106 починали от COVID-19, 183 нови заразени в Бургас
2096 са регистрирани с коронавирус за денонощие у нас
2096 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие при направени 13 800 теста. Това показват данните на Единния информационен портал, съобщава БНТ.
Така общият брой на положителните случаи в страната от началото на епидемията достигна 390 911 души. От тях активните случаи са 61 120.
Разпределението на случаите по области е: Благоевград – 60; Бургас – 183; Варна – 163; Велико Търново – 62; Видин – 23; Враца – 40; Габрово – 51; Добрич – 63; Кърджали – 41; Кюстендил – 25; Ловеч – 41; Монтана – 30; Пазарджик – 57; Перник – 41; Плевен – 47; Пловдив – 227; Разград – 13; Русе – 98; Силистра – 30; Сливен – 36; Смолян – 26; София област – 81; София (град) – 437; Стара Загора – 88; Търговище – 29; Хасково – 48; Шумен – 35; Ямбол – 21.
В болница остават 8 598 пациенти, 765 от тях – в тежко състояние. Расте и броят на излекуваните – 314 273. От тях 3351 са регистрирани през изминалото денонощие.
Починали от коронавирус са 106 българи през денонощието. Общо 15 518 са жертвите на болестта у нас.
Поставени са 657 333 дози ваксина. 11 876 за последните 24 часа.
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа

В САЩ дори още имат наглостта да твърдят че Agenda 21 е "теория" при положение че пак всичко е публикувано още от 1992, има официални правителствени документи и видео на Пелоси по въпроса! А в България сигурно на пръсти се броят хората които изобщо са чули за гореизброените неща... Поне аз не съм попадала на нищо на български относно Agenda 21/30 и затова и не знам под какво име е позната.