Бургас ще е домакин на Държавното първенство по карате киокушин за деца
Мероприятието, традиционна част от Календара на Община Бургас, ще се проведе в зала“Бойчо Брънзов“ на 25-ти Април 2021г. от 13:00ч
Бургас ще е домакин за 15-ата година на Държавното първенство по карате киокушин за деца от 4 до 13 години.
Мероприятието, традиционна част от Календара на Община Бургас, ще се проведе в зала“Бойчо Брънзов“ на 25-ти Април 2021г. от 13:00ч.. Домакин и съорганизатор на състезанието е Спортен карате клуб”КИОКУШИН СПИРИТ”, с треньор двукратната световна шампионка на ката - Сенсей Гергана Апостолова-Костова.
В Първенството ще вземат участие каратеки от клубове в страната, членове на БКА – ИКО България, с председател световния шампион – Шихан Емил Костов.
Обир като от филм във Виена: С чук и оръжие задигнаха кралска огърлица за 4,3 млн. долара
Русия е ударила Киев с новия Искандер-1000
Почина Ойо IV - кралят, който се възкачи на трона едва на 3 години
БАБХ спря близо 38 тона фъстъци с опасни нива на афлатоксини
Русия пуска в серия нова система срещу Starlink, Москва твърди, че може да заглушава мрежата
Бик едва не уби 51-годишен край Вакарел, мъжът е в реанимация с тежки травми
Ангел Димитриев продължава дейността си във ФМИ след приключването на проверката на СУ
Тръмп прекръсти езерото Онтарио на езерото Америка и отвори нов фронт срещу Канада
23-годишен остава в ареста след наркоудар в Пловдив: Откриха килограм марихуана и 42 пакета бонбони с HHC
От 136 кг до сцената на Мис САЩ: 41-годишна майка свали 77 кг и преобърна живота си
Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40%
Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите
