Огромни дупки зейнаха до блок 3 в жк. "Изгрев", шофьорите пропищяха
Улиците в района са целите в кал, а дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро
Огромни дупки зейнаха по единствената улица, която води до блок 3 в бургаския жк. "Изгрев", сигнализират читатели на Флагман.бг. Живущите в района вече вдигнали ръце от кратерите, които са се образували, вероятно заради тежките машини, които работят по строежа в съседство.
"От няколко седмици улицата е в този вид. Потрошихме колите си. Не може да стигнем до блока си. Всичко е в кал, асфалтът е натрошен, а на места го няма", разказват живущи в района, които зоват Общината да вземе спешни мерки. Те ни изпратиха кадри, на които се вижда, че преминаването е изключително затруднено, тъй като пътят буквално се е превърнал в лунен пейзаж.
По думите на шофьорите, заради калта пътят става опасен при дъждовно време, освен това дирята се разнася към ул. "Транспортна" и кръговото на Метро.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

А нещо да кажеш за управлението на Пиян Костадинов? Единственото което беше направено по него време беше площада баба Ганка пред неговата къща, Нещо по въпроса да кажат плюещите по Митко Димитров?
В "СЛАВЕЙКОВ" Е ДУПКА-ДО ДУПКА
КМЕТА НИКОЛОВ ПО ДВА ПЪТИ АСФАЛТИРА САМО ЦЕНТРАЛНИТЕ УЛИЦИ, А КОМПЛЕКСИТЕ ТЪНАТ В МИЗЕРИЯ.
ОДИРА НИ КОЖИТЕ С НАЙ-ВИСОКИТЕ ДАНЪЦИ , А СИ ПОТРОШАВАМЕ КОЛИТЕ ПО ДУПКИТЕ В БУРГАС.
ВИНОВНИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХА ЗА НЕГО, ЧЕ СЕГА И ДРУГИТЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПЯТ.
Благодаря за предложението , но аз турска баница не ям, ходи на Росенец да се молиш за баница и сладолед.
те са
преди 12 г са ги изкопани
Техниката поврежда пътя , този строеж е причината да има дупки по пътното платно.
няма вече ремонт на ремонта на ремонтираното и ще зеят ,като лами тия дупки по пътищата и улиците