Разминахме се с войната, Русия изтегля войските си от границата с Украйна
От САЩ заявиха, че ще продължат да следят внимателно ситуацията
Русия започва да изтегля войските, струпани на границата с Украйна. Решението беше обявено след провеждането на голямо учение в Крим, с участието на десетки кораби, самолети и артилерийски установки. Министърът на отбраната обяви, че армията е постигнала целите си, съобщава Нова телевизия.
Струпването на войски беше повод за предупреждения от Съединените щати, Германия и Франция, че Москва ще понесе санкции, ако предизвика нов конфликт в Украйна.
Съединените щати заявиха, че ще следят внимателно ситуацията след обявеното от Русия изтегляне на войските.
В сряда номинираният за премиер от коалиция „ГЕРБ – СДС“ Даниел Митов каза, че най-важното е сега България да има правителство, защото на 800 км от нашия бряг се струпват войски и напрежението расте. Заради дрънкането на оръжия край границите на Украйна, анализатори коментираха, че е възможно да станем свидетели на нов конфликт. Слава Богу, разминахме се с войната!
Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“
18-годишен младеж е задържан за шофиране след употреба на кокаин
Пълен срив на полетите в Русия! Украйна атакува с десетки дронове
Лукс, лъжи и лисици на токчета- как моделка от Ел Ей граби богаташи
28 причини да си мъж
Имотите продължават да поскъпват: В кои градове цените растат най-бързо?
Такси хаос след полунощ! Курсовете вече в евро, но машините още показват левове
Сбогом на аматьорщината: ЦСКА започва подготовка с класни нови попълнения
Да хвърляш пари не е смелост: Икономист разкритикува Мерц за бездействие
Грък ще спасява елитен тим от изпадане
Гала се появи по халат в ефир - вижте лукса, в който се лекува водещата
Дръжте прозорците си затворени: Голям пожар в Букурещ, гасят го роботи заради опасност от срутване

Получаваш медал "за отсос........"
Показаха мощ, някои се изпонасраха, но пък занапред ще се замислят много преди да закачат руския мечок. Иначе като се замисля, кациите на P&G трябва да се вдигнали покрай нуждата от памперси за възрастни. А иначе Митов се прави на остроумен, но дано не си вървя на простотиите които ръси. какво значение има дали България има редовно или служебно правителство при една война? При война върховен главнокомандващ е президента. Това би трябвало да се знае от един бивш външен министър.