕлата схема Обръщайте се към онзи чието име не бива да се споменава, пише многозначително тя Това бяха най-успешните бизнеси в България след Освобождението Това бяха най-успешните бизнеси в България след Освобождението Текстилът и банковият сектор поставят основите на индустриалния растеж 12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите 12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите Срокът за регистрация изтича утре Платихме с над 106 млн евро повече данъци този януари спрямо миналата година Платихме с над 106 млн евро повече данъци този януари спрямо миналата година Януарските данъчни приходи бележат значителен ръст и оказват влияние върху фискалната стабилност Пиле във фурна с хрупкава коричка и сочна вътрешност - рецепта стъпка по стъпка Пиле във фурна с хрупкава коричка и сочна вътрешност - рецепта стъпка по стъпка Лесна домашна техника за перфектно изпечено месо с балансирани подправки и златиста кожа Датата на раждане и усещането за младост - какво показват популярните нумерологични тълкувания Датата на раждане и усещането за младост - какво показват популярните нумерологични тълкувания Според публикации в лайфстайл медии числата в рождената дата се свързват с енергия, излъчване и нагласа към живота Изпитани методи за по-нисък разход на гориво при автомобила Изпитани методи за по-нисък разход на гориво при автомобила Малки промени в шофирането могат да спестят значителни разходи и да удължат живота на двигателя Важно пояснение за електронните рецепти и достъп до информация за пациентите Важно пояснение за електронните рецепти и достъп до информация за пациентите Пациенти сигнализират за липса на видимост на електронните предписания в здравното досие Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Международен екип от учени свързва ранното развитие на човека с космически процеси и древни метеоритни сблъсъци Български учени откриват нови ползи от люляка и негови съставки Български учени откриват нови ползи от люляка и негови съставки Растението, познато с ароматните си цветове, може да има потенциални приложения в медицината и биотехнологиите
Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър Новината идва на фона на ескалацията на напрежението в Близкия изток и атаките с дронове срещу британската база Акротири на остров Кипър Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай Това стана в момент, когато Иран продължава ударите си в Персийския залив Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Ново изследване предлага различна хипотеза за произхода на живота на Земята Международен екип от учени свързва ранното развитие на човека с космически процеси и древни метеоритни сблъсъци Марк Рюте заяви, че ударите срещу Иран се ползват с "широка подкрепа" в Европа Марк Рюте заяви, че ударите срещу Иран се ползват с "широка подкрепа" в Европа Генералният секретар на НАТО подчерта, че алиансът няма директно участие, но солидарността с Европа е ясна Тити Папазов се прибра от Израел след трудна евакуация и разказа за преживяното Тити Папазов се прибра от Израел след трудна евакуация и разказа за преживяното Баскетболният треньор сподели, че ситуацията в региона е била изключително сериозна и е „била готов за нещо много тежко“ Доналд Тръмп с решаващо изказване за хода на войната Доналд Тръмп с решаващо изказване за хода на войната Иран иска да преговаря, но казах, че e твърде късно, каза американският президент Airbnb гпредлага нови услуги, които ще зарадват туристите Airbnb гпредлага нови услуги, които ще зарадват туристите Платформата планира частни превози от летищата, докато в Европа расте натискът за регулации Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие Руският външен министър допълни, че МААЕ дори е твърдяла обратното Мелания Тръмп - първата дама, която оглави Съвета за сигурност на ООН Мелания Тръмп - първата дама, която оглави Съвета за сигурност на ООН САЩ застават до всички деца по света. Надявам се скоро мирът да бъде ваш“, заяви тя Руският президент се намеси във войната в Иран Руският президент се намеси във войната в Иран Той подчерта, че мащабната война между САЩ/Израел и Иран вече не е локален конфликт
Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори