106 починали от COVID-19, 183 нови заразени в Бургас
2096 са регистрирани с коронавирус за денонощие у нас
2096 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие при направени 13 800 теста. Това показват данните на Единния информационен портал, съобщава БНТ.
Така общият брой на положителните случаи в страната от началото на епидемията достигна 390 911 души. От тях активните случаи са 61 120.
Разпределението на случаите по области е: Благоевград – 60; Бургас – 183; Варна – 163; Велико Търново – 62; Видин – 23; Враца – 40; Габрово – 51; Добрич – 63; Кърджали – 41; Кюстендил – 25; Ловеч – 41; Монтана – 30; Пазарджик – 57; Перник – 41; Плевен – 47; Пловдив – 227; Разград – 13; Русе – 98; Силистра – 30; Сливен – 36; Смолян – 26; София област – 81; София (град) – 437; Стара Загора – 88; Търговище – 29; Хасково – 48; Шумен – 35; Ямбол – 21.
В болница остават 8 598 пациенти, 765 от тях – в тежко състояние. Расте и броят на излекуваните – 314 273. От тях 3351 са регистрирани през изминалото денонощие.
Починали от коронавирус са 106 българи през денонощието. Общо 15 518 са жертвите на болестта у нас.
Поставени са 657 333 дози ваксина. 11 876 за последните 24 часа.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

В САЩ дори още имат наглостта да твърдят че Agenda 21 е "теория" при положение че пак всичко е публикувано още от 1992, има официални правителствени документи и видео на Пелоси по въпроса! А в България сигурно на пръсти се броят хората които изобщо са чули за гореизброените неща... Поне аз не съм попадала на нищо на български относно Agenda 21/30 и затова и не знам под какво име е позната.