Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас?
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас
Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас, пита Иван Георгиев в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Тези флагове са един от символите на града ни. Защо ги махат? Проверете, за да знаем какво се случва“, пише ни бургазлията.
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас, откъдето отговориха светкавично. Оказа се, че според прогнозата за времето флаговете се махат в късна есен и се слагат отново през пролетта. „Правим това, за да ги предпазим от вятъра, дъжда, лошите метеорологични условия. До няколко дни знамената отново ще се веят от пилоните“, казаха от пресцентъра на Общината.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Всяка година по-това време свалят знамената и на пролет ги и издигат пак.
това че някоя селянка сега идва в Бургас е друго
Освен това в гореописания период нощите са по-дълги от дните и може да избелеят от осветлението.
Значи аз съм сигурен на 150%та, че за това безобразие са виновни ГЕРБ и Б.Борисов.
Те са виновни за всичко в държавата и даже в светЪ.
Така ми казаха моите шефове и аз им вярвам безпрекословно щото те ми дават стинки за леб и аз много ги уважавам зарад туй нещУ.