×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зрелищна верижна катастрофа в Бургас: БМВ се размаза в пътен знак след сблъсък с Фолксваген и Пежо


Зрелищна верижна катастрофа в Бургас: БМВ се размаза в пътен знак след сблъсък с Фолксваген и Пежо
Движението по бул. "Демокрация" е силно затруднено
19 Април 2021, Понеделник, 19:53 ч.
Автор: Флагман.бг

Инцидентът е станал на бул. Демокрация – до отбивката за ул. „Копривщица“ – т.нар. четириколонно кръстовище

БМВ се качи на тротоара и се блъсна в пътен знак при зрелищна катастрофа в Бургас. Инцидентът е станал преди минути на т.нар. четирилонно кръстовище – на бул. „Демокрация“ и ул. „Копривщица“. 

Наш читател ни изпрати снимки от местопроизшествието. На кадрите се вижда, че движението в района е силно затруднено. В катастрофата са участвали три коли – БМВ-то, Пежо, което се намира на самия път и Фолксваген. Според очевици причина за сблъсъка е мократа настилка заради обилните валежи от дъжд.

По информация на Флагман.бг няма пострадали, а само материални щети. БМВ-то и Фолксвагенът са с потрошени предници, а задницата на френския автомобил е леко чукната. 

На място има полицейски екип, който установява причините за катастрофата. Шофирайте внимателно и ако е възможно, избягвайте този участък.






25
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? 31/07/2026, Петък 19:52 2
Владислав БОНЕВ Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток 31/07/2026, Петък 18:40 0
25
Коментара по темата
25.
ДО 14
20.04.2021 14:20:12
0
2
Май много са те клатили теб в Меден рудник.
24.
Некачествени ремонти
20.04.2021 10:38:56
1
4
Новата некачествена настилка много се пързаля , а и къде са очертанията на пътя? Виновни са изпълнителите и общината!
23.
трифон славев
20.04.2021 05:11:51
0
8
аууу колко е зрелищна това ли е точната дума а??
22.
Тъпир
19.04.2021 23:44:14
0
5
Тая с БМВ то се държи за главата
21.
Dimitar Stefanov
19.04.2021 22:37:34
1
3
Bojidare drugiq pat da si kupish aldi brat
20.
До18
19.04.2021 21:53:29
1
22
Те затова ли все с качулки ги карат,да не си личат и да не им се смеят.
19.
Audi
19.04.2021 21:48:49
2
14
Това онези коли дето само задните гуми ли им се въртяха е?
18.
Бе
19.04.2021 21:43:09
1
27
Не са лоши коли ама тука само малоумници ги карат и от там им е такава славата.
17.
Жалко
19.04.2021 21:39:10
1
18
за знака,да го беше блъснала поне истинска кола,пък то-циганска мечта.
16.
Хахах
19.04.2021 21:38:37
19
16
В цял свят харесват БМВ само селяните от Странджа ги наричат тъпа кола .
15.
До 11
19.04.2021 21:36:25
2
14
Не знаех ,че една кола може да е тъпа за разлика от човекоподобно като теб. Дай пример за умна кола .
14.
Q
19.04.2021 21:35:34
3
20
Защо излизате от Меден Рудник де,глей сега какво стана.На сняг не може,на дъжд не може,ми съобразявайте се малко с възможностите на колата.
13.
Хм
19.04.2021 21:34:50
2
15
Днес всички се бяха юрнали все едно е разгара на лятото.Я магазинуте също никой не спазва дистанция.Хората са като изтървани....
12.
Ееее
19.04.2021 21:33:59
11
11
Смятай тия с bmw как ги порят чуждите женки ,че ги мразят тилкова .
11.
Аз
19.04.2021 21:31:06
7
19
Туй беимвето верно много тъпа кола бе.Затова ли само тъпанари ги карат?
10.
До 9
19.04.2021 21:30:03
8
5
Не маи́ка ти,и не ме накефи,затова мнението ми е такова
9.
До 4
19.04.2021 21:23:03
17
10
Май те е яд на тия с БМВ-тата . Дане са ебали женати на някой паркинг .
8.
До
19.04.2021 21:20:41
1
8
То другите щото са по малади от 20г.
7.
Хахах
19.04.2021 21:19:43
16
7
Винаги БМВ е виновно ,дори и дане е така ,без значение ,че пенсионера с пежото е виновен . Важното е да се нацепи собственика на БМВ така комплексарите компенсират нещастието си . Нацепвайте пак няма да си направено сефтето или ще си боцкате грозбите и дебели жени .
6.
Върти гъза, кат соц. шкода
19.04.2021 21:17:50
0
22
Сигурно е въртял гуми след завоя. А дъжд и бмв са кофти комбинация.
5.
Баварката мн бяга
19.04.2021 20:59:57
0
26
Глей кво прай на втора...
4.
Иван
19.04.2021 20:55:21
4
36
Поредния 20 годишен кошник със китайски пакет ,гуми втора употреба вече на протектор,задължително ‘чип’ софтуерен ремап и избушени катализатори разбира се със стрийт рейсър зад волана ... и резултата е налице
3.
Лили
19.04.2021 20:55:16
2
20
Ами карайте ги тия коли не се правете на фотографи , трябва да приемат закон ако снимаш по време на шофиране да ви взимат книжките .
2.
Червен трол
19.04.2021 20:34:40
9
8
Сега нямам време да се изживявам на транспортен експерт и авто специалист защото трябва да следя политическите статии и да са изхождам обилно там.
Смятайте колко съм ангажиран с това, че съм си взел детско гърненце и докато пиша тука и си чакам едновременно.
1.
Хахай
19.04.2021 20:29:27
4
48
Баш шофьорите на Бургас . Като видят малко дъжд и се насират . Ако карате и си гледат пътя вместо да снимат къде има камери и пишат във фейсбоклука. Баш шофьорите на Бургас са с купени книжки и затова изпадат в паника при дъжд и сняг . И като видят кръгово СУ затварят очите и минават на магия ,защото за десет години още неса се научили как да минават през тях .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева 10 минути преди края на работния ден, Камалиева е узнала, че е уволнена дисциплинарно Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Основната версия на криминалистите е, че в убийството на Владимир Янков - Загатото е забъркан някой от най-близките му кръгове Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дебитът е три пъти под юлската норма, първи реактор на АЕЦ Черна вода е спрян, кораби заседнаха, а прогнозата сочи ново отстъпление на водата Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток Бойлерът, климатикът, хладилникът и пералнята стават скъпи при грешна употреба Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Петима пожарникари и петима доброволци стигнаха до огъня с туристическа лодка, първите данни сочат човешка небрежност Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Княз Мирко и д-р Марта Ембид се запознали по време на специализациите си в една от големите мадридски болници 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? Защо прихващането на дълга към общинския бюджет се оказва най-прагматичният ход за Бургас Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Литва оглави класацията с 5,6%, а най-рязкото месечно поскъпване е отчетено в Нидерландия В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният Основната ни цел е грижа за пациента, за качеството на неговото лечение, за сигурността и спокойствието на близките Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Министерството на отбраната увери, че няма пряка заплаха за България, а службите следят обстановката всеки ден
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Според разследването Пейчева е била последният човек, който се е срещнал с бизнесмена Янков   Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика От 3 август до края на месец август ще се третират всички зони в града  Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Испанското правителство отчита 50 000 незаконно влезли, докато местните власти съобщават за 60 000 души и 34 жертви Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Вътрешният министър съобщи, че МВР, прокуратурата и ДАНС обединяват информацията по случая с хижата Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Старият проект за Глобална лига на нациите отново излиза на дневен ред след решението на Европа да бойкотира турнирите на ФИФА
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори