Бургас те очаква! Вижте красотата на морския град, готов да посрещне лятото
Автор на рекламния клип е Георги Стефанов – млад бургазлия, реализирал се зад граница
„Бургас те очаква“. Такъв е слоганът на най-новото реклмно видео на морския град, с което той се готви за лятото. Бургас гледа с очакване и позитивизъм към началото на туристически сезон 2021.
Видеото е насочено към младите хора, копнеещи за Бургас. Сред тях са и българите в чужбина, които не успяха да се върнат през 2020 г. ,заради наложените от пандемията ограничения, както и т.н. дигитални номади – хора от цял свят, които могат да работят от всички точки, свързани с високоскоростен интернет.
Автор на едноминутното видео е Георги Стефанов - млад бургазлия, реализирал се зад граница, който е вплел част от собствената си емоция и любов към родния си град. Той представя емблематични места, възможности за забава, отдих и работа.
Вижте това изключително вдъхновяващо видео!
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

1.Няма батки с чантички събиращи такси от туриста и гледащи лошо./за чадъри примерно/
2.Няма паяци вдигащи колата на туриста и скобажии да я заскобят.
3.Не се вижда нито един скъсан наркоман.
4.Няма цигани.
5.Няма облечен със анцуг местен.
И като доиде някой точно за 15 минути ще се сблъка със всички от мен изброените а нещата от клипа я види я не.
А за болен човек понякога и 5м са много.....
Не коментирам изпълнението на проекта. Да поясня асфалтиране, бордюри и т.н.
Задавам въпрос за смисъла и каква е идеята да се проектира така. В 21 век при разрастващ се град (поне така се вижда) да се стесняват булеварди и да се премахват паркоместа????
Бул. "Демокрация" - стеснен, изградени бус ленти са през две кръстовища само, заличени парко места вкл. и пред поликлиниката, грозна тройна ограда...... Коментар за това.........