Пясъчните скулптори Пол и Реми изваяха Христос на плажа в Бургас
Творящите номади започнаха тази сутрин и сътвориха истински шедьовър
Пясъчните скулптори Пол и Реми изваяха фигура на Исус Христос на плажа в Бургас. Творците разказаха пред Флагман.БГ, че са започнали работа рано тази сутрин и за няколко часа, в чест на Великден, са сътворили истински шедьовър, който днес е най-голямата атракция по плажната алея на морския град.
Фигурата е изключително реалиситчна, а към този час Реми продължава да оформя финалните елементи.
Припомняме, че двамата артисти станаха известни за бургазлии в края на миналото лято, когато разказаха пред репортер на Флагман.БГ, че са се срещнали преди 17 години в Белгия и оттогава обикалят заедно света.
Скулптори-номади изваяха Пегас и загадъчна дама на плажа в Бургас
От 2008 г. Живеят в българското село Михайлово, където отглеждат животни. Пол и Реми споделят, че обожават спокойния семеен живот на село, българските традиции и култура. У нас обаче те прекарват едва 3-4 месеца годишно, защото през останалото време са на път.
Как да се пазим от пролетна умора
От Кремъл с коментар за Орбан
Разкриха какво време ни очаква през лятото на 2026
Двама фаворити за нов треньор на Реал
Как да изчистим загоряла тава
Кои зодии прощават най-трудно
Боб в гърне на фурна - традиционна българска рецепта
Карлос Алкарас взе тежко решение
Трик за премахване на косми от домашни любимци от диван и килим
Солен кекс със сирене и кашкавал
Звезда от "Женени с деца" в болница
Най-опасните зодии, когато са ядосани

и земи си смени ника,щото не ти прилича.....