„Черноморец 1919“ освободи Малин Орачев, хвърли ли кърпата за Втора лига
Треньорски дует застава начело на акулите до края на сезона
„Черноморец 1919“ освободи старши-треньора си Малин Орачев само след четири месеца начело на отбора. Това се случва дни след неприятната загуба от „Атлетик“ в Куклен, след която бургазлии изостанаха на три точки от върха, а до края на сезона прекият им конкурент „Марица“ почти няма къде да губи точки.
Черноморец 1919 катастрофира в Куклен, изпуска първото място в групата
Според неофициална информация начело на отбора до края на първенството ще е треньорският дует Нено Ненов и Росен Кавръков.
Припомняме, че Малин Орачев пое „Черноморец“ през зимната пауза, след като смени на поста Слави Костенски. Бургаският клуб дълго време бе начело на Югоизточната В група и се считаше за сигурен първенец, но в последните няколко кръга се забелязва драстичен спад на формата и загуби на ценни точки, които в крайна сметка костваха първото място.
Зверска катастрофа между тир и коли, излетя въздушна линейка
Удариха колата на депутат, тя не е лъскава
Убийство във фен зона на Световното, мястото почерня от полиция
Неописуема трагедия: Жената и двете малки деца на футболист са намерени мъртви
Областният управител събра депутати и кметове на важна среща за бъдещето на Бургас
Зверска катастрофа между тир и коли, излетя въздушна линейка
29/06/2026, Понеделник 18:40
0
Мениджър е разстрелян на екзотичен остров
Сексуален хищник изнасили и уби две жени, трета се размина на косъм от смъртта
Край на безплатния обмен: „Български пощи“ въвеждат такси за смяна на левове в евро от 1 юли
Тийнейджърите, употребяващи марихуана, са изложени на двоен риск от тежки психични заболявания
Силни емоции в Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ излъчи своите победители
Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си
Министерството на туризма стартира международната кампания „Come and Enjoy the Cool Weather in Bulgaria“

На юг от Бургас един екип показва как се работи и какво е футболна организация.Ще останат единствени в професионалния футбол догодина. Знаем, че е канен два пъти и е отказвал заради неговите чисто спортно-технически изисквания към ръководството на Черноморец и за невмешателство в неговата работа. Заявил е че ще вкара отбора във Втора лига с много по-малък бюджет! Замислете се! Дали не трябва пак да се опита да бъде поканен! Още повече аман от Бургаски Легенди!
Томов да не се меси за всяко нещо, да си гледа старините.
Марков им беше виновен, няма го вече. Сега пък Кишишев е виновен, очаквам и той да хвърли кърпата. После кой ще е виновен? Следващия? Организация нула.
Трябва ОБЕДИНЕНИЕ на всички, които обичат клуба, а не както е сега. Сега всеки началник, всеки акъл дава и накрая Марков и Кишишев го отнасят. Защо?
УС да гласува доверие на един човек, дава му се пълна свобода, оставя се този човек да работи спокойно и никой не му се меси в решенията.
Пак ще Влязат в "Б" група.
Всичко е наред.
А Орачев не Става за Тренер
От Самолет се Вижда