Бургас те очаква! Вижте красотата на морския град, готов да посрещне лятото
Автор на рекламния клип е Георги Стефанов – млад бургазлия, реализирал се зад граница
„Бургас те очаква“. Такъв е слоганът на най-новото реклмно видео на морския град, с което той се готви за лятото. Бургас гледа с очакване и позитивизъм към началото на туристически сезон 2021.
Видеото е насочено към младите хора, копнеещи за Бургас. Сред тях са и българите в чужбина, които не успяха да се върнат през 2020 г. ,заради наложените от пандемията ограничения, както и т.н. дигитални номади – хора от цял свят, които могат да работят от всички точки, свързани с високоскоростен интернет.
Автор на едноминутното видео е Георги Стефанов - млад бургазлия, реализирал се зад граница, който е вплел част от собствената си емоция и любов към родния си град. Той представя емблематични места, възможности за забава, отдих и работа.
Вижте това изключително вдъхновяващо видео!
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

1.Няма батки с чантички събиращи такси от туриста и гледащи лошо./за чадъри примерно/
2.Няма паяци вдигащи колата на туриста и скобажии да я заскобят.
3.Не се вижда нито един скъсан наркоман.
4.Няма цигани.
5.Няма облечен със анцуг местен.
И като доиде някой точно за 15 минути ще се сблъка със всички от мен изброените а нещата от клипа я види я не.
А за болен човек понякога и 5м са много.....
Не коментирам изпълнението на проекта. Да поясня асфалтиране, бордюри и т.н.
Задавам въпрос за смисъла и каква е идеята да се проектира така. В 21 век при разрастващ се град (поне така се вижда) да се стесняват булеварди и да се премахват паркоместа????
Бул. "Демокрация" - стеснен, изградени бус ленти са през две кръстовища само, заличени парко места вкл. и пред поликлиниката, грозна тройна ограда...... Коментар за това.........