Хепи Ванче показа мъжа
Нещо повече-тя се показа с мъж от рейското място и заяви, че той щял да й купигарсониера-мечтата й, за която надълго и широко говореше във „Фермата“
Победителката във „Фермата“ Ваня се ядоса на публикациите, че харчи парите от наградата на топло в Доминикана. Хепи Ванче, която до пандемията от коронавирус се прехранваше като стюардеса на яхта, заяви, че е пътувала по света и преди да лапне 90 хиляди лева и ще продължава да го прави. Нещо повече-тя се показа с мъж от рейското място и заяви, че той щял да й купигарсониера-мечтата й, за която надълго и широко говореше във „Фермата“.
Явно Хепи Ванче се е щракнала с летовник от хотела си, за да иронизира публикациите:“ Хепи Ванче си намери мъж, който ще покрие разноските на нея и приятелките и в Доминикана. Така, тя няма да профука наградата от Фермата. Бизнесменът от Уругвай е толкова влюбен, че обеща да купи на Хепи Ванче гарсониерка с огромна тераса в България, една в Доминикана и къща на плажа в Пунта Дел Есте в Уругвай. Все още нямаме новини кога ще бъде сватбата! П.С.
Моля, като си пишете статийките, поне нека информацията да е достоверна! Пътувах си преди Фермата, ще продължавам да пътувам и след това .... С пари или без пари... Важното е да сме здрави и Хепи!“, написа победителката.
Продължават експертните обследвания през нощта Околовръстния път на Пловдив
Празнична програма за Никулден в Поморие и Ахелой
Задържаха бившият върховен представител на ЕС Федерика Могерини за измама
Как да осигурите безопасност при работа на височина със стълба?
Три деца и младеж са застреляни по време на детски рожден ден
Ето защо вдовицата на Павароти побесня
Форекс за начинаещи: Трудно ли е да станеш трейдър?
Известна българска певица роди третото си дете

тая показала мъжа си....друга показала бебето си.....трета показала любовника си.......?????
да ви са и ПОКАЗВАЧИТЕ.....ай сиктир.....