Всички камери на КАТ на лов за джигити
Ще има непрекъснат 24-часов контрол по пътищата в страната, отбелязаха от Пътна полиция
От днес започва нова специализирана полицейска акция на Пътна полиция, която ще продължи до неделя. Освен патрули за спазване на скоростните режими ще следят и всички налични камери за скорост, които са общо 200. В утрешния ден ще има непрекъснат 24-часов контрол по пътищата в страната, отбелязаха от Пътна полиция. Акцията е не само на територията на България, но и в целия Европейски съюз.
От началото на годината са регистрирани над 400 хил. Нарушения за превишена скорост. Санкциите за нарушителите започват от 20 лв. за превишение от 10 км./ч. и прогресивно се увеличават в зависимост от това с колко се превишава максималната разрешена скорост.
Само за месец април са установени 4 фрапиращи нарушения, за които са издадени електронни фишове. При тях джигитите са платили на момента около 1200-1300 лева. В един от случаите при ограничение от 90 км в извъннаселено място шофьорът е карал с около 130 -140 км/ч.
Сърбия изнесла оръжие за Израел със 140% повече от 2024 г.
Ще скочат ли цените на смартфоните заради ИИ
Шотландия арестува двама ирански шпиони, опитали да влязат в базата за ядрени подводници
В Гърция дават по 1500 евро допълнително на лекари , за да работят по малките острови
Областният управител на Добрич след мора на дефини: Няма замърсяване в района на Шабла
Русе откри круизния сезон с петзвезден кораб и туристи от Австралия
Немски овчарки събраха Бутан: над 50 кучета показаха сила, дисциплина и класа
45 години НДК: дворецът на културата, който още диктува ритъма на София
Джеймс Дорси: Ормузкият проток дава предимство на Иран във войната
Евакуация в препълнен с клиенти столичен мол
Президентът към младите: България трябва да ви завещае мир и шанс за талант

до 3
за ко ги направиха толкова хубави ,бееее
НЕ СЕ КРИЙТЕ В ХРАСТИТЕ ,МИШОЦИ
стойте изпъчени на пътя
шушумиги