Само във Флагман.бг! Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци, умишлен ли е палежът
Заведението потънало в черен дим малко след 2 часа тази нощ
Фамозният ресторант "Чевермето" в Несебър избухна в пламъци тази нощ, научи Флагман.бг. Малко след 2 часа гъст черен дим започнал да обхваща цялото заведение. На място веднага са изпратени огнеборци и пожарни.
Огненият ад е обхванал цялата площ на култовата кръчма, а нанесени щети са за десетки хиляди левове.
Флагман.бг разбра още, че огънят е тръгнал от двете страни на обекта. По всяка вероятност става дума за умишлен палеж. Очаква се днес да бъде направен повторен оглед на мястото, за да се установят причините за огнения ад.
Ресторант "Чевермето" се намира до южния плаж в новата част на Несебър. Той е любимо място на стотици несебърлии и гости на курортния град през топлите месеци. Слави се с една от най-добрите кухни по крайбрежието, а живият оркестър допринася за невероятните вечери на клиентите.
Очаквайте подробности след малко само във Флагман.бг.
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър

Трябва да се смени и името му.
" Майнето" ще му подхожда повече.
Кючеци до втръсване! Отвратена съм!
Да махнат и гайдите от стената.
Нищо българско няма в тази кръчма!
Оркестърът се залепя за две- три маси, които дават пари и други хора в заведението няма.
Никога не бих отишла отново!
Това е мнението на цялата ни компания от 10 човека!
Не, те са много работливи, особено между 19-ти април и 1-ви май.
с.Несебър ще си остане най-невзрачното и най-долнопробното село с реклама подобна по хвърлени средства с тази на Дубай.
питайте него за застраховката?