Само във Флагман.бг! Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци, умишлен ли е палежът
Заведението потънало в черен дим малко след 2 часа тази нощ
Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци тази нощ, научи Флагман.бг. Малко след 2 часа гъст черен дим започнал да обхваща цялото заведение. На място веднага са изпратени огнеборци и пожарни.
Огненият ад е обхванал цялата площ на култовата кръчма, а нанесени щети са за десетки хиляди левове.
Флагман.бг разбра още, че огънят е тръгнал от двете страни на обекта. По всяка вероятност става дума за умишлен палеж. Очаква се днес да бъде направен повторен оглед на мястото, за да се установят причините за огнения ад.
Ресторант "Чевермето" се намира до южния плаж в новата част на Несебър. Той е любимо място на стотици несебърлии и гости на курортния град през топлите месеци. Слави се с една от най-добрите кухни по крайбрежието, а живият оркестър допринася за невероятните вечери на клиентите.
Очаквайте подробности след малко само във Флагман.бг.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Трябва да се смени и името му.
" Майнето" ще му подхожда повече.
Кючеци до втръсване! Отвратена съм!
Да махнат и гайдите от стената.
Нищо българско няма в тази кръчма!
Оркестърът се залепя за две- три маси, които дават пари и други хора в заведението няма.
Никога не бих отишла отново!
Това е мнението на цялата ни компания от 10 човека!
Не, те са много работливи, особено между 19-ти април и 1-ви май.
с.Несебър ще си остане най-невзрачното и най-долнопробното село с реклама подобна по хвърлени средства с тази на Дубай.
питайте него за застраховката?