Сервитьорка се самоуби в курорт, планирала купон
Трагичното решение на Даниел беше изненада за семейството й
23-годишна сервитьорка се самоуби в курорт, след като планира предстоящ рожден ден, съобщава БЛИЦ.
23-годишната Даниел Финли Брукс привличала завист от мнозина, защото имала красив външен вид и по природа била весела и добродушна. Даниел била родена в Чешир, Великобритания, където дори участвала в комедията „Гражданин Хан“, която се появи по Би Би Си.
Но най-вече момичето обичало да ходи на работа в Испания, където работела като сервитьорка в курортни барове и караоке.
Даниел винаги е била весела и отстъпчива, въпреки годините на борба с депресия и тревожност. Веднъж тя дори била хоспитализирана след предозиране, но този случай разтърсил както самото момиче, така и семейството й, така че Даниел се обърнала към специалисти. Тя продължила поправката и роднини с близки си отдъхнали, но, както се оказа, твърде рано, пише Daily Mail.
Момичето било намерено в стаята си, която е наела близо до работното си място. Тя се самоубила, като оставила бележка с обяснение. Полицията проверила всичко старателно, но не открила нищо подозрително. Решението на сервитьорката било спонтанно, тъй като преди това тя крояла грандиозни планове - тя организирала ден в спа центъра с майка си, за да отпразнува 24-ия си рожден ден. Но нейният алкохол в кръвта и депресията я тласнали към ужасното нещо.
"Даниел била диагностицирана с тревожност, придружена от депресия. Но напоследък тя изглеждала доволна и щастлива. Тя по никакъв начин не намеквала за проблеми и дори крояла планове. Същата вечер тя дори изпратила снимки от приятелските срещи с приятелки, но тогава те сякаш се скараха," казва майка й Даниел.
С този домашен трик гардеробът ухае свежо
Пухкава баница с газирана вода - лесна рецепта стъпка по стъпка
Въпросителните свършиха - Винисиус каза къде иска да играе
Тъжна вест: Почина жената на емблема на ЦСКА
Започна асфалтирането на ремонтирания участък на Дунав мост при Русе
efbet пусна нова версия на сайта си с подобрена функционалност и удобство за потребителите
Блестящо представяне на ученици от Несебър в Националната олимпиада по руски език
9 храни, които вредят повече от цигарите
Защо осъдиха фейсбук за 375 млн. долара
Внезапно почина известна журналистка
САЩ съди българина Петър, продавал оръжие на картера Ел Менчо
Кога ще дойде глобалната рецесия

https://www.google.com/amp/s/www.mirror.co.uk/news/uk-news/british-magaluf-bar-worker-found-22061948.amp
да почива в мир.....