Тапи по пътищата в Светли вторник, най-много коли и камиони потеглили към Бургас
Шофьорите да внимават, на места има ремонти, предупреждават от Пътната агенция
Интензивно движение се очаква по магистрала "Тракия" днес. Стотици хиляди българи тръгват на път в последния почивен ден след Великден. Възможни са тапи по пътищата, предупреждават от пътната полиция.
Близо половин милион превозни средства са излезли от София в дните преди Великден, съобщава бТВ.
Най-много коли, автобуси и камиони са потеглили в посока Бургас по магистрала "Тракия", както и по "Хемус", "Струма" и Подбалканския път, съобщават от АПИ.
Препоръчва се на шофьорите да бъдат внимателни. На места има ремонти.
Едно от най-проблемните места ще е обходът на автомагистрала "Тракия" при Стара Загора, съобщава БНТ.
Заради ремонта на магистралата е създадена организация за регулиране и пренасочване на движението, при натоварване, по различни направления.
Предвиден е обходен маршрут през Димитровград и магистрала "Марица".
В ремонтирания участък, при 160-и километър, където движението се извършва двупосочно в едното платно, ще бъдат осигурени две ленти за движение в посока София до 10 май.
Препоръчва се използването на слабо натоварения Подбалкански път.
Какво ще е времето в неделя
Отказва ли се от футбола Лука Модрич
Мачкай, Гришо: Ето кога може да гледате днешната му среща на Уимбълдън - програмата започна шокиращо
Все още без следа от второто издирвано дете в Струма
Тъмната страна на зодия Близнаци: Какво се случва, когато се ядосат
Идва невиждана жега: Температурите скачат до бруталните 43 градуса
Цолов изпревари най-големия си съперник в последната обиколка, за да звучи "Мила Родино" - какво каза след финала
Бургаска воля - талант от града втори на Балканите след драма
Володимир Зеленски поздрави САЩ
Никола Цолов с шедьовър във Формула 2 - води за титлата
Над 150 арестувани в Гърция заради пожари
Край на хаоса: Глобяват наред за тротинетки и колела в центъра на Бургас
Зеленски предизвика Путин: Ако Константиновка е руска, да се срещнем там
