×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Норвегия предупреждава: Русия ще засили шпионската си дейност през 2026 г.
  • 858 двойки си казаха „ДА“ в Бургас през миналата година
  • Саудитска Арабия вдига забраната за алкохол за богати чужденци
  • Епстийн обмислял създаване на нова раса от собствените си гени
  • Проверяват гинекологичен кабинет и в Бургас за изтекли видеозаписи
  • Превръщането на женската уязвимост в порнографско съдържание показва сериозни пропуски в контрола
  • 20 г. след последния български зимен медал: 20 спортисти в опит да променят историята
  • Индустрията в колапс, уволняват хиляди хора
  • Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
  • Днес през 1878 г. е свободен град Бургас от османско владичество и е учредена първата българска градска община
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гледайте в Бургас първия български филм с главна роля на Мария Бакалова


06 Май 2021, Четвъртък, 14:29 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Комедията "Като да последно" ще се излъчва в Дома на Нефтохимика

 

Утре, 7 май, стартира продажбата на билети за две бургаски прожекции на първия голям български филм с участието на изгряващата звезда на световното кино Мария Бакалова – „Като за последно“. Те ще са в един ден – 23 май – от 17 и 20 часа – в Културен дом на нефтохимика.

Цени: 12 лева за учащи и пенсионери, 15 лева за редовен билет. Част от екипа, осъществил филмовата продукция, ще пристигне край морето за бургаската премиера.

Работното време на касата в Културен дом на нефтохимика е от 10 до 18 часа, без събота и неделя (в деня на прожекциите след 16 часа). Телефон за информация: 0894 898 098.

* Авторите представят сюжета на комедията „Като за последно“ така:

Едно момиче трябва да бъде спасено от самоубийство със силата на любовта и това не може да стане без поредица от комични ситуации. Когато жълтата преса раздухва фалшива сензация, че 70-годишен жив класик е оплетен в брачните мрежи на 23-годишно момиче, няма как да не се появят свещеник заедно с „превъзпитаните“ си питомци от неделното училище в затвора, бивш военноморски капитан в компанията на шеметни старци, враждуващи за наследство сестри и, разбира се, дебело внуче. Всеки от тях се бори за това, което смята за най-важно - любов, изкупление, пари, наследство, чест, приятелство. Лавина от абсурдни преживявания преобръща живота и взаимоотношенията на героите.  Всеки научава по нещо ново за другия, но и за самия себе си.

Режисьор на филма: Ивайло Пенчев

Сценарий: Божан Петров, Ивайло Пенчев и Весел Цанков
Оператор: Георги Челебиев

Композитор: Георги Стрезов

Участват:
Васил Банов, Мария Бакалова, Филип Аврамов, Малин Кръстев, Антон Радичев, Китодар Тодоров, Герасим Георгиев – Геро, Яна Маринова, Анастасия Ингилизова
 


В категории: Лайфстайл


13
Коментара
Флагман.БГ Тайните за красота на Мишел Пфайфър Тайните за красота на Мишел Пфайфър 06/02/2026, Петък 20:00 1
13
Коментара по темата
13.
Чичо Скруч
07.05.2021 06:13:48
0
1
Ако има сикиж ще го гледам.
12.
Тая никога няма да стане актриса
07.05.2021 01:34:27
0
3
Преброяване на дивите зайци е уникален филм. Не мога да повярвам, че сравняваш тая помия Борат с него. А актьорите в Борат да се сравнява с бг актьорите от старото вррме пък е смехотворно. А колкото до играта на "наш'то момиче"... тя игра роля в скрита камера, каза няколко тъпи фрази от рода на show me your putka, показа си залепената вълна и трябваше да изпадна в екстаз и да припадна от умиление за "таланта" и?
11.
До 10
07.05.2021 00:30:59
2
0
Не знаех, че ти определяш кой филм е тъп и кой не за номинациите ОСКАР! Също така не знам дали въобще си наясно по какви критерии се определят тези номинации! Не съм чул нашето момиче да е номинирано за участие в изключително УМНА продукция, А за играта си в нея!! Намираш ли някаква разлика?! Гледал ли си българският филм "Преброяване на дивите зайци"? 9 от 10 души ще ти кажат, че филмът е изключително тъп! Това прави ли брилянтните актьори в него ( Ицко Финци, Филип Трифонов, Тодор Колев и т.н) бездарни?! В световен мащаб също мога да дам десетки примери с хитови актьори! Така че, колкото да ти се иска, това дали филмът според теб и много други е тъп, НЯМА АБСОЛЮТНО никакво значение за нивото на актьорската игра на актьорите в него!! В случая, на нашето момиче! Така че свободните си съчинения можеш да ги разказваш на децата пред блока, а оценките на световните критици са нещо напълно неразбираемо за теб! Затова и те са в индустрия за милиарди, а ти драскаш във Флагман преди да заспиш!
10.
до 7
06.05.2021 23:09:59
0
3
Ти да не изперка? За какво да и завиждам? За тая смотана роля дето изигра ли? Ако филма не беше политическа поръчка никога нямаше да я допуснат до така цененият от теб червен килим. Странното е че вместо да я сложат на място за участието и в тоя уникално тъп поръчков филм все още се намират такива като теб които се опитват да плюят върху хората, които не харесват това жалко подобие на филм. Повярвай ми една шепа хора сте тези които уж харесвате филма
9.
Uuu
06.05.2021 21:37:54
0
3
Станахте банални вече с Мичето. Номинирана ,хубаво.Талантлива е,чудесно.Симпатична е,прекрасно .....ама ай кафа вече всеки ден за нея.Чак филмите и пуснахте..хахахахаха.Аве кой ще ги гледа тея тъпотии бре?Колкото някой е гледал другата тъпотия Борат.
8.
до 7
06.05.2021 17:35:11
4
4
Не съм 1, но не всеки се впечатлява от продажбата на тялото и душата на (((сатанистите))) педофили в холи ууд...
7.
До 1
06.05.2021 17:31:48
5
6
Момичето е номинирано за ОСКАР! А ти си една от многото плюнки, хвърлени по нея от завист!! Честното е да кажеш- много ме е яд че тя мина по червеният килим, а мен ме знаят две кучета от Комлука!! Но за това се иска кураж!
6.
Wow!
06.05.2021 17:09:05
3
6
Бургас наистина е Калифорнията на България! Цените на билетите са по-високи от по-голямата част на САЩ и се доближават до тези в Лос Анджелис и Ню Йорк! Ово е стандард! Разбира се, що се отнася до тази боза и родното ни чадо продало се за слава в (((сатанински))) холи ууд, и да ми платят няма да ги гледам, а и това "удоволствие" предполагам е достъпно само ако се задушаваш с парцал на устата.
5.
пффф
06.05.2021 17:05:34
4
5
изакайте се сутрента и вижте какво има в кинефа, същото е бакалчето
4.
Аз ли?
06.05.2021 16:40:38
4
6
Аз съм почитател на киното, който 2 стотинки няма да даде, за да гледа изцепките и
3.
до 2
06.05.2021 16:39:04
2
5
А тоя коя беше?
Малко ми прилича на show me your putka, ама май не е тя, щото оная е естествено руса :-)
2.
До долния
06.05.2021 16:17:17
5
7
А ти кой беше????!
1.
Да не сте напушени?
06.05.2021 15:37:19
11
11
Моля? Какво да и гледам на тая, Турар ли кск се казваше? 1000лв лева да ми дават няма да я гледам, а те пари искат. За 15 лева ще гледам премиера на топ филм, а не простотии
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Какво са открили в Странджа Иво Калушев и двете момчета в края на януари, докато са се „гмуркали“ и са обикаляли пещерите в студа? Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП По думите му лидерът на ГЕРБ е обявил в Брюксел, че Желязков е подписал в Давос за новото ООН заради проблеми с Вашингтон, но не се казва дали по „Магнитски“ България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет Паролите на повечето от тях са по подразбиране и всеки ги знае, а останалите всяко дете, което се опитва да се прави на хакер, може да пробие, разкри депутат Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Матиас Корман е в София за официалното представяне на „Икономически преглед на България за 2025 г.“ Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Застрахователите подготвят бонус малус система с рязко поскъпване за шофьори с няколко ПТП Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" 15-годишният син на спелеолога е в неизвестност и е с издирваните след тройното убийство край „Петрохан“ Ивайло Калушев и Николай Златков Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Институциите отчетоха напредък по сигурността, финансирането и кампанията за популяризиране на България Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Анализът на тарифите на банките показва ясно очертана тенденция: все повече кредитни институции комбинират фиксирани такси с процент от теглената сума, което оскъпява по-големите тегления Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги 6 февруари 1878 г. е дата с памет и предупреждение, а не формален ритуал без граждани, какъвто имаше днес в морския град При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  Вселената ни намигва точно в точния момент
Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини България с двама знаменосци и 20 състезатели, големите надежди са Зографски, Попов и Янков Бебетата на Бъзби, които не пораснаха Бебетата на Бъзби, които не пораснаха От този свят си отиват Роджър Бърн (28), Еди Коулман (21), Марк Джоунс (24), Дейвид Пег (22), Томи Тейлър (26), Джеф Бент (25), Лиъм Уелън (22). От щаба на тима загиват още Уолтър Крикмер, Томи Къри и Бърт Уолей. Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Първото идентифицирано лице в разследването, започнало през ноември 2025 г., е бивш шофьор на камион, живеещ близо до северния град Порденоне Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Greenpeace протестира срещу спонсорите на Зимните олимпийски игри в Милано Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Клиентите са възмутени от случващото се и често реагират с ирония, разказа Йоана Вълчанова Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Проливните дъждове предизвикаха наводнения свлачища и сериозни щети в няколко района Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира автомобил.
– Минахте на червен светофар. – Шофьора без да каже нищо подава 10 лева.
– И с превишена скорост- – Шофьора прибира 10-те и подава 50 лева.
– Изглеждате ми подпийнал. – Шофьора подменя 50-те лв. със 100 лева.
– Тая кола, не е ли крадена? – На мястото на 100-те лева се появява дуло на пистолет 45-ти калибър…
– Ами… Да се върнем на това, че сте пил…
Виц на деня Виц на деня В родилния дом нов баща се удивлява:
- Какво... близнаци!?
- Не, едно е! - успокоява го медицинската сестра. - И следващия път елате трезвен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Преди не ми вървеше с мъжете, но мина време и натрупах опит... Сега на мъжете не им върви с мен...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори