Само във Флагман.бг! Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци, умишлен ли е палежът
Заведението потънало в черен дим малко след 2 часа тази нощ
Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци тази нощ, научи Флагман.бг. Малко след 2 часа гъст черен дим започнал да обхваща цялото заведение. На място веднага са изпратени огнеборци и пожарни.
Огненият ад е обхванал цялата площ на култовата кръчма, а нанесени щети са за десетки хиляди левове.
Флагман.бг разбра още, че огънят е тръгнал от двете страни на обекта. По всяка вероятност става дума за умишлен палеж. Очаква се днес да бъде направен повторен оглед на мястото, за да се установят причините за огнения ад.
Ресторант "Чевермето" се намира до южния плаж в новата част на Несебър. Той е любимо място на стотици несебърлии и гости на курортния град през топлите месеци. Слави се с една от най-добрите кухни по крайбрежието, а живият оркестър допринася за невероятните вечери на клиентите.
Очаквайте подробности след малко само във Флагман.бг.
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора

Трябва да се смени и името му.
" Майнето" ще му подхожда повече.
Кючеци до втръсване! Отвратена съм!
Да махнат и гайдите от стената.
Нищо българско няма в тази кръчма!
Оркестърът се залепя за две- три маси, които дават пари и други хора в заведението няма.
Никога не бих отишла отново!
Това е мнението на цялата ни компания от 10 човека!
Не, те са много работливи, особено между 19-ти април и 1-ви май.
с.Несебър ще си остане най-невзрачното и най-долнопробното село с реклама подобна по хвърлени средства с тази на Дубай.
питайте него за застраховката?