Огромни дупки зейнаха до блок 3 в жк. "Изгрев", шофьорите пропищяха
Улиците в района са целите в кал, а дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро
Огромни дупки зейнаха по единствената улица, която води до блок 3 в бургаския жк. "Изгрев", сигнализират читатели на Флагман.бг. Живущите в района вече вдигнали ръце от кратерите, които са се образували, вероятно заради тежките машини, които работят по строежа в съседство.
"От няколко седмици улицата е в този вид. Потрошихме колите си. Не може да стигнем до блока си. Всичко е в кал, асфалтът е натрошен, а на места го няма", разказват живущи в района, които зоват Общината да вземе спешни мерки. Те ни изпратиха кадри, на които се вижда, че преминаването е изключително затруднено, тъй като пътят буквално се е превърнал в лунен пейзаж.
По думите на шофьорите, заради калта пътят става опасен при дъждовно време, освен това дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

А нещо да кажеш за управлението на Пиян Костадинов? Единственото което беше направено по него време беше площада баба Ганка пред неговата къща, Нещо по въпроса да кажат плюещите по Митко Димитров?
В "СЛАВЕЙКОВ" Е ДУПКА-ДО ДУПКА
КМЕТА НИКОЛОВ ПО ДВА ПЪТИ АСФАЛТИРА САМО ЦЕНТРАЛНИТЕ УЛИЦИ, А КОМПЛЕКСИТЕ ТЪНАТ В МИЗЕРИЯ.
ОДИРА НИ КОЖИТЕ С НАЙ-ВИСОКИТЕ ДАНЪЦИ , А СИ ПОТРОШАВАМЕ КОЛИТЕ ПО ДУПКИТЕ В БУРГАС.
ВИНОВНИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА ЗА НЕГО, ЧЕ СЕГА И ДРУГИТЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПЯТ.
Благодаря за предложението , но аз турска баница не ям, ходи на Росенец да се молиш за баница и сладолед.
те са
преди 12 г са ги изкопани
Техниката поврежда пътя , този строеж е причината да има дупки по пътното платно.
няма вече ремонт на ремонта на ремонтираното и ще зеят ,като лами тия дупки по пътищата и улиците