Трагедия навръх Великден: Тежка катастрофа с БМВ край Пловдив взе три жертви
Двама са загинали на място, третият е издъхнал в болницата
"Трима мъже са загубили живота си при тежка катастрофа", съобщи говорителят на ОД на МВР-Пловдив.
На 2 май, около 22:00 часа, в права отсечка на Околовръстен път, между селата Марково и Брестник, лек автомобил, управляван от 45-годишен водач, предприема маневра изпреварване и се удря челно в насрещно движещо се БМВ, управлявано от 43-годишен пловдивчанин.
На място са починали водачът на едната от колите и един от пътниците в другата кола.
Третият мъж е издъхнал в болницата. С фрактури в болнично заведение е настанен вторият водач, но към момента за живота му няма опасност.
Работата по случая продължават служители на сектор "Разследване престъпления по транспорта" на полицията.
Източник: Агенция Фокус
Апокалиптична прогноза - половината плажове в света изчезват
Валери Божинов с гневни думи след поредната загуба на България
Зловещо: Откриха детска глава в езеро, заподозрени са родителите
Страхотен двубой за Везенков
Постоянен арест за отвлеклите 21-годишна жена
Голямо име в борбата напусна този свят
Български отбор има голова разлика 114:5
Руши се първото българско училище във Варненско
След военен удар - почина вдовицата на първата жертва на ядрената катастрофа в Чернобил
Ледниците в Швейцария са загубили 40% от обема си
Кола се вряза в публиката по време на спортно състезание
Фатален сблъсък в Ямболско

Интересното е, че са починали 3-ма, че водачът е бил на 45 (4+5=9) години и че статиийката е пусната в 09:40 ч (9+4=13).
Гореизброеното може да означава 2 неща: 1) убийство; 2) абсолютно фалшива "новина". Вероятно и имената на местата означават нещо, но не съм запозната с българския вариант на джематрията, ако такъв изобщо съществува.
"45-годишен водач, предприема маневра изпреварване и се удря челно в насрещно движещо се БМВ, управлявано от 43-годишен пловдивчанин "