×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Супергрипът вече е у нас
  • Руската армия напредва към Запорожие, Путин обсъди ситуацията на фронтовата линия
  • Днес пускат движението по пътя за кв. Сарафово
  • Дежурен детски кабинет ще работи в медицинския център на УМБАЛ Бургас по празниците
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ, БСП и ДПС провалиха заседанието на парламента


ГЕРБ, БСП и ДПС провалиха заседанието на парламента
Стигна се до уникална ситуация - парламентът да не одобри седмичната си програма
Ключови думи: парламент, депутати
28 Април 2021, Сряда, 09:22 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ (снимка: Авторът)

Социалистите недоволстват, че техни приоритети не били вкарани в програмата на НС

ГЕРБ, БСП и ДПС блокираха провеждането на заседание на Народното събрание (НС) днес. Трите формации, които имат мнозинство пред протестните партии, гласуваха против седмичната програма на парламента.

До такава ситуация не се е стигало, констатира председателстващият заседанието Кристиан Вигенин от БСП. Той веднага свика Председателски съвет. Христо Иванов от „Демократична България“ и Арман Бабикян от „Изправи се! Мутри вън!“ недоволстваха, че се е видяло какво е мнозинството в НС.

Според Иванов причината за бойкота са проектопромените в Изборния кодекс.

В тази посока се изказаха и Мая Манолова от "Изправи се! Мутри вън!", както и Станислав Балабанов от "Има такъв народ" (ИТН). 

От парламентарната група на "БСП за България" дадоха извънреден брифинг в НС. Лидерът Корнелия Нинова обясни, че са се въздържали при гласуването на програмата, защото нито един от техните законопроекти не бил вкаран в нея. Те имали социални приоритети като актуализация на бюджета, на пенсиите, семейните помощи и т.н.

 


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
19
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком 30/12/2025, Вторник 13:20 4
Флагман.БГ Какви са последните думи на Бриджит Бардо Какви са последните думи на Бриджит Бардо 30/12/2025, Вторник 13:11 0
Флагман.БГ САЩ удариха пристанище във Венецуела САЩ удариха пристанище във Венецуела 30/12/2025, Вторник 12:31 1
Тервел ИЛИЕВ Кога ще пристигнат първите пенсии в евро Кога ще пристигнат първите пенсии в евро 30/12/2025, Вторник 12:21 0
19
Коментара по темата
19.
Турчин
28.04.2021 23:07:44
0
1
Точно за това Слави върна мандата.Евала
18.
Smith
28.04.2021 13:55:54
4
3
Браво на ГЕРБ и ДПС, показаха че са единствените отговорни партии в тази държава!
Затова гласувайте само за ГЕРБ или ДПС! Само те ще ни изведат от кризата!
17.
митко
28.04.2021 12:49:37
5
5
От какъв зор сте се засилили да сменяте изборния закон, Що на тези избори някой възрази ли че не са честни, Ама вие явно искате да ги направите нечестни щото сте обещали на Радко и Доган, Е естествено че няма да ви подкрепят и трите партии които вие наричате статукво ама те са отдавна в парламента и разбират какво се опитвате да правите вие влезли вчера и недорасли за политиката, Като искате да правите промени да бяхте съставили и правителство, Боклущи довлечени в парламента от глупостта на народа,
16.
Пейчо
28.04.2021 12:35:04
2
6
Усещате ли че попаднахме в същата септична яма в която тънем от 89-та насам. ГРОБ-СОЦ-ДЪРВЕНАТА МАФИЯ / Имаме си ново-старо отровно трио. Ей тва ви е парламента...
15.
Това са....
28.04.2021 12:19:30
3
7
...цитат : " ГЕРБ, БСП и ДПС блокираха провеждането на заседание на Народното събрание (НС) днес ".Това са всъщност партиите,които олицетворяват статуквото и близо 30 години ни играят театро
14.
ДО 12 ПЛАТЕНИЯ КОМЕНТАР
28.04.2021 11:24:26
2
4
А ДА КАЖЕШ НЕЩО ЗА """"ИНДИИСКАТА""НИШКА И ДРУГИТЕ СПОСОБИ НА ПЛАТЕН ВОТ ЧРЕЗ СНИМКА НА БЮЛЕТИНАТА /кой ще му плати на мангала като няма възможност за контрол/????????????А ЗА ПРОКУРАТУРИТЕ МНОГО ТИ Е МАЛКО СИВОТО ВЕЩЕСТВО ЗА ДА ДАВАШ ЪКЪЛ ИДИОТО!!!!!!!!!!!!!!!
13.
ХАХА ""по делата им ще ги познаете"
28.04.2021 11:16:51
1
3
А ФЛАГМАН ПО ЛЪЖИТЕ ЧРЕЗ ВОТА ЩЕ ГИ ПОЗНАЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!НА 9 ТЕХНИЕ КОМЕНТАР 5 ПЛЮСА А НА ИЗОБЛИЧАВАЩИЯ ГИ 10 И 11 САМО ОТРИЦАТЕЛНИ ХАХА ИЗМАМНИЦИ!!!!!!!!!!!!!!
12.
Мнения много,
28.04.2021 11:15:14
4
8
КАКТО И ИСТИНИ! ОТНОСНО МАШИННОТО ГЛАСУВАНЕ: МОЯТ БАЩА Е НА 88, ТРУДНО РАБОТИ С ТЕЛЕФОН, А КАКВО ОСТАВА С МАШИНА ЗА ИЗБОРИ! НЕ САМО В СЕЛАТА ИМА ХОРА, КОИТО ИМАТ ТРУДНОСТИ С ТЕХНИКАТА! ЕДНИ МЕКЕРЕТА ОБАЧЕ РЕШИЛИ, ЧЕ МОГАТ ДА ТРОПАТ ПО МАСАТА И ДА НАЛАГАТ МНЕНИЕ! ГЛАСУВАЙТЕ СИ ВИЕ ЗАКОНИТЕ! ДА ВИ ВИДИМ КВОРУМА!
ЯСНО Е КОЙ КАКВО ЗАЩИТАВА: ИСКАТ ДА ЗАКРИВАТ СПЕЦ ПРОКУРСЪУРА ЗАЩОТО БИЛА БУХАЛКА НА ПЕЕВСКИ! ТОЙ МИТЬО.ОЧИТЕ ХЕРУВИМЧЕ, НЕ Е ЗА СЪДА! ХАЙДЕ СТИГА С ТЕЗИ ПРИКАЗКИ, ЧЕ Е ЯСНО КОЙ БЪРЗА ДА ЗАРАБОТИ ПО НЯКОЛКО СТОТИН ХИЛЯДИ И ОТ КОГО! НЕЩАСТНИЦИ!
11.
флагман вии ли го ПИСАХТЕ №9??????????????????????
28.04.2021 10:58:12
7
6
ВИИ СТЕ ВИИ СТЕ ПОДЛОГИТЕ НА МАФИЯТА /дето ви плаща/????ЧЕ И НЕПРЕКЪСНАТО ЛЪЖЕТЕ ЧРЕЗ ВОТА В НЕИН ИНТЕРЕС ХАХАХА !!!!!!!!!!!!!
10.
ДО 9 ТИ ИЛИ СИ ПЪЛЕН ИДИОТ ИЛИ????????????????????
28.04.2021 10:54:35
9
9
НАГЪЛ МАФИОТ !!!!!!!!!!!ИЗБРАХМЕ ГИ И ЩЕ ГИ ИЗБИРАМЕ ДО ТОГАВА ДОКАТА ВИ СРИНАТ КОЧИНАТА !!!!!!!!!!КВИЧИШ ИДИОТ МАФИОТ А ЩОТО ТИ СЕ ИЗПЛЪЗВА КОПАНКАТА !!!!!!!!!
9.
wc
28.04.2021 10:43:38
8
18
Браво на тях, За какво ги избрахми тия новите да ми гласуват само изборни закони и да си ходят, Ами за какво се потрошиха толкова пари на държавата и сега пак, Тия средства можеха да се дадат на пенсионери социално слаби деца и други нуждаещи се, Сега ще се дават още щото на Славчо така му е кеф, Къде са средствата за хората за бизнеса Това тях не им е приоритет, Оня скапан демократ се засилил да вади олигарсите от затворите, Е кажете ми какви нови са тия,
8.
R
28.04.2021 10:10:11
8
4
Няма сила която да победи мафията !
7.
Коджакафалията.
28.04.2021 10:04:38
13
13
Затова избори,до дупка докато не ги изметем,като НФСБ,Воля,Атака и Патриотите това трябва,да направим,да не се страхуваме и да изплуваме от тази тиня!!!
6.
СЕГА СЕ ВИДЯ
28.04.2021 09:56:46
5
14
ЧЕ ТИЯ ТРИ КЛАНА СА ЧАСТ ОТ ЕДНА МАФИЯ!!!!!!!!!!!!!!!И КОЛКОТО И ДА СЕ КАРАХА ЗА ""КОКЪЛА """ТЕ ОСТАНАХА ЕДИННИ !!!!!!!!!!!ГРАЖДАНИ ДА ИМ СРУТИМ КОЧИНАТА !!!!!!!!!!!!!!
5.
колко ви ПРЕДУПРЕЖДАВАХА
28.04.2021 09:44:54
3
17
ЧЕ ИМА ЕДНА ЗАДКУЛИСТНА ВЛАСТ НА БИВШИТЕ КОМУНИСТИ КОИТО ВЗЕХА ПАРИТЕ И ВЛАСТА И ЧРЕЗБИВШИТЕ СЛУЖБИ КОНТРОЛИРАТ ВСИЧКО В СВОЙ ЧАСТЕН ИКОНОМИЧЕСКИ ИНТЕРЕС !!!!!!!!!!!!!КОЛКО СА МИЛИОНЕРИТЕ ОТ БСП///бкп1///?????????КОЛКО СА МИЛИОНЕРИТЕ ОТ ДПС ////бкп3///НАЧЕЛО С ДОГАН ????????????КОЛКО СА ОЛИГАРСИТЕ //МИЛИАРДЕРИ ОТ ГЕРБ//бкп3///НАЧЕЛО С """ЧИКМИДЖЕТО """"ВИЖТЕ ГИ ХУБАВО И ГИ ЗАПОМНЕТЕ ТЕХНИТЕ """""ПОЛИТИКИ """ВИНАГИ СА БИЛИ КАК ДА ГРАБЯТ ОН НАРОДА ЧРЕЗ ВЛАСТА!!!!!!!!!!!!!
4.
.
28.04.2021 09:41:06
6
20
не стана на тяхната и веднаха свалиха маските...
3.
TNT
28.04.2021 09:36:56
12
10
Циркаджийските номера в Цирка ! всичко се прави само и само да има нови избори.
2.
Да изхвърлим боклука
28.04.2021 09:36:43
10
33
Е как няма старите дружки да се подкрепят взаимно. После що Слави не съставил кабинет, за да е зависимот тези изроди ли?
1.
ХАХА ЛЪСНА ЛЪЖАТА НА КРАДЦИТЕ
28.04.2021 09:35:11
7
20
ГРОБАРИТЕ ///бкп2///БСП////бкп2////И ДПС ////бкп3/////ВСИЧКИ СА ОТ ЕДНО КОТИЛО ЗАБЪРКАНО ОТ БИВШАТА ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ !!!!!!!!!!!!!ВИЖТЕ ГИ ГРАЖДАНИ ВСИЧКО ДО СЕГА Е БИЛД"""УЙДУРМА""""ЧРЕЗ КОЯТО БИВШИТЕ КОМУНИСТИ СА СИ ОСТАНАЛИ НА ВЛАСТ ТЕ И ТЕХНИТЕ ОТРОЧЕТА МИЛИОНЕРИ А МИЛИОНИ КАДЪРНИ БЪЛГАРИ СА ПРОКУДЕНИ ИЗВЪН БЪЛГАРИЯ!!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вълчата луна в Рак ще преобърне живота на тези зодии Вълчата луна в Рак ще преобърне живота на тези зодии Пълнолунието активира емоциите, семейството и важни житейски решения Желязков:  Всички ангажименти за 2025 година бяха изпълнени Желязков: Всички ангажименти за 2025 година бяха изпълнени Премиерът в оставка отчете резултатите от последното за годината заседание на Министерския съвет Държавата създава Координационен център за контрол при въвеждането на еврото Държавата създава Координационен център за контрол при въвеждането на еврото Звеното ще координира проверки, ще приема сигнали от граждани и ще реагира при злоупотреби В новогодишната нощ плащаме в кеш в такситата, внимавайте с апаратите В новогодишната нощ плащаме в кеш в такситата, внимавайте с апаратите След 21:00 ч. картите отпадат, а част от таксиметровите апарати може да покажат цена в грешна валута Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком Внасят у нас работници от ислямския свят тихомълком Алчността и арогантността на работодатели и правителствени чиновници залагат бомба със закъснител под социалния мир в България 2026 година носи емоции и финансов просперитет за тези зодии 2026 година носи емоции и финансов просперитет за тези зодии Какво очаква всяка зодия? Приморско залага на голямо име за Нова година Приморско залага на голямо име за Нова година Папи Ханс избра да изпрати 2025 година в южния курорт с фенове на площада Народът показа червен картон на алчните ни бизнесмени, тръгна на юг Народът показа червен картон на алчните ни бизнесмени, тръгна на юг Тази година интересът на българите към пътуванията за Нова година е изключително силен Рекордна сума събра коледният благотворителен базар в училището в Свети Влас Рекордна сума събра коледният благотворителен базар в училището в Свети Влас Средствата ще бъдат използвани за подпомагане на дете от общността, което се нуждае от продължителна и скъпа рехабилитация в чужбина Великата глупост да се редиш за евро при курс 2:1 Великата глупост да се редиш за евро при курс 2:1 Толкова безчет много ли са "скътаните" пари на ужасно бедните българи, че не смеят да влязат в банкова институция
Перуански шамани виждат край на войната в Украйна през 2026 г. Перуански шамани виждат край на войната в Украйна през 2026 г. По време на традиционен новогодишен ритуал духовните водачи направиха прогнози за войни, лидери и глобални сътресения Какви са последните думи на Бриджит Бардо Какви са последните думи на Бриджит Бардо Актрисата от "И Бог създаде жената" почина на 91-годишна възраст в неделя сутринта в прочутата си резиденция "Ла Мадраг" в Сен Тропе САЩ удариха пристанище във Венецуела САЩ удариха пристанище във Венецуела Потвърждението идва на фона на засилващия се натиск на Вашингтон срещу левия президент на Венецуела Николас Мадуро Бургас посреща 2026 година с Криско, Вениамин и празнична програма до зори Бургас посреща 2026 година с Криско, Вениамин и празнична програма до зори Градът ни се подготвя да изпрати старата година с впечатляваща програма 29-годишен британец е застрелян на испанския бряг, близо до Торевиеха 29-годишен британец е застрелян на испанския бряг, близо до Торевиеха Поредно тежко престъпление разтърси популярния испански курортен регион Коста Бланка Гърция тръгва на „лов за съкровище“ под морето Южната ни съседка започва сондажи за газ в Йонийско море и край Крит, където енергийните гиганти търсят огромни залежи на 4000 метра дълбочина Знамение в Русия: Падат коледни елхи, астролог вижда край на войната в Украйна Знамение в Русия: Падат коледни елхи, астролог вижда край на войната в Украйна След като те мистериозно се срутиха в няколко града, Влад Рос определи това като символ на наближаващия край на войната и настъпването на мирен период Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток Тръмп приема Нетаняху във Флорида на фона на ескалиращото напрежение в Близкия изток САЩ остават най-силният военен и политически съюзник на Израел през двете години на войната в Газа Шумахер - от скромното детство в Германия до абсолютната доминация във Формула 1 Шумахер - от скромното детство в Германия до абсолютната доминация във Формула 1 Наследството на една от най-големите легенди в моторните спортове Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Американският президент заяви във Флорида, че преговорите между Москва и Киев са близо до пробив, но предупреди, че остават „един или два много трудни въпроса“, свързани с териториалните претенции
Дмитрий Медведев Дмитрий Медведев Миризливият киевски негодник Зеленски се опитва да саботира разрешаването на конфликта Виц на деня Виц на деня Жена към детето:
- Иванчо, донеси ми мамо десет чинии, че искам да питам нещо баща ти!
Виц на деня Виц на деня - Добър ден. Имате ли цветни телевизори?
- Имаме, да.
- Чудесно! Дайте ми един червен, моля!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е двойна опасност на пътя?
- Жена учи друга жена да шофира...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори