Само във Флагман.бг! Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци, умишлен ли е палежът
Заведението потънало в черен дим малко след 2 часа тази нощ
Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци тази нощ, научи Флагман.бг. Малко след 2 часа гъст черен дим започнал да обхваща цялото заведение. На място веднага са изпратени огнеборци и пожарни.
Огненият ад е обхванал цялата площ на култовата кръчма, а нанесени щети са за десетки хиляди левове.
Флагман.бг разбра още, че огънят е тръгнал от двете страни на обекта. По всяка вероятност става дума за умишлен палеж. Очаква се днес да бъде направен повторен оглед на мястото, за да се установят причините за огнения ад.
Ресторант "Чевермето" се намира до южния плаж в новата част на Несебър. Той е любимо място на стотици несебърлии и гости на курортния град през топлите месеци. Слави се с една от най-добрите кухни по крайбрежието, а живият оркестър допринася за невероятните вечери на клиентите.
Очаквайте подробности след малко само във Флагман.бг.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Трябва да се смени и името му.
" Майнето" ще му подхожда повече.
Кючеци до втръсване! Отвратена съм!
Да махнат и гайдите от стената.
Нищо българско няма в тази кръчма!
Оркестърът се залепя за две- три маси, които дават пари и други хора в заведението няма.
Никога не бих отишла отново!
Това е мнението на цялата ни компания от 10 човека!
Не, те са много работливи, особено между 19-ти април и 1-ви май.
с.Несебър ще си остане най-невзрачното и най-долнопробното село с реклама подобна по хвърлени средства с тази на Дубай.
питайте него за застраховката?