×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Без военен парад на 6 май в Бургас


Без военен парад на 6 май в Бургас
Разпореждането е на централно ниво и се отнася за тържествата в цялата страна
30 Април 2021, Петък, 18:00 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Празникът ще бъде отбелязан с два концерта

Няма да има военен парад за Деня на храбростта - 6 май в Бургас. Разпореждането е на централно ниво и се отнася за тържествата в цялата страна. Всички мероприятия и ритуали са отменени заради пандемията от коронавирус.

„Идеята е, че всеки, който желае, може да отдаде своята почит и признателност и може да положи венци и цветя на паметника на 24 Черноморски пехотен полк“, каза пред Флагман.бг началникът на Отдел „Култура“ към Община Бургас Петър Парушев.

Празникът в Бургас ще бъде отбелязан с два концерта. В 11 часа на сцена „Охлюва“ ще се проведе едночасов спектакъл на ансамбъл „Странджа“, а в 12 часа отново на същото място ще започне концерт на Бургаския духов оркестър.


В категории: Бургас


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
21
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
21
Коментара по темата
21.
моралдо
02.05.2021 22:18:37
0
0
Бургазлии,нека им покажем на продажната общинска управа,че сме нормални хора и не трябва да ни насаждат еврогейски ценности.Нека педалите не парадират с наклонности несподеделяни от болшенството наши съграждани!Нека заедно кажем не на гнусните гей прояви!Хора,как ще се почувствате когато децата и внуците ви ви попитат ,какви са тези извратеняци?Какво ще им отговорим?
20.
Парадьор
01.05.2021 11:18:52
0
4
Е, какво като няма военен парад, нали ще има гей парад? Спрете спокойно деца!
19.
Готов
01.05.2021 10:26:00
0
1
Слушам и изпълнявам! Рапорт даден, рапорт приет! От ГЕРБ разбира се.Мечтайте си за руски туристи Мечтите са безплатни!
18.
Георги куция от Атия
01.05.2021 07:34:23
0
2
То военни не останаха,само аз и брат ми. Разсипаха я тая държава
17.
Венсеремос
01.05.2021 07:09:00
3
2
Те военните са педерунгели какво да им гледам мазните, гнусни мутри. Една тяхна ниско квалифицирана фуражка им е патрон на червения боклук, бащата на протестите Йосиф Джугашвили Радеффф, венсеремос.
16.
Ееееее
01.05.2021 04:17:47
3
3
Нали ще има гей парад защо са ни военните ?
15.
Делян Пеевски
30.04.2021 23:42:08
3
3
Агент Иван Каракачански се е снишил, да не ядоса началниците в Москва.той отмени и съвместните учения с Нато по същата причина. Дебела мазна потна слуга на Кремъл с петтераси и незаконен палат уж на баща му.
14.
До 13
30.04.2021 22:56:25
1
1
2001г. като служих съм участвал в парада за 6 май.
13.
Bgman
30.04.2021 22:06:09
2
3
Че кога е имало военен парад в Бургас???
12.
До Сандо
30.04.2021 20:50:18
0
3
Селскостопанска е причината. Съвпадат празниците и трябва да си ходим на село, а "никой не моа ма върна на село."
11.
ТИМ
30.04.2021 19:45:00
4
8
Само Румен Петков може да изтрие паразитните служби пълни нагли бо клуци педофи ли с купено образование с животински фелдшери , които са прости и нагли.
Дерзай Румба!
10.
Xaxo
30.04.2021 19:41:37
0
9
А педал-парад ще има ли?
9.
???
30.04.2021 19:24:47
0
9
А на 15. 05 ще има ли праид? За едим преател питам?
8.
Сандо
30.04.2021 19:16:21
0
6
Ама ние знаем че сте с ампутирани мозъци, споко. Смешното е че не някой капацитет от РЗИ се произнася, а някакъв си кмет по културата и бахура. Което означава че причината не е медицинска, а политическа.
7.
опи
30.04.2021 19:12:51
0
6
Те една работа имаха и нея я скатаха хахахаха
6.
По "Първи май"
30.04.2021 19:02:43
0
4
На 24-ти май на манифестация!
5.
Байрактаров
30.04.2021 18:54:04
2
12
Гербиджа отвори всичко, където се събират хора, концерти по час и нещо, но парад нямаааа. Ей затова ще ви изчегъркаме малоумници, кухи и крадливи, жалко че толкова ви търпяхме.
4.
ТИМ
30.04.2021 18:16:27
6
22
С парад или без него, всички военни и полицаи освен фе кал нищо не са произвели за държавата си.
Сега са с пенсии над 1500 лева.
От къде същите са произвели продукт за тези пенсии?
Питам Тиквата премиер, че същата мутр а е в тази категория ла пачи и ла йнари!
3.
калинка
30.04.2021 18:14:14
1
22
Но кръчми, барове и дискотеки работят. Ммм да... Има логика.
2.
Обшинар
30.04.2021 18:13:48
2
23
А гей парада остава, така ли?
Няма такав батак !
1.
ГЕРБ
30.04.2021 18:06:55
25
10
Ами какво ще прави сега президента, няма да има трибуна от където да плюе.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Футболната общност във Враца е потънала в скръб след нелепата смърт на 17-годишния Иван и 16-годишната Йоана Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! След поредицата от черни хроники по аутобаните у нас, специалисти настояват за кардинална промяна на пътната инфраструктура и замяна на компрометираните огради с бетонни блокове Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Вътрешният министър настоява за проверки на пътните съоръжения. Време е управниците да потърсят съветите на машинен инженер, запознат с якостните свойства на металите и с науката Съпромат! 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ Оръжието било укрито в кабината и в шкаф на полуремаркето Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър  Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Кооперацията е пълна с бълхи, миризмата на урина и повръщано се усеща от километри, не издържаме, жалват се съседи При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба Мащабната акция на Областна администрация, МВР и ИАРА доказа, че обектът от национално значение е бил брутално окупиран за промишлен улов за сметка на водната сигурност "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев „Много съм доволен! Съдът взе правилното решение!”, каза на излизане от залата на Окръжен съд-Пазарджик „Транспортера” Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени
Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Иран се готви да въведе такса „Преминаване“ за танкерите след изтичането на срока от 60 дни, а Оман, под натиска на САЩ, искат да отворят южен коридор, но това е невъзможно без съгласието на Техеран Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори