Фейсбук реши да остави в сила забраната за Доналд Тръмп
Тръмп има окончателна забрана да ползва и Туитър, където имаше над 88 милиона последователи
Надзорният съвет на компания Фейсбук днес остави в сила решението да се блокира акаунтът на бившия американски президент Доналд Тръмп, предадоха световните агенции. Дългоочакваното решение може да е знак за това как компанията ще се отнася в бъдеще към световни лидери, които нарушават правилата, отбелязва Ройтерс.
Фейсбук блокира за неопределено време достъпа на Тръмп до акаунтите му в едноименната социална мрежа, както и в мрежата Инстаграм заради опасения от бъдещи размирици след щурма от 6 януари срещу Конгреса от привърженици на милиардера.
Тръмп има окончателна забрана да ползва и Туитър, където имаше над 88 милиона последователи.
Бившият президент на САЩ Доналд Тръмп ще се завърне в социалните мрежи от своя собствена платформа, съобщи преди месец съветникът му Джеймс Милър в интервю за "Фокс нюз", като разкри, че до два-три месеца Тръмп ще представи платформата си, предаде Би Би Си.
"Новата социална мрежа тотално ще промени играта", каза още Милър.
Засилено военно присъствие на летище "Васил Левски"
Скандал с варненка и Михаела от "Биг Брадър"
Линдзи Вон претърпя нова операция
Как да намалим сметките за ток през зимата без скъпи инвестиции
Зимен сладкиш с ябълки, орехи и канела - лесна домашна рецепта за студените дни
Министърът на енергетиката призова за пълна информация за проверките за високи сметки
Любо Пенев намери сили за шеги
Падна невероятен рекорд на Олимпиадата в Милано Кортина
И треньорът на Байерн се намеси в расисткия скандал с Винисиус от Реал
Покривът на руски автомобилен завод се срути
Щастлива развръзка с издирваната Елена, връщат я в Бургас
Спряха преминаването през Прохода на Републиката
