Огромни дупки зейнаха до блок 3 в жк. "Изгрев", шофьорите пропищяха
Улиците в района са целите в кал, а дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро
Огромни дупки зейнаха по единствената улица, която води до блок 3 в бургаския жк. "Изгрев", сигнализират читатели на Флагман.бг. Живущите в района вече вдигнали ръце от кратерите, които са се образували, вероятно заради тежките машини, които работят по строежа в съседство.
"От няколко седмици улицата е в този вид. Потрошихме колите си. Не може да стигнем до блока си. Всичко е в кал, асфалтът е натрошен, а на места го няма", разказват живущи в района, които зоват Общината да вземе спешни мерки. Те ни изпратиха кадри, на които се вижда, че преминаването е изключително затруднено, тъй като пътят буквално се е превърнал в лунен пейзаж.
По думите на шофьорите, заради калта пътят става опасен при дъждовно време, освен това дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

А нещо да кажеш за управлението на Пиян Костадинов? Единственото което беше направено по него време беше площада баба Ганка пред неговата къща, Нещо по въпроса да кажат плюещите по Митко Димитров?
В "СЛАВЕЙКОВ" Е ДУПКА-ДО ДУПКА
КМЕТА НИКОЛОВ ПО ДВА ПЪТИ АСФАЛТИРА САМО ЦЕНТРАЛНИТЕ УЛИЦИ, А КОМПЛЕКСИТЕ ТЪНАТ В МИЗЕРИЯ.
ОДИРА НИ КОЖИТЕ С НАЙ-ВИСОКИТЕ ДАНЪЦИ , А СИ ПОТРОШАВАМЕ КОЛИТЕ ПО ДУПКИТЕ В БУРГАС.
ВИНОВНИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА ЗА НЕГО, ЧЕ СЕГА И ДРУГИТЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПЯТ.
Благодаря за предложението , но аз турска баница не ям, ходи на Росенец да се молиш за баница и сладолед.
те са
преди 12 г са ги изкопани
Техниката поврежда пътя , този строеж е причината да има дупки по пътното платно.
няма вече ремонт на ремонта на ремонтираното и ще зеят ,като лами тия дупки по пътищата и улиците