Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас?
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас
Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас, пита Иван Георгиев в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Тези флагове са един от символите на града ни. Защо ги махат? Проверете, за да знаем какво се случва“, пише ни бургазлията.
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас, откъдето отговориха светкавично. Оказа се, че според прогнозата за времето флаговете се махат в късна есен и се слагат отново през пролетта. „Правим това, за да ги предпазим от вятъра, дъжда, лошите метеорологични условия. До няколко дни знамената отново ще се веят от пилоните“, казаха от пресцентъра на Общината.
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър

Всяка година по-това време свалят знамената и на пролет ги и издигат пак.
това че някоя селянка сега идва в Бургас е друго
Освен това в гореописания период нощите са по-дълги от дните и може да избелеят от осветлението.
Значи аз съм сигурен на 150%та, че за това безобразие са виновни ГЕРБ и Б.Борисов.
Те са виновни за всичко в държавата и даже в светЪ.
Така ми казаха моите шефове и аз им вярвам безпрекословно щото те ми дават стинки за леб и аз много ги уважавам зарад туй нещУ.