Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас?
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас
Къде изчезнаха знамената от пилоните в Морската градина на Бургас, пита Иван Георгиев в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Тези флагове са един от символите на града ни. Защо ги махат? Проверете, за да знаем какво се случва“, пише ни бургазлията.
Репортер на Флагман.бг зададе въпроса към Община Бургас, откъдето отговориха светкавично. Оказа се, че според прогнозата за времето флаговете се махат в късна есен и се слагат отново през пролетта. „Правим това, за да ги предпазим от вятъра, дъжда, лошите метеорологични условия. До няколко дни знамената отново ще се веят от пилоните“, казаха от пресцентъра на Общината.
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието

Всяка година по-това време свалят знамената и на пролет ги и издигат пак.
това че някоя селянка сега идва в Бургас е друго
Освен това в гореописания период нощите са по-дълги от дните и може да избелеят от осветлението.
Значи аз съм сигурен на 150%та, че за това безобразие са виновни ГЕРБ и Б.Борисов.
Те са виновни за всичко в държавата и даже в светЪ.
Така ми казаха моите шефове и аз им вярвам безпрекословно щото те ми дават стинки за леб и аз много ги уважавам зарад туй нещУ.