Огромни дупки зейнаха до блок 3 в жк. "Изгрев", шофьорите пропищяха
Улиците в района са целите в кал, а дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро
Огромни дупки зейнаха по единствената улица, която води до блок 3 в бургаския жк. "Изгрев", сигнализират читатели на Флагман.бг. Живущите в района вече вдигнали ръце от кратерите, които са се образували, вероятно заради тежките машини, които работят по строежа в съседство.
"От няколко седмици улицата е в този вид. Потрошихме колите си. Не може да стигнем до блока си. Всичко е в кал, асфалтът е натрошен, а на места го няма", разказват живущи в района, които зоват Общината да вземе спешни мерки. Те ни изпратиха кадри, на които се вижда, че преминаването е изключително затруднено, тъй като пътят буквално се е превърнал в лунен пейзаж.
По думите на шофьорите, заради калта пътят става опасен при дъждовно време, освен това дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро.
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд

А нещо да кажеш за управлението на Пиян Костадинов? Единственото което беше направено по него време беше площада баба Ганка пред неговата къща, Нещо по въпроса да кажат плюещите по Митко Димитров?
В "СЛАВЕЙКОВ" Е ДУПКА-ДО ДУПКА
КМЕТА НИКОЛОВ ПО ДВА ПЪТИ АСФАЛТИРА САМО ЦЕНТРАЛНИТЕ УЛИЦИ, А КОМПЛЕКСИТЕ ТЪНАТ В МИЗЕРИЯ.
ОДИРА НИ КОЖИТЕ С НАЙ-ВИСОКИТЕ ДАНЪЦИ , А СИ ПОТРОШАВАМЕ КОЛИТЕ ПО ДУПКИТЕ В БУРГАС.
ВИНОВНИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА ЗА НЕГО, ЧЕ СЕГА И ДРУГИТЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПЯТ.
Благодаря за предложението , но аз турска баница не ям, ходи на Росенец да се молиш за баница и сладолед.
те са
преди 12 г са ги изкопани
Техниката поврежда пътя , този строеж е причината да има дупки по пътното платно.
няма вече ремонт на ремонта на ремонтираното и ще зеят ,като лами тия дупки по пътищата и улиците