×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Монах предсказал нов потоп и глад


Монах предсказал нов потоп и глад
Америка ще рухне, а бежанците ще напълнят Русия и Сърбия, предсказал архимандрит Стефан Карулски
21 Април 2021, Сряда, 07:17 ч.
Автор: Флагман.Бг, Снимка: zen.yandex.ru

Информацията от виденията на сръбски архимандрит Стефан Карулски съвпадала с пророчествата на Ванга

Нов потоп ще обърне света с главата надолу. Това е предсказал сръбският архимандрит Стефан Карулски, който починал на Въведение Богородично през 2001 г. Монахът, който служел в Атон, предсказал разпад на САЩ и трудности за Русия, съобщава Esoreiter.ru, цитирайки Тerrnews.com.

Информацията от виденията му съвпадала с някои от пророчествата на Ванга и на  Нострадамус, които също предсказали наводнения, пише руското издание. Много градове щели да останат под водата. За да се спасят, хората ще бъдат принудени да мигрират. Америка ще рухне, а бежанците ще напълнят Русия и Сърбия, предсказал Карулски. 

Глад и разруха ще преживее човечеството според него. Хората щели да се научат отново сами да си отглеждат земеделската продукция. 

Ванга пък предсказала, че борбата с „новата зараза“ ще продължи дълго, пише Esoreiter.ru. Пророчицата от Петрич говорила за „кървави дъждове“, както и за въоръжени конфликти, но не предвиждала Трета световна война.
 


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
до 2
21.04.2021 23:15:34
0
1
Е, да, ама ако ти го внушават цял ден, мнозина ще умрат по-бързо! Даже не е нужно да са "ваксинирани"! Това е целта на занятието.
9.
SALI
21.04.2021 18:42:32
0
1
az sum salito yasha va
8.
А сънуващата Нешка кво каза?
21.04.2021 13:52:36
0
3
За съвпаденията с "пророчествата" на Ванга ясно. Виденията и на "пророчицата", и на сръбския "пророк" идат от Москва. Гледайте руския сериал за Ванга и ще научите за оперативния работник от НКВД, който е направил Венгелия Гущерова "пророчица".
7.
Брус Ли от Меден Рудник
21.04.2021 13:33:14
0
3
Попа ако го бем със Салито ще предскаже че ще стана президент
6.
Маруся
21.04.2021 11:57:42
1
2
На клошар не вярвам
5.
жо
21.04.2021 09:53:21
1
11
Само че тоз "монах" не си чете Библията - там е писано, че потоп на Земята повече няма да има.
4.
бе то и маите
21.04.2021 09:40:29
1
11
бяха предсказали,че света загива през 2012 на 12 .12....ма на...живи сме все още....
аман от изперкали гадатели и врачки....
3.
Въй...
21.04.2021 09:17:37
7
10
"Монахът, който служел в Атон, предсказал разпад на САЩ и трудности за Русия... Америка ще рухне, а бежанците ще напълнят Русия и Сърбия"

Това са празни приказки и глупости, приписвани на някакъв щур сърбин (вижте му само физиономията), разпространявани от руски сайт. Всеки знае, че Русия и Сърбия са като дупето и гащите. Както се знае колко злини и нещастия са причинили на България Русия и нейният васал Сърбия. И е очевАден мерака на Русия и Сърбия за някакъв потоп, който да унищожи САЩ - държавата, която държи тоягата над главата на тия държави-агресори. САЩ ги възпира и затова е тая пяна по устата им!

Но, по-долу ще се запознаете с едно истинско пророчество на един ИСТИНСКИ ВЯРВАЩ човек и ГОЛЯМ ПАТРИОТ - митрополит Методий Кусев, който още през 1914 г. предсказва разпада на Руската империя (СССР) и оставането САМО "НА ЕДНО МОСКОВСКО ЦАРСТВО".
Всичко се е сбъднало, а последното предстои!

"За тия страшни грехове /против България/, погромът на Русия ще бъде много страшен. Не като оня във време на Руско-японската война. Много по-страшен. Във време на Руско-японската война, за греховете извършени /1903 г./ от руската дипломация против българите в Македония, извършени чрез Зиновиева и Ламздорфа, Бог я наказа със загубата на флотата, на Порт Артур, на Манджурия и на Корея. Сибирската железница, за която се изхабиха милиарди, остана сега излишна. Отгоре на това, пожертвуваха се напразно стотина-двесте хиляди храбри руски мъже.

За греха с погрома на България, какво по-страшно ще бъде наказанието? Величието на Руската империя се дължи на „теократизма”. Основата върху която се съзида великата Руска империя и върху която се крепи, беше режима на „теокрацията: да се върши всичко по волята Божия, за неговата слава /да освобождава от властта на мюсюлманите поробените християнски народи/. Тая основа – теократизма – окончателно е разрушена от речения грях /погромът на България/. Следователно, Руската империя остава без основа, и, като такава, ще се разгроми и ще се разпадне…

Всички край балтийски области: Финландия, Остландия, Литва, Полша и Бесарабия и се отнимат. От Малорусия /Украйна/ се образува отделна, самостоятелна държава. Губи целия Кавказ. Владенията и в дълбока Азия хвръкнуват. Сибир отива на Япония и на Китай. От Русия ще остане едно Московско царство… Руската дипломация, во главе със своя император, приготовляват такъв кюлаф на Руската империя…”
1914 г.
http://www.extremecentrepoint.com/archives/14578
2.
еххх
21.04.2021 09:08:40
1
9
аман, бе, аман. Всички ще умрем, то е ясно. айде не ни заливайте от сутринта с "оптимизъм". Борбата за рейтинг и цъкания какво ли не прави!
1.
За Русия се е объркал
21.04.2021 08:43:52
3
6
Няма начин бежанци да напълнят Русия, защото ще ги разселят из тайгата и Сибир. Никой няма да върнат и тежка работа ще им дадат, но никой няма да иска да остане
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дневен хороскоп: Овенът и Ракът да внимават с парите, Стрелецът да не разчита само на късмет Дневен хороскоп: Овенът и Ракът да внимават с парите, Стрелецът да не разчита само на късмет Финансови сигнали от звездите и важни съвети за всички зодии днес Путин има едно условие за мира - Донбас Путин има едно условие за мира - Донбас Това заяви помощникът на руския президент Юрий Ушаков Бургаският дует Paradox с два хита в новогодишното шоу на БНТ Бургаският дует Paradox с два хита в новогодишното шоу на БНТ След като през май тяхната „Хлебарка“ закова първото място в класацията „Ново 10+2“, дублираха успеха си с „Клечка кибрит“ Хаос с банкоматите в Бургас - системата се срина, бесни клиенти питат докога ще продължи проблемът Хаос с банкоматите в Бургас - системата се срина, бесни клиенти питат докога ще продължи проблемът Три от най-големите банки у нас изпитват сериозни затруднения с банкоматите си, което предизвика вълна от недоволство сред клиентите Мария Бакалова с послание: Българското кино заслужава световно признание Мария Бакалова с послание: Българското кино заслужава световно признание След натоварена година с международни премиери, българската звезда сподели, че иска да снима повече у нас и да помага за развитието на родното кино. Проф. Николай Овчаров: България стои достойно сред великите цивилизации на света Проф. Николай Овчаров: България стои достойно сред великите цивилизации на света Известният археолог представи новата си книга „Великите цивилизации на Америка“ и подчерта значението на държавната подкрепа за културното наследство Пампорово посрещна първите скиори: пистите са отворени, а празничното настроение вече е по склоновете Пампорово посрещна първите скиори: пистите са отворени, а празничното настроение вече е по склоновете Ски сезонът започна с пет писти и седем лифта, а курортът очаква до Нова година да работи на пълен капацитет Бургас скърби: Внезапно почина бившият лидер на СДС Борис Марков (ОБНОВЕНА) Бургас скърби: Внезапно почина бившият лидер на СДС Борис Марков (ОБНОВЕНА) Скръбната вест съобщи лидерът на КОД Петър Москов Радослав Ревански за Бриджит Бардо: Тя е жената, прославила Белица с Парка за мечки Радослав Ревански за Бриджит Бардо: Тя е жената, прославила Белица с Парка за мечки За нас, жителите на община Белица, тя ще остане завинаги жената, която даде втори живот на мечките и превърна Белица в място на надежда, състрадание и ново начало, написа кметът във фейсбук Спокойна и ясна новогодишна нощ: слаб сняг само в планините и Североизточна България Спокойна и ясна новогодишна нощ: слаб сняг само в планините и Североизточна България Вятърът ще отслабва след полунощ, температурите ще са между минус 5 и 0 градуса, а през първите дни на 2026 г. времето остава предимно слънчево и спокойно
Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Тръмп след срещата със Зеленски: Мирът между Русия и Украйна вече не изглежда невъзможен Американският президент заяви във Флорида, че преговорите между Москва и Киев са близо до пробив, но предупреди, че остават „един или два много трудни въпроса“, свързани с териториалните претенции Знаменитостите, които интернет намрази през 2025-а Знаменитостите, които интернет намрази през 2025-а Омразата към знаменитостите не се подхранва само от скандали, а от взривоопасна смес от бранд грешки, политически позиции и арогантност в социалните мрежи Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага Две крайности, като преживяване и емоции, се събраха в една седмица, в един месец - Ноември 2025 г. Голяма радост и голяма тъга, споделя тя Тръмп към Зеленски: Путин е готов за примирие, трябва да спрем тази война Тръмп към Зеленски: Путин е готов за примирие, трябва да спрем тази война Зеленски от своя страна каза, че най-трудните за съгласуване въпроси ще бъдат съдбата на Донбас в източна Украйна и кой ще поеме контрола над окупираната от Русия атомна електроцентрала Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме Обкръженият град се очаква да си върне скоро предишното име. Кръстен е на Георги Димитров Мирът е близо! Тръмп май постигна договорка с Путин, чака се тази вечер думата на Зеленски Мирът е близо! Тръмп май постигна договорка с Путин, чака се тази вечер думата на Зеленски Тъкмо проведох добър и много продуктивен телефонен разговор с президента на Русия Путин, призна американският президент Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“ Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“ Жители се включиха в първоначалното гасене, но огнеборците предотвратиха по-голяма трагедия – разследват се причините за инцидента Пълен срив на полетите в Русия! Украйна атакува с десетки дронове Пълен срив на полетите в Русия! Украйна атакува с десетки дронове Руската държавна новинарска агенция РИА Новости съобщи, че повече от 300 полета са били отменени или се движат със закъснение и около 70 самолета са били отклонени към други летища Лукс, лъжи и лисици на токчета- как моделка от Ел Ей граби богаташи Лукс, лъжи и лисици на токчета- как моделка от Ел Ей граби богаташи Наложиха й домашен арест Зеленски кацна в Маями, до часове става ясно дали войната ще приключи Зеленски кацна в Маями, до часове става ясно дали войната ще приключи Според източници на FT, Зеленски е заявил, че Киев може да се съгласи да предаде територии на Русия, само ако референдумът се проведе в мирна и сигурна обстановка
Джорджа Мелони Джорджа Мелони 2025 година беше трудна, но не се тревожете - следващата ще е още по-зле Виц на деня Виц на деня Скъпа, би ли ми простила изневяра?
- Ааа, не!
- Ех значи, същата си като жена ми!
Виц на деня Виц на деня - Постоянно търся смисъла на живота и не мога да го намеря!
- В хладилника няма ли го?
- Няма го!
- Значи вчера сме го изпили!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Красив е онзи, на когото сърцето е красиво.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори