Само във Флагман.бг! Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци, умишлен ли е палежът
Заведението потънало в черен дим малко след 2 часа тази нощ
Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци тази нощ, научи Флагман.бг. Малко след 2 часа гъст черен дим започнал да обхваща цялото заведение. На място веднага са изпратени огнеборци и пожарни.
Огненият ад е обхванал цялата площ на култовата кръчма, а нанесени щети са за десетки хиляди левове.
Флагман.бг разбра още, че огънят е тръгнал от двете страни на обекта. По всяка вероятност става дума за умишлен палеж. Очаква се днес да бъде направен повторен оглед на мястото, за да се установят причините за огнения ад.
Ресторант "Чевермето" се намира до южния плаж в новата част на Несебър. Той е любимо място на стотици несебърлии и гости на курортния град през топлите месеци. Слави се с една от най-добрите кухни по крайбрежието, а живият оркестър допринася за невероятните вечери на клиентите.
Очаквайте подробности след малко само във Флагман.бг.
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки

Трябва да се смени и името му.
" Майнето" ще му подхожда повече.
Кючеци до втръсване! Отвратена съм!
Да махнат и гайдите от стената.
Нищо българско няма в тази кръчма!
Оркестърът се залепя за две- три маси, които дават пари и други хора в заведението няма.
Никога не бих отишла отново!
Това е мнението на цялата ни компания от 10 човека!
Не, те са много работливи, особено между 19-ти април и 1-ви май.
с.Несебър ще си остане най-невзрачното и най-долнопробното село с реклама подобна по хвърлени средства с тази на Дубай.
питайте него за застраховката?