Тапи по пътищата в Светли вторник, най-много коли и камиони потеглили към Бургас
Шофьорите да внимават, на места има ремонти, предупреждават от Пътната агенция
Интензивно движение се очаква по магистрала "Тракия" днес. Стотици хиляди българи тръгват на път в последния почивен ден след Великден. Възможни са тапи по пътищата, предупреждават от пътната полиция.
Близо половин милион превозни средства са излезли от София в дните преди Великден, съобщава бТВ.
Най-много коли, автобуси и камиони са потеглили в посока Бургас по магистрала "Тракия", както и по "Хемус", "Струма" и Подбалканския път, съобщават от АПИ.
Препоръчва се на шофьорите да бъдат внимателни. На места има ремонти.
Едно от най-проблемните места ще е обходът на автомагистрала "Тракия" при Стара Загора, съобщава БНТ.
Заради ремонта на магистралата е създадена организация за регулиране и пренасочване на движението, при натоварване, по различни направления.
Предвиден е обходен маршрут през Димитровград и магистрала "Марица".
В ремонтирания участък, при 160-и километър, където движението се извършва двупосочно в едното платно, ще бъдат осигурени две ленти за движение в посока София до 10 май.
Препоръчва се използването на слабо натоварения Подбалкански път.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
