Съдраха от бой Нафтата в Габрово. Загубиха ли шанс за спасение?
Остават 4 кръга - трудна програма и една голяма въпросителна
Нефтохимик загуби с кошмарния резултат 0:4 един от най-важните си мачове за годината - гостуването на Янтра в Габрово.
Селекцията на треньора Людмил Киров се представи ужасяващо през първото полувреме, когато домакините вкараха и четирите си попадения чрез Иван Петков, Петър Казаков на два пъти и Християн Кожухаров. През второто полувреме футболист на "шейховете" беше изгонен.
След тази загуба Нафтата остава на последното място в групата с актив от 20 точки. Янтра вече е с 25 пункта на 13-то място, а в пряк конкурент на бургазлии се превръща Локомотив Горна Оряховица с 21 точки.
До края на шампионата остават четири кръга. Нефтохимик приема Септември Симитли на 8 май, на 13-ти май гостува на Созопол, след това е домакин на Лудогорец-2, а в последния кръг ще пътува до Своге, за да се изправи срещу коравия тим на Спортист.
Очаква се и решение на БФС, което може да остави служебно Нафтата във Втора лига и да няма изпадащи отбори през този сезон, тъй като вторият ешелон от новото първенство ще е с 18 участници.
Откриха 23 топчета марихуана в дом на криминално проявен мъж край Карнобат
Изровиха от гроба манекенка, убита от бившия ѝ, задигнаха главата ѝ
Бургас с 10-дневна празнична програма за Лазаровден, Цветница и Великден
За какво болниците могат да поискат допълнително плащане от пациентите, но нямат право
Гърция сваля цените на луксозните хотели, за да задържи летните резервации
Пореден успех за Яхт клуб „Черноморец Бургас“ на ветроходните награди за 2025
Иран обеси двама мъже, обвинени за връзки със забранена опозиционна група
Всички музеи в област Бургас ще са с вход свободен за Европейската нощ на музеите на 16 май
Показаха на водолази как безопасно да използват иновативни системи за гмуркане
Хакатон за интелигентен мониторинг на водите ще се проведе на остров Света Анастасия
Мъж получи 40 години затвор за убийството на 81-годишния си партньор
Проливният дъжд спря десетки полети на летище Сабиха Гьокчен в Истанбул
