Огромни дупки зейнаха до блок 3 в жк. "Изгрев", шофьорите пропищяха
Улиците в района са целите в кал, а дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро
Огромни дупки зейнаха по единствената улица, която води до блок 3 в бургаския жк. "Изгрев", сигнализират читатели на Флагман.бг. Живущите в района вече вдигнали ръце от кратерите, които са се образували, вероятно заради тежките машини, които работят по строежа в съседство.
"От няколко седмици улицата е в този вид. Потрошихме колите си. Не може да стигнем до блока си. Всичко е в кал, асфалтът е натрошен, а на места го няма", разказват живущи в района, които зоват Общината да вземе спешни мерки. Те ни изпратиха кадри, на които се вижда, че преминаването е изключително затруднено, тъй като пътят буквално се е превърнал в лунен пейзаж.
По думите на шофьорите, заради калта пътят става опасен при дъждовно време, освен това дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро.
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост

А нещо да кажеш за управлението на Пиян Костадинов? Единственото което беше направено по него време беше площада баба Ганка пред неговата къща, Нещо по въпроса да кажат плюещите по Митко Димитров?
В "СЛАВЕЙКОВ" Е ДУПКА-ДО ДУПКА
КМЕТА НИКОЛОВ ПО ДВА ПЪТИ АСФАЛТИРА САМО ЦЕНТРАЛНИТЕ УЛИЦИ, А КОМПЛЕКСИТЕ ТЪНАТ В МИЗЕРИЯ.
ОДИРА НИ КОЖИТЕ С НАЙ-ВИСОКИТЕ ДАНЪЦИ , А СИ ПОТРОШАВАМЕ КОЛИТЕ ПО ДУПКИТЕ В БУРГАС.
ВИНОВНИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА ЗА НЕГО, ЧЕ СЕГА И ДРУГИТЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПЯТ.
Благодаря за предложението , но аз турска баница не ям, ходи на Росенец да се молиш за баница и сладолед.
те са
преди 12 г са ги изкопани
Техниката поврежда пътя , този строеж е причината да има дупки по пътното платно.
няма вече ремонт на ремонта на ремонтираното и ще зеят ,като лами тия дупки по пътищата и улиците