Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас?
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас
Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас, пита Иван Георгиев в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Тези флагове са един от символите на града ни. Защо ги махат? Проверете, за да знаем какво се случва“, пише ни бургазлията.
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас, откъдето отговориха светкавично. Оказа се, че според прогнозата за времето флаговете се махат в късна есен и се слагат отново през пролетта. „Правим това, за да ги предпазим от вятъра, дъжда, лошите метеорологични условия. До няколко дни знамената отново ще се веят от пилоните“, казаха от пресцентъра на Общината.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Всяка година по-това време свалят знамената и на пролет ги и издигат пак.
това че някоя селянка сега идва в Бургас е друго
Освен това в гореописания период нощите са по-дълги от дните и може да избелеят от осветлението.
Значи аз съм сигурен на 150%та, че за това безобразие са виновни ГЕРБ и Б.Борисов.
Те са виновни за всичко в държавата и даже в светЪ.
Така ми казаха моите шефове и аз им вярвам безпрекословно щото те ми дават стинки за леб и аз много ги уважавам зарад туй нещУ.