Борисов тъжен: Няма да си карам джипката сега
По време на изявлението си пред журналисти той намекна, че ще влезе в президентската битка
Няма да мога да си карам джипката сега, пошегува се премиерът в оставка Бойко Борисов, докато се качваше в автомобил с шофьор след изписването си от болница „Софиямед“, където без приет със скъсан менискус. Борисов обясни, че няма как да отиде в парламента в този вид и минути след това се включи на живо от дома си в Банкя. Пиарът му показа как премиерът в оставка гали домашния си любимец – българска овчарка, която се оказа много добродушна и му се радваше.
По време на изявлението си пред журналисти той намекна, че ще влезе в президентската битка, ако бъде свикано служебно правителство. „Като отиде служебното правителство, ще вляза в президентската битка“, каза той и добави, че няма да каже кога е точният момент, за който говори.
На въпрос дали окончателно се оттегля от политиката, Борисов също отговори многозначително. „Кой да се оттегля? Народът ме посочи на първо място и каза, че иска да продължим като първа политическа сила. Аз не съм четвърти, трети, пети или шести. Защото Ицо или Ицката, както му казвах дълго време, е пети в Бургас – предпоследен. Първият не се оттегля, когато отборът печели, не прави смени“, каза Бойко Борисов.
Ако не направят кабинет със 165 души, значи са страхливци и всички вкупом ще тичат при татко Румен да се бие вместо тях, но да видим, заяви премиерът в оставка.
"Прогресивна България" готова на сблъсък с пазара, ако не паднат цените
И Чиликов подкрепи "Мач на Надеждата" в Бургас
Страхотна шега с Бубето от Ергенът
Кметът на Несебър отличи 33 изявени личности
100 удара с пръчка за секс извън брак в Индонезия
Внимание, нова схема! Нагли престъпници използват плачещи деца за да ви оберат
Иванка Тръмп мишена на заговор за покушение с цел отмъщение?
Река Осъм в Троян удари четири метра - положението е критично
В Севлиево е страшно - започна евакуация
Най-дългият тунел на планетата се преминава за 20 минути, влаковете фучат с 250 км/ч

Направо го изгонете и си вземете всички пари дето сте му ги дали на този грездей недоклатен.Намерете някой друг може и от помощно училище пак ще е по добре от тоз мега прозТ.