Руски политик, близък до Путин зове: Да забраним купуването на имоти в България и почивките
Руснаците да купуват имоти в държавата си, настоява лидерът на либерално-демократическата партия
"Русия да забрани купуването на имоти в България, както и пътуванията до страната ни с туристическа цел". Това предложение направи Владимир Жириновски. Лидерът на Либерално-демократическа партия на Русия, която е сред най-горещите привърженици на президента Владимир Путин, поиска държавата официално да забрани руснаците да притежават имоти в три държави – България, Испания и Турция.
„Трябва да се купуват имоти тук, в Русия. Да се почива също в Русия. Много по-изгодно е и най-важното е по-безопасно", заяви Жириновски.
"Наши сънародници са изкупили квартири в Батуми, Грузия. Половината апартаменти в Анталия са на руснаци. Дори в България! А и там вече не е спокойно. Всички да си купуват къщи и апартаменти тук!“, каза ексцентричният политик в радиоинтервю.
Заедно с това налудничаво предложение, Жириновски поиска Русия да преименува поста „президент“. Според него държавният глава на страната трябва да се нарича „върховен владетел“. „Така е било в Царска Русия, така трябва да стане и сега. В Англия и САЩ ни се смеят на думата президент. В смисъл, че ние нямаме своя дума за този пост, а използваме техните понятия“, мотивира се Жириновски.
Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО)
Побеснял мъж разпра с нож свой авер след зрелищен екшън с таксиметрови коли
Изпуснете ли този срок, временният служител ви става вечен по закон!
Държавата закова брутален лимит на университетските такси
Няма да повярвате какъв мъж си хвана Михаела Маринова, извади го на показ!
Тайните на Русокастро: Започват мащабни разкопки на топ археологическия ни обект
Голяма гордост! 12-годишно българче ще открие осминафинала САЩ-Белгия на Световното първенство
БДУ и Тракийският университет в Одрин задълбочават академическото си сътрудничество
Екологична катастрофа остави десетки семейства без капка питейна вода
Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент
Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане
Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото

Чудя се защо тези невъзпитани Руснаци му викат #шутътнапутин ,Ала Пугачова вика че било позор да го показват...да не продължавам.Понеже обичам цифрите с прискърбие ще съобщя,че само около 8-9% го четат у тях,което е проблемът ми днес.
Скъпи, Уважаеми,Обичани,Бленувани руснаци,Моля ви послушайте Владо много, много ми е важно, Благодаря !!