×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • На 14 май имен ден празнуват мъже с име Сидер
  • Нестабилно време до края на седмицата: валежи и гръмотевични бури на места
  • Отбелязваме Световния ден на астрономията
  • Парламентът обсъжда законови промени за контрол на цените и съдебната власт
  • Тази вечер във Виена ще се проведе вторият полуфинал на „Евровизия 2026“, а България ще бъде представена от DARA с песента Bangaranga
  • Регионалният министър ще посети Смолян заради свлачището на пътя за Пампорово
  • Трима депутати от „Прогресивна България“ подадоха оставки
  • Куба остана напълно без дизел и мазут заради американската петролна блокада
  • Задържаха мъж, подал фалшив сигнал за пет бомби в Плевен
  • Силният вятър в Шумен събори дървета, повредени са два автомобила
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Комедия, заснета в Свети Влас, тръгва в Русия


01 Май 2021, Събота, 18:35 ч.
Автор: Флагман.БГ

В края на лятото на 2019 г. филмът на руската продуцентска компания „Дикси“, която стои зад десетки сериали и игрални филми, беше заснет на територията на Свети Влас- в Диневи Ризорт и околностите на курорта

 

„Любов и чудовища“ е заглавието на новата руска комедия, която от 22 април тръгна по кината в Русия с очакван успех в широко разпространение на над 2000 екрана.

В края на лятото на 2019 г. филмът на руската продуцентска компания „Дикси“, която стои зад десетки сериали и игрални филми, беше заснет на територията на Свети Влас- в Диневи Ризорт и околностите на курорта. Партньор от българска страна е копманията Мирамар филм („Дзифт“, „LOVE.NET”, „Вездесъщият“, „Порталът“). Повече от половин година руско-български екип работи по създаването на една шарена комедия с необичаен фантастичен сюжет, заснет в края на сезона в красивото черноморско градче.

Плеяда от звезди на руското кино - Роман Курцин, Кирил Кяро, Ян Цапник, Анна Ардова, пристигнаха в България за снимките. Заедно с Роман Курцин в главна роля е българската актриса Лорина Камбурова, която демонстрира огромен комедиен талант.

В основата на сюжета са митични чудовища, наречени химери, които изплуват от морето и поглъщат всеки планетянин. Оказва се обаче, че кръвта на употребяващите алкохол убива самите химери. Чудовищата могат да бъдат неутрализирани от пияници?! Каква по-подходяща задача за постоянно подпийналия руски полицай във ваканция (Роман Курцин) и какво по-голямо предизвикателство за образцовата и пълна трезвеничка българска полицайка Бояна (Лорина Камбурова).  Двамата ще трябва да действат отборно за да спасят живота на почиващите в българския курорт. И както подсказва заглавието, романсът между тях ще се разрази на фона на чудовищната заплаха.

Филмът е режисьорски дебют на младата обещаваща авторка Екатерина Краснер, а зад камерата застава един от най-опитните руски оператори – Мария Соловьова.

Резултатът е една спираща дъха комедия, която най-големият руски дистрибутор „Каро прокат“ разпространява амбициозно с мащаб равен на големите холивудски продукции. В България все още се готвят преговори за кинопоказа на филма и тв-излъчване, като премиерата му се очаква до края на годината.


В категории: Несебър


3
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Кмет обясни, че е станал криптомилионер с дарения Кмет обясни, че е станал криптомилионер с дарения 14/05/2026, Четвъртък 14:24 0
Тервел ИЛИЕВ DARA оглави две класации преди участието си DARA оглави две класации преди участието си 14/05/2026, Четвъртък 14:20 0
Тервел ИЛИЕВ Бургаски депутати от ПБ в ключови комисии Бургаски депутати от ПБ в ключови комисии 14/05/2026, Четвъртък 14:01 0
3
Коментара по темата
3.
Дре
02.05.2021 06:18:35
0
1
Голям праз.
2.
К`о? Не!
01.05.2021 20:43:07
3
2
Комедия от тези тъпите с още по тъп сюжет. Че и щели да й правят кино- и тв- премиера в България.
Не ни трябва, имаме си достатъчно тъпи сериали, че да ни пробутват и още един само, защото го били снимали в Свети Влас.
1.
krum
01.05.2021 19:43:37
1
12
Тази комедия, в сравнение с комедията в българския парламент, ряпа да яде!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пиян български тираджия катастрофира зверски в Гърция Пиян български тираджия катастрофира зверски в Гърция Според информацията, инцидентът е станал, когато български шофьор на камион е загубил контрол над превозното средство и е блъснал в тротоара, разположен в тунела на магистрала „Егнатия“ . 60-годишна жена пострада след тежка катастрофа край Сопот 60-годишна жена пострада след тежка катастрофа край Сопот ПТП-то е верижно - участвали са камион, микробус и лек автомобил Бургаски депутати от ПБ в ключови комисии Бургаски депутати от ПБ в ключови комисии Временните комисии ще продължат своята дейност до избирането на постоянните парламентарни състави Съпругата на Папирито е задържаната след акцията в бургаския кв. Победа Съпругата на Папирито е задържаната след акцията в бургаския кв. Победа Лиляна Снежанова е любимата на известния криминоген от Кумлука, миналата година бяха арестувани заедно със сина им отново с наркотици и пари Уволниха дисциплинарно шефа на гробищата в София. Той: Това е незаконно и политическо Уволниха дисциплинарно шефа на гробищата в София. Той: Това е незаконно и политическо Румен Димитров е дисциплинарно уволнен поради незаконосъобразни практики Зоопарк Бургас с нови обитатели - двойка пуми Зоопарк Бургас с нови обитатели - двойка пуми Мъжкият се казва Стенли и бързо печели симпатиите на посетителите със своя социален и любопитен характер Криминалисти атакуваха къща в бургаския кв. Победа, намериха пико и над 200 хил. лв., затрупани с мръсни дрехи Криминалисти атакуваха къща в бургаския кв. Победа, намериха пико и над 200 хил. лв., затрупани с мръсни дрехи Арестувана е 44-годишна жена, тя е с богато криминално досие Приема ли Дико Градев държавния пост като трамплин към кметския стол в Царево Приема ли Дико Градев държавния пост като трамплин към кметския стол в Царево Той обеща, че ще се запознае с възнагражденията на своите служители и едва тогава ще коментира тази тема Вижте автомобилите на Бургас отпреди век, на табелите им пишело Бз Вижте автомобилите на Бургас отпреди век, на табелите им пишело Бз Преди век моторните превозни средства на четири колела били истинска рядкост Неплатени осигуровки: След колко години се погасяват по давност Неплатени осигуровки: След колко години се погасяват по давност Темата предизвиква сериозен интерес, особено сред граждани, които дълго време не са плащали осигуровки, били са в чужбина или са натрупали задължения като самоосигуряващи се лица
Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Историята с хантавируса повтаря тази на ковид Ампули със заразата са изчезнали преди две години от Австралия Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван Нямаме нужда от помощ за ислямската република, защото така или иначе ще спечелим, обяви гостът в китайската столица Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Индийският премиер намали автомобилите в кортежа си, за да пести гориво Той отправи апел хората да предприемат мерки за икономии, включително да избягват ненужни пътувания в чужбина Светът полудя по обувките на папата Светът полудя по обувките на папата Появиха се куп закачки в мрежата Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне" Бившият руски министър Михаил Касянов даде пример със смъртта на Сталин Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Букмейкърите не му дават никакъв шанс за челната четворка Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не се срамувам, гордея се! Детето от Б11 показа как се учи отговорност, написа кметът Димитър Николов Тръмп върви по стъпките на император Нерон Тръмп върви по стъпките на император Нерон Римският император също имал вкус към златото, монументалността и собственото си отражение - разликата с Тръмп е единствено технологична. Нерон е разполагал със скулптори и роби, а Тръмп разполага с криптоинвеститори и изкуствен интелект Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) По данни на полицията сблъсъкът започнал от обида между две деца, но за минути прераснал в семейна война с подръчни оръжия Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Към момента на публикуване на интервюто Министерството на енергетиката на България и кабинетът "Радев" не са реагирали официално на думите на Лихачев
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Не мисля за финансовото положение на американците Виц на деня Виц на деня - Тате, ти без кое можеш да минеш по-лесно? Без кафе, без цигари, или без ракия?
- Без майка ти.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си седят на пейка в парка. Приближил младеж и ги заговорил:
- Добър ден! Aз съм Петър, а вие?
- Ние не.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хорската завист няма граници, особено ако имаш хубава ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори