Ресторантьори не искат Георги Щерев за служебен министър на туризма
Той бе предложен от БХРА
Сдружението на заведенията в България /СЗБ/ и Българската асоциация на заведенията /БАЗ/ категорично възразяват срещу предложението на Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация /БХРА/ нейният председател Георги Щерев да бъде назначен за служебен министър на туризма, съобщиха от двете организации.
Според СЗБ и БАЗ това не е предложение на по-голямата част от сектора, а само на асоциацията, която „през последната година доказа, че се интересува единствено от интересите на хотелиерите”.
„С цялото ни уважение към господин Щерев, но нито той, нито представляваната от него организация са обединители за нашия сектор, а точно обратното. Убедихме се, че в абревиатурата БХРА, Р-то, което би трябвало да означава „ресторантьорска”, отдавна е загубило своя смисъл и вече е само за благозвучие", посочват от двете организации.
Те определят предложението на БХРА за служебен министър на туризма като лобизъм и пореден опит на хотелиерите „да се докопат до власт и привилегии”. От СЗБ и БАЗ заявяват готовност, ако Георги Щерев бъде назначен за служебен министър на туризма, да изразят гражданския си протест с всички възможни средства.
Председателят на ЦИК Камелия Нейкова: Няма проблеми с машините за гласуване
Убиват Распутин с отровен кекс, вино и 3 изстрела
Стартира дългоочакваният ремонт на сградата на Районно управление - Приморско
DARA призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце
Важна информация за българите в региона на Близкия Изток
С 50 километрова мартеница във Видин атакува Световен рекорд на "Гинес"
Секссимволи като Холи Бери и Лени Кравиц са отказали любовния живот
Концерт-спектакъл за 3 март събра жители и гости на Царево в подкрепа на благородни каузи
Андрей Гюров предостави препоръки и полезни контакти за българите в Близкия изток
Тръмп разкри защо е започнал операцията в Иран и кога може да я завърши
Хари и Меган лъснаха в аферата "Епстийн"

На изборите да изринем тая сган крадлива, която вече над 10 години пие кръвта на народа.
И последно ще добавя... На мен лично нищо не ми пречи , че един мафиот взима от друг , такса каквато искаш я наречи.. за следващия път баце ще взима само от богатите и ще дава на бедните.. затрий ги един път завинаги, мама им мутри
Народа е казал Който квото може сам да си направи никой не може да му го направи.
Идва поправителен изпит на 11.07. Има шанс само малко мисъл трябва да има Ама ...,..,
То бива бива да има толкова прости хора Ама то направо е покъртително..
Човекът е първияt председател на хотелиерска асоциация в света, който е фалирал собствения си хотел и банката му го е прибрала.
Ще се прочуем! Дайте го за министър.