Кандидат-премиерът на Слави - Антоанета Стефанова с благодарности към Васил Божков
През 2004 г. Божков бе шеф на Българската федерация по шахмат и организираше бал в чест на Стефанова
„Дължа много на Васил Божков, който повярва в мен“, това са думи на обявената от Слави Трифонов за премиер Антоанета Стефанова от ИТН.
Думите ѝ изречени по адрес на Васил Божков са от 2004 г. Тогава бизнесменът, укриващ се в Дубай с 19 обвинения, успя да стане председател на шахматната федерация у нас. Освен че организира балове в чест на Стефанова, Божков е бил и неин основен спонсор години наред, а при една от победите ѝ дава 10 хиляди долара като премия.
„Дължа успеха си на много неща. Благодаря на семейството си, на Владо Георгиев и на Васил Божков, който още преди да стане президент на федерацията повярва в мен и ми помагаше. Дори лично бе в Елиста, което още повече ме амбицира. Въпреки недобрата минала година започнахме дългосрочна подготовка за това първенство и успях да го спечеля“, казва в свое интервю Стефанова пред в. „Сега“ по повод успехите в кариерата ѝ още през 2004 г., от което става ясно, че има конкретни зависимости, с които влиза в политиката.

Очаква се Антоанета Стефанова да отиде да вземе мандата от Румен Радев и веднага да го върне.

Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
28/07/2026, Вторник 22:00
0
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни
Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички!
Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите
КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари
КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
28/07/2026, Вторник 18:55
0
Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда
Плодовете и зеленчуците поевтиняват: Кайсии, праскови и череши са под миналогодишните цени
Галена избяга от България: Показа луксозната си семейна ваканция в Белек
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса
Ужас пред децата: Мъж заля жена си със запалителна течност и я подпали

Абе Слави Чалгаря къде е за един пидал питам?
Премиера Босисов бивш ревностен член на БКП и групировката СИК, а тук някой хора се връщат 17 години назад с една извадена от контекста реплика. И какво като Божков е бил председател на федерацията по шахмат това няма нищо общо с давността на деянията за които са му повдигнати обвиненията т.е. те не касаят онзи период. Освен това ако бяхме правова държава щяхте да знаете, че има презупция за невинност. Цветанов, Гуцанов, Алексей Петров, Александър Томов и т.н. като имаха повдигнат обвинения какво стана ????? Много ясно, че който спре да плаща му повдигат обвинения. Нали системата е Ти си го избра.
Ченге....наркоман......мафиот...мутреса.....гей.
Няма ли свестни българи-родолюбци в тази България.
Ревете ли, че ви свършват герберастките и валерковите кинти?
Жалки, некадърни продажници :)
Борисов е помагал на —> Божков, Божков помагал на —> Антоанета Стефанова и т.н.
Така хубаво ще ги разбърка тея боклуци там усвояващи и т. н. От Костов насам всички са за стената.
Срам за тиквата дето вчера уж избра премиер а не го оставя да каже нищо. Зашото тиквата е диктатор ченге.