Николета иска пак в телевизията
Моделката признава, че е готова да сложи импланти в задните си части, за да постигне ефекта на перфектните форми
Дупе като прасковка скоро ще разхожда Николета Лозанова! Моделката признава, че е готова да сложи импланти в задните си части, за да постигне ефекта на перфектните форми. НиЛо сподели пред своите последователи в мрежата, че почти сигурно това скоро ще се случи. Мацката, която крие 450 кубика силикон в пазвата, напоследък остро скача срещу мацките, които прекаляват с интервенциите по лицето. Големите джуки, които се налагат като масова тенденция, не са по вкуса на Лозанова. За сметка на това сочното дупе се оказа нейна мечта.
Любимата на Ники Михайлов е категорична и че девойките трябва да спрат да следват сляпата мода да изглеждат перфектно в социалните мрежи. Николета и още няколко известни българки, включително и бившата миска Маги Вълчанова, са подели кампания за противопоставяне на тази тенденция. Според тях т.нар. филтри и фотошоп, с които момичетата се променят неузнаваемо на снимките си, влияят пагубно върху младото поколение и създават изкуствени представи за красота.
До болка искрена е Николета с верните си фенове. Брюнетката споделя, че би се върнала на малкия екран, след като няколко години бе водеща на "Папараци" и с нейно участие предаването имаше най-високия рейтинг в историята си. На въпроса би ли се върнала в телевизията със собствено шоу, НиЛо закачливо отвръща: "Да, стига да не се казва "Забраненото шоу на Николета". Отговорът й поражда съмнения, че Лозанова съвсем не е почитателка на Рачков и между тях има скрита вражда.Лозанова се изказва остро и срещу новото поколение моделки. Според нея вече не са останали истински такива у нас и никой не си върши работата качествено, предава Hotnews.
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети
Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“
