Бургас те очаква! Вижте красотата на морския град, готов да посрещне лятото
Автор на рекламния клип е Георги Стефанов – млад бургазлия, реализирал се зад граница
„Бургас те очаква“. Такъв е слоганът на най-новото реклмно видео на морския град, с което той се готви за лятото. Бургас гледа с очакване и позитивизъм към началото на туристически сезон 2021.
Видеото е насочено към младите хора, копнеещи за Бургас. Сред тях са и българите в чужбина, които не успяха да се върнат през 2020 г. ,заради наложените от пандемията ограничения, както и т.н. дигитални номади – хора от цял свят, които могат да работят от всички точки, свързани с високоскоростен интернет.
Автор на едноминутното видео е Георги Стефанов - млад бургазлия, реализирал се зад граница, който е вплел част от собствената си емоция и любов към родния си град. Той представя емблематични места, възможности за забава, отдих и работа.
Вижте това изключително вдъхновяващо видео!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

1.Няма батки с чантички събиращи такси от туриста и гледащи лошо./за чадъри примерно/
2.Няма паяци вдигащи колата на туриста и скобажии да я заскобят.
3.Не се вижда нито един скъсан наркоман.
4.Няма цигани.
5.Няма облечен със анцуг местен.
И като доиде някой точно за 15 минути ще се сблъка със всички от мен изброените а нещата от клипа я види я не.
А за болен човек понякога и 5м са много.....
Не коментирам изпълнението на проекта. Да поясня асфалтиране, бордюри и т.н.
Задавам въпрос за смисъла и каква е идеята да се проектира така. В 21 век при разрастващ се град (поне така се вижда) да се стесняват булеварди и да се премахват паркоместа????
Бул. "Демокрация" - стеснен, изградени бус ленти са през две кръстовища само, заличени парко места вкл. и пред поликлиниката, грозна тройна ограда...... Коментар за това.........