Разминахме се с войната, Русия изтегля войските си от границата с Украйна
От САЩ заявиха, че ще продължат да следят внимателно ситуацията
Русия започва да изтегля войските, струпани на границата с Украйна. Решението беше обявено след провеждането на голямо учение в Крим, с участието на десетки кораби, самолети и артилерийски установки. Министърът на отбраната обяви, че армията е постигнала целите си, съобщава Нова телевизия.
Струпването на войски беше повод за предупреждения от Съединените щати, Германия и Франция, че Москва ще понесе санкции, ако предизвика нов конфликт в Украйна.
Съединените щати заявиха, че ще следят внимателно ситуацията след обявеното от Русия изтегляне на войските.
В сряда номинираният за премиер от коалиция „ГЕРБ – СДС“ Даниел Митов каза, че най-важното е сега България да има правителство, защото на 800 км от нашия бряг се струпват войски и напрежението расте. Заради дрънкането на оръжия край границите на Украйна, анализатори коментираха, че е възможно да станем свидетели на нов конфликт. Слава Богу, разминахме се с войната!
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Получаваш медал "за отсос........"
Показаха мощ, някои се изпонасраха, но пък занапред ще се замислят много преди да закачат руския мечок. Иначе като се замисля, кациите на P&G трябва да се вдигнали покрай нуждата от памперси за възрастни. А иначе Митов се прави на остроумен, но дано не си вървя на простотиите които ръси. какво значение има дали България има редовно или служебно правителство при една война? При война върховен главнокомандващ е президента. Това би трябвало да се знае от един бивш външен министър.