×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Овенът да внимава с парите, Близнаците – с парите, а Водолеят да не рискува!


Овенът да внимава с парите, Близнаците – с парите, а Водолеят да не рискува!
Рибите да увеличат приема на витамини и минерали, особено желязо, пише астрологът Ивелина Пенчева в хороскопа си за днес
04 Май 2021, Вторник, 03:50 ч.
Автор: Флагман.Бг

Хороскоп за деня – 4 май 2021, вторник

Овен – Имате достатъчно енергия, за да се справите с вашите задължения. Не предприемайте нищо важно. Внимавайте относно финансите. Избягвайте ненужните разходи и се опитайте да спестите пари. Партньорските отношения са малко нестабилни.

Телец – Днес ще трябва да се приспособите към обстоятелствата и да не бъдете твърде упорити и екстравагантни. Старайте се желанията ви да са по-реалистични, другото е загуба на време. Слушайте внимателно това, което хората искат да ви кажат и си направете изводи.

Близнаци – Днес е уместно да постигнете компромис в спорна ситуация. Възможно е да ви обезпокои някакво събитие. Избягвайте всякаква умора, което може да окаже неблагоприятно въздействие върху здравето.

Рак – Днес имате отговорности, които не можете да избегнете. Устойчивостта, с която постигате целите си, заслужава уважение. Повечето от вас ще изпитат душевен дискомфорт. Има възможност да се случи нещо интересно.

Лъв – Възможно е днес нещата да не се получат точно както сте ги очаквали. Може да попаднете на леки усложнения. Вие сте емоционално променливи. Проявете търпение в любовните отношения.

Дева – В момента емоциите ви са малко объркани. Понякога имате чувството, че партньорът ви не ви разбира, тоест -  не оценява добрите ви намерения и се чудите какво да правите. Постарайте се да запазите позитивната си нагласа.

Везни – Вие сте изпълнени с възвишени чувства, податливи на красотата във всичките й проявления. Днес сте податливи на любов. Чувствата сега са толкова дълбоки и силни, че здравият разум почива.

Скорпион – Възможно е да срещнете проблеми днес. Не прекрачвайте границите на вашата съвест. Особена деликатност се изисква при разговор с по-възрастни хора. Денят е травмоопасен, бъдете предпазливи и внимателни.

Стрелец – Днес между вас и други хора лесно ще възникват недоразумения. Не се изключват проблеми в партньорството. Причините за неразбирателството могат да бъдат чувства, навици, различни предпочитания, неспазени обещания, парични въпроси.

Козирог – Днес мързел, разсеяност, променливост на емоциите могат да попречат на изпълнението на обичайните ви задължения. Незначителните промени в настроението могат да повлияят на самочувствието. Наблегнете на почивката.

Водолей – Препоръчва се днес да рискувате възможно най-малко. Може да сте сигурни, че нещата ще се решат без вашата намеса, затова не форсирайте събитията. Ако общувате с човек, роден под огнен знак, скоро може да започнете по-близко приятелство.

Риби – Днес ви очакват многобройни ангажименти, а може да почувствате недостиг на сили. Вероятно ще имате нужда от повече почивка и сън, за да се възстановите. Увеличете приема на витамини и минерали, особено желязо.

Дневен хороскоп за всички зодии от астролога Ивелина Пенчева за tribune.bg


В категории: Хороскоп


Коментари
Светлозария КИДЕРОВА Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ 15/06/2026, Понеделник 14:20 3
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! NAKED Beach посреща 3000 души на плажа в Бургас с DJ Gorro, DJ Pokera, Светлин Къслев, Manuel Riva, Dan Tanev и Matizze   Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Неизвестен извършител е подпалил служебните коли, които са били паркирани в централната част на македонската столица Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Закупиха птицефермата в село Черни връх  Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Чух хората и винаги ще ги чувам, заяви лидерът Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Потребителите трябва да внимават за подвеждащи оферти и съмнителни сайтове при пазаруване в интернет Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Кметът Марин Киров откри престижното състезание, което събира млади спортни таланти от четири държави Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение ПГТ „Иван Вазов“ в Слънчев бряг събра водещи експерти от Южна България за обмен на успешни бинарни практики Внезапно си отиде топ мениджърът на туризма по Южното Черноморие Внезапно си отиде топ мениджърът на туризма по Южното Черноморие Това  е българинът, който въведе у нас ол инклузив обслужването в големите хотели Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Ипотечните лихви у нас се покачват до 3,5% след решението на ЕЦБ Прогнозираното увеличение от 0,5 до 1 процентен пункт слага край на ерата на свръхевтиното жилищно кредитиране в България 16 ковчега за 10 дни: Черната статистика по пътищата, която МВР не може да скрие с пиар акции 16 ковчега за 10 дни: Черната статистика по пътищата, която МВР не може да скрие с пиар акции Институтът за пътна безопасност с брутална диагноза за властта – сегашният модел е напълно изчерпан и опасен
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Сделката между Вашингтон и Техеран предизвика безпрецедентен разрив и гневни обвинения в предателство Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков  Експозицията, разположена на първия и втория етаж на галерията, има за цел да разкрие многостранния и разнопосочен талант на автора Руски олигарх продава емблематичния си замък в Германия за 11 млн. евро Руски олигарх продава емблематичния си замък в Германия за 11 млн. евро Историческото имение е един от най-ексклузивните и скъпи имоти в страната
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня В България в часовете по трудово обучение учениците сглобяват табуретки, а в Китай сглобяват айфони. Виц на деня Виц на деня Върви си Червената шапчица из гората, а насреща вълкът.
- Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората?
- Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам с*кса...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В живота, както и във футбола, не можете да отидете далеч, без да знаете къде е страничната греда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори