Ветераните на „Камено“ сразиха с 5:0 „Локо Пловдив“ с Гонзо
Футболният отбор се класира за полуфинал на националното първенство, който ще се изиграе през май
Футболистите от ФК „Камено-ветерани“ "унищожиха" на терена отбора на „Локо Пловдив“ в поредния мач, изиграл се в Националното първенство на ветераните по-рано днес. На терена в Твърдица край Сливен пловдивчаните, в чиито отбор бяха легендите на спорта Георги Иванов-Гонзо, Здравко Лазаров, Краси Димитров, Ванчо Траянов и вратаря Стоян Колев, загубха с унизителния резултат 5:0.
С грандиозната победа отборът ФК „Камено-ветерани“ се класира за полуфинал срещу неопределен засега отбор от Западна България. Предстои да бъде уточнена и дата на сблъсъка, след който ще стане ясно кои два тима ще се сблъскат на финала. Пред Флагман.БГ един от организаторите на Камено-ветерани – Димитър Пейчев, разкри подробности за това как е протекъл мачът.
В първото полувреме отборът от Бургаска област е вкарал 2 гола. Първият в 7 минута от Костаджин Джамбазов, последван от още един в 15 минута, влязъл в мрежата на Локо Пловдив след шут на Краси Михалев. Второто полувреме е било още по-силно за Камено-ветерани. Макар сравнитело спокойно в първата му част, головете са започнали буквално да валят във втората му, след като отново Михалев е отбелязал третия гол в 70 минута. Победата е била категорично затвърдена в 75-а и 80-а минута с головете на съответно Миро Косев и Христо Цаков.
Отборът „Камено-ветерани“ е шампион за Източна България в турнира за ветерани, който стартира.
"Нефтохимик" изхвърли Созопол за Купата, Кюмюрджиев: Нашата цел е първенството
След шоу във „Флората“ Ивайло Диманов с премиера на новата си книга в Морското казино
Край на евтината почивка в държавна база: Правителството актуализира цените
До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри
Сладка баница с локум и орехи: Вкусът от бабината кухня, който не се забравя
Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви
НАП влезе в обект и оборотът скочи от 0 на над 1500 евро
От древните находки до културния туризъм: НХА-Бургас приема магистри за наследството на Черноморието
ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед
Румъния остава №1 по инфлация в ЕС
ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави
Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“
