Племенник на Михтарски проигра 25 бона, кредиторът му го преби
По данни на разследващите Сотир Въчков имал и други неплатени дългове
Племенникът героя от САЩ`94 Петър Михтарски - Сотир Въчков, е бил пребит в района на Младежкия дом в Благоевград снощи, съобщава struma.com.
Причина за бруталната разправа е невърнат огромен дълг.
Въчков взел от местния бизнесмен Йордан О заемот 25 000 лева, като смятал, че ще спечели голяма сума от залози на мачове и ще върне дълга си без проблеми. Уговореният срок обаче изтекъл преди няколко месеца, а Въчков се криел и не връщал парите.
До снощи, когато двамата се срещнали в близост до таксиметровата пиаца при Младежкия дом. След няколко минути разговор Йордан се нахвърлил върху Въчков и го пребил.
Първоначално в полицията е подаден сигнал за грабеж. Въчков твърдял, че е нападнат, че телефонът му е откраднат и че е заплашен с пистолет. Когато обаче дошъл на себе си след прегледа в Спешното, той признал пред полицаи от второ ПУ на МВР Благовеград, че спорът е за пари, които дължи.
По данни на разследващите Сотир Въчков имал и други неплатени дългове към благоеградчани.
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран
Посрещнахме астрономическата пролет
Разкриха нов незаконен старчески дом край Варна
Изсипете това в чорапа си вечер и ще се почувствате преродени на сутринта
Не всички банани са еднакви: Ето как зрелостта им променя ефекта им върху тялото
Сириец наръга българин в София
Бойко Борисов: Сорос няма нищо общо със служебния кабинет, Пеевски и Гюров говорят откровени неистини за Съвета за мир
Президентът за покачването на цените: Българите изнемогват
Българската индустрия: От растеж към свиване в ерата на икономическа несигурност
7-годишно дете е в тежко състояние след падане от скала в Благоевградско
Два самолета се разминаха на косъм от катастрофа в Нюарк
Прибрахме си вересиите - връщат в България две от тризначките
