×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

106 починали от COVID-19, 183 нови заразени в Бургас


106 починали от COVID-19, 183 нови заразени в Бургас
Направени са 13 800 теста за COVID-19
21 Април 2021, Сряда, 06:39 ч.
Автор: Флагман.Бг

2096 са регистрирани с коронавирус за денонощие у нас

2096 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие при направени 13 800 теста. Това показват данните на Единния информационен портал, съобщава БНТ.

Така общият брой на положителните случаи в страната от началото на епидемията достигна 390 911 души. От тях активните случаи са 61 120.

Разпределението на случаите по области е: Благоевград – 60; Бургас – 183; Варна – 163; Велико Търново – 62; Видин – 23; Враца – 40; Габрово – 51; Добрич – 63; Кърджали – 41; Кюстендил – 25; Ловеч – 41; Монтана – 30; Пазарджик – 57; Перник – 41; Плевен – 47; Пловдив – 227; Разград – 13; Русе – 98; Силистра – 30; Сливен – 36; Смолян – 26; София област – 81; София (град) – 437; Стара Загора – 88; Търговище – 29; Хасково – 48; Шумен – 35; Ямбол – 21.

В болница остават 8 598 пациенти, 765 от тях – в тежко състояние. Расте и броят на излекуваните – 314 273. От тях 3351 са регистрирани през изминалото денонощие.

Починали от коронавирус са 106 българи през денонощието. Общо 15 518 са жертвите на болестта у нас.

Поставени са 657 333 дози ваксина. 11 876 за последните 24 часа. 
 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
8
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Черна лавина в Италия, жертвите вече са три Черна лавина в Италия, жертвите вече са три 22/03/2026, Неделя 16:35 0
Тервел ИЛИЕВ Днес погребаха 15-годишния Алекс Днес погребаха 15-годишния Алекс 22/03/2026, Неделя 16:03 1
Тервел ИЛИЕВ Колко ще ни струва трапезата на Великден Колко ще ни струва трапезата на Великден 22/03/2026, Неделя 16:00 0
8
Коментара по темата
8.
salito chan ot meden rudnik
21.04.2021 20:30:13
0
1
trabva da se napravi neshto po vaprosa che da ne vidim bqlata svetlina vchera beshe 37 dnes 183!!!!
7.
faktolog
21.04.2021 10:10:33
6
2
Предложена е награда от един милион долара, за този, който докаже, че COVID 19 съществува! Потърсете това заглавие, четете и мислете!
6.
нов проект
21.04.2021 09:36:14
3
1
А, проекти да търсиш... Ще ни занулят по всякакви начини. Да се чудиш колко тъп трябва да си за да мислиш, че детайлните и многопластови планове на Сатана Шуаб бяха направени за няколко месеца, "в отговор" на ПЛАНдемията! Разбира се, ако дори си чул за тях... Те си бяха публикувани от доста време когато продажните преститутки продължаваха да тръбят че били конспирационни "теории"!

В САЩ дори още имат наглостта да твърдят че Agenda 21 е "теория" при положение че пак всичко е публикувано още от 1992, има официални правителствени документи и видео на Пелоси по въпроса! А в България сигурно на пръсти се броят хората които изобщо са чули за гореизброените неща... Поне аз не съм попадала на нищо на български относно Agenda 21/30 и затова и не знам под какво име е позната.
5.
5
21.04.2021 09:01:24
3
2
Тука има, тука нема. И така до края на света.
4.
До 3
21.04.2021 08:59:55
7
3
Напълно си прав!Само най-психясалите олигофрени се интересуват от кромид 19 стъкмистиката.
3.
Pen4o Kubadinski
21.04.2021 08:45:20
6
2
Много слаб зрителски интерес към третата част от сагата "Ковидиада". Време е сценаристите да помислят за някакъв нов проект.
2.
алоооооооо!
21.04.2021 07:35:30
1
15
Вчера 37 ,днес 183 ???
1.
Емигрант
21.04.2021 07:31:40
1
2
Мн е да еВа.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект Идеята не е нова, но според експерти пак няма да се реализира   Лошото момче на българското кино стана на 55 години Лошото момче на българското кино стана на 55 години Снима се е в редица български и чуждестранни филмови продукции Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Бедните да спрат да купуват имоти, за да се успокои пазарът, зове този брокер Силно се надявам бедният купувач от тази година да се откаже, обяви Димитър Калайджиев Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Непълнолетен предизвика пожар в горска територия Изгорели са около 30 декара сухи треви и храсти Днес погребаха 15-годишния Алекс Днес погребаха 15-годишния Алекс Сашо е от онези редки души, които носят нещо повече - тиха сила, доброта, светлина Колко ще ни струва трапезата на Великден Колко ще ни струва трапезата на Великден Експертите прогнозират, че за четиричленно семейство, скромна великденска трапеза с традиционни продукти ще струва поне 100 евро Във Варна попиляха от критика кмета Коцев: В Бургас имат проекти за 60 млн.евро, а ние само за 14 млн.евро Във Варна попиляха от критика кмета Коцев: В Бургас имат проекти за 60 млн.евро, а ние само за 14 млн.евро Администрацията на кмета Коцев се приравни до нивото на тази в Добрич, отбелязва БНР Варна  Тошко Янчев: В пети клас докторът ми каза, че никога повече няма да играя футбол Тошко Янчев: В пети клас докторът ми каза, че никога повече няма да играя футбол Любовта към футбола беше много голяма, споделя легендата на ЦСКА Поетът Румен Леонидов публикува гроба на Ивайло Калушев и написа: Народът свикна да мрази различното Поетът Румен Леонидов публикува гроба на Ивайло Калушев и написа: Народът свикна да мрази различното В емоционално слово Румен Леонидов обяви убитите момчета за рана върху лицето на България Важно за всички дами - тези цветове ни подмладяват Важно за всички дами - тези цветове ни подмладяват Противно на мнението на мнозина, че тъмните цветове са по-подходящи за дамите 40+, някои ярки цветове създават много по-свежа визия, те „подмладяват“ кожата и придават блясък на излъчването ви
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран Затварянето на Ормузкия проток от Иран е важен момент от разрастващия се конфликт, тъй като проливът е основен пункт за износ на петрол Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Светът е на ръба - LNG доставките от Персийския залив спират до 10 дни Но много превозвачи на втечнен природен газ, които са заредили в Катар и Обединените арабски емирства, вече са били на път към дестинациите си преди началото на войната на САЮ и Израел срещу Иран Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение Целта на вдигането на дрона била да се снима кемперът от случая с трите трупа на Околчица, който е под въоръжена охрана там Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Съседите от Северна Македония ни показаха как се прави - намалиха ДДС-то на горивата от 18 на 10 % Цената на горивото при съседите ще поевтинее с 6 - 7 денара (9 - 11 евроцента) за литър Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток Турция се опитва да изведе 14 кораба , блокирани в Ормузкия проток След блокирането на протока от иранските действия в зоната останаха 15 турски кораба, но един успя да премине, след като получи разрешение от иранските власти Какво поскъпна най-много през последната седмица Какво поскъпна най-много през последната седмица Скокът е най-сериозен при домати, ябълки, банани 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран 20-те най-големи авиокомпании в света са загубили около 53 милиарда долара заради войната в Иран Изпълнителният директор на EasyJet Кентън Джарвис заяви, че конфликтът е най-тежката криза за сектора, откакто пандемията блокира въздушното пространство през 2020 г Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек Извънредно! БМВ се размаза в ТИР, има загинал човек По неясни причини, шофьорът е загубил контрол над управлението на колата, тя се е завъртяла и се е ударила странично в идващ насреща ТИР със софийска регистрация Енергийната война излиза извън контрол Енергийната война излиза извън контрол Дори страните да успеят да постигнат мирно споразумение, последиците няма да изчезнат веднага Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Бившият US разузнавач Скот Ритер: 200 000 войници ни трябват за освобождаване на Ормузкия проток Тръмп не може да допусне да отидем на междинните избори като президент, загубил войната и затова ще се опита да компенсира със завземането на Куба, коментира той
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Русия може скоро да премине към телеграфи и коне Виц на деня Виц на деня Той нежно плъзна бикините й настрани... за да може да събере всичките си чорапи на простора. Виц на деня Виц на деня - Професоре, този семестър имах проблеми, не съм подготвен, вероятно ще ме скъсате на изпита...
- На бас на пет стотака, че ще успееш да го вземеш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога няма да разбереш дали можеш, ако не опиташ.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори