Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас?
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас
Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас, пита Иван Георгиев в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Тези флагове са един от символите на града ни. Защо ги махат? Проверете, за да знаем какво се случва“, пише ни бургазлията.
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас, откъдето отговориха светкавично. Оказа се, че според прогнозата за времето флаговете се махат в късна есен и се слагат отново през пролетта. „Правим това, за да ги предпазим от вятъра, дъжда, лошите метеорологични условия. До няколко дни знамената отново ще се веят от пилоните“, казаха от пресцентъра на Общината.
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата

Всяка година по-това време свалят знамената и на пролет ги и издигат пак.
това че някоя селянка сега идва в Бургас е друго
Освен това в гореописания период нощите са по-дълги от дните и може да избелеят от осветлението.
Значи аз съм сигурен на 150%та, че за това безобразие са виновни ГЕРБ и Б.Борисов.
Те са виновни за всичко в държавата и даже в светЪ.
Така ми казаха моите шефове и аз им вярвам безпрекословно щото те ми дават стинки за леб и аз много ги уважавам зарад туй нещУ.