×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

„Фокс нюз“: Някои съображения около ваксините


„Фокс нюз“: Някои съображения около ваксините
Коментарите на Такър Карлсън се превърнаха в най-гледани в целия свят и във вирусни по разпространение в социалните мрежи
18 Април 2021, Неделя, 21:30 ч.
Автор: Божидар БОЖКОВ

Всичко, което се случва насред най-агресивната кампания за имунизиране в човешката история, кара водещия Такър Карлсън да постави някои наболели въпроси

 

Великобритания е световен лидер в имунизирането срещу ковид. Въпреки това страната продължава да е затънала в най-разнообразни ограничения. На всички, които са получили втора доза, се препоръчва да продължат да носят маски и да избягват струпвания на хора.

Тексас, където отмениха ограниченията още в началото на март, е в дъното по брой новоприети в болница. Всичко това е доста странно и никак не се покрива с пропагандата, която идва откъм либералите в Белия дом.

Звездата на „Фокс нюз“ задава въпроси и търси отговори около най-агресивната кампания за ваксиниране, която човечеството е виждало до момента.

Коментарът на Такър Карлсън, излъчен на 14 март 2021 година по Фокс нюз:

Всяка седмица – в почивните дни, „Флагман“ ще публикува на български език поредното видео на Такър Карлсън, чиито остри и актуални коментари се превърнаха в най-гледани в целия свят и във вирусни по разпространение в социалните мрежи.


В категории: COVID-19


Божидар БОЖКОВ Автор
Божидар БОЖКОВ
16
Коментара
Мария АРНАУДОВА Мъск е на път да стане първият трилионер в света Мъск е на път да стане първият трилионер в света 02/04/2026, Четвъртък 11:30 0
16
Коментара по темата
16.
до широк хълм
20.04.2021 07:31:09
0
0
Ето един обнадеждаващ и стойностен коментар.....БРАВО....!!
И 10+ от мен......
15.
Хм...
19.04.2021 18:16:49
1
0
До 1: Не, не си, ти си тъпанар! Кон с капаци! Промит мозък! И още определения ми идват, но ще ти ги спестя!
14.
666
19.04.2021 13:25:40
0
0
Тъкър Карслън по принцип е контра на всичко. Сега започна и от коронавирус да разбира. Мисля, че трябва да се придържа към политическите анализи, където е най-добър. Иначе ще падне лесна плячка на нео-либералите срещу които се бори.
13.
Я вижте
19.04.2021 06:51:41
5
1
Един Джон Оливър какво казва за тази мижитурка. За пълнота не че нещо... Като ще ни рекламирате душеприказчика на всичкия уайттраш в щатите да се види и друго мнение.
12.
1
19.04.2021 06:11:01
2
1
Koq banka q predlaga taz nagrada ma
11.
faktolog
19.04.2021 04:33:21
10
7
"Предложена е награда от един милион долара, за този, който докаже, че COVID 19 съществува! " Потърсете това заглавие, четете и мислете!
10.
Тъкър?!?!?!
19.04.2021 01:21:35
4
2
Вие сериозни ли сте е? Тъкър ли баш? Поне да беше Крис Уолъс, бе
9.
Един от Gab
18.04.2021 23:11:34
2
7
Божка,винаги имай едно на ум,че Фокс барабар с всички либерални медии са част от American Council on Foreign Affairs или иначе казано,Корубаната на световната пропаганда пред която Гьобелс изглежда като дребна мушица оплела се в мрежата и.
8.
Един от Gab
18.04.2021 22:59:58
3
11
Божка,закъсня с цялата седмица.Докато си се моткал хората на Сорос от ADL подеха кампания срещу Фокс с цел да ги принудят да го изгонят заради антисемитизъм.Това,което се случи във "фашистката" според либерастките разбирания платформа ми даде надежда за бъдещето,защото евреите там,а те хич не са малко го подкрепиха тотално,отделно доста от тях споделиха,че не се засягат от антисемитските нападки,защото това е свободата на словото и всеки има право да изразява мислите си и чуствата си за каквото и когото и да е,дори когато са обидни за едната страна.
7.
*********
18.04.2021 22:59:13
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
6.
Асен
18.04.2021 22:18:31
9
5
Божо пак е ходил до дилъра за стока.
5.
Бате Бойко
18.04.2021 22:15:55
8
14
Флагмани, вече съм пътник и сменихте насоката. Защо вече не пишете колко велики са НОЩ и Генерал Муфтаджийски?
4.
хер Флик
18.04.2021 22:06:39
18
16
Божков, иди#т такъв, за последните три денонощия в Обединеното кралство (66 милиона население) има по-малко от 30 починали от Ковид 19. Защото ваксините действат.
В Щатите ваксинират по 2 милиона човека дневно. Понеже са прости. Даже в Тексас се ускоряват.
Колко починали от вируса има в България - страната на безсмъртието ( 6,9 милиона население) за последните 72 часа?
3.
До Широк хълм
18.04.2021 22:02:00
2
18
На работа някой писал нещо и блокираха цялата фирма да не може да пише, 20 човека офис! Бях спрял да влизам в сайта, но от време на време да се посмея малко го посещавам
2.
Широк Хълм
18.04.2021 21:51:42
9
24
Това е много добра идея.
Наистина Tucker е един от най свободомислещи хора.
Малко е консервант но е прав.
Прекалено много нани-ме хората.
Станахме бавачница на разлигавени доктори и народ.
Но аз съм живял в Щатите 20+ години нека ви кажа.
Климата влияе на този вирус.
В Ню Йорк където става студено и мокро като в Бургас и цяла Европа през зимата е много по лесно да хванеш вируса - също условията на хотели и транспорт са на много ниско ниво.
Причината защо Тексас и Флорида не хванаха вируса е Зашото те нямат развит обществен транспорт и са топли щати - там може да си на въздух винаги. Така че и либералите и консерваторите са прави.
Вирус има, опасен е, но не е опасен за здрави хора също зависи много за кой район пишем и какви особености има.
Във Флорида и Таксас баровете не затвориха тази година освен за 1-2 седмици.
Там начина на живот и разпространяването бяха по малки.
Похвално е че четете Fox News и Tucker.
Моля ви пишете Fox News a не Фокс - няма смисъл да заколване и да превеждаме.
Преди 150 години всеки качествен българин е чел спокойно френски и английски.
Това насилване на кирилица е тоталитарна измислица.
Латинската и гръцката азбука са също наши. Как знам това? Всичко което изкопаеме е на тези азбуки в повечето части на България.
Така че нека да не се правим на големи националисти ами да приемем хубавите оригинали на света.
Честито!
(IP то ми бе блокирано от Флагман пиша от телефона, бях блокиран за критика към локални политици)
1.
Божикравов
18.04.2021 21:31:56
19
18
Като видях снимката на автора на статията и се отказах да чета. Аз не съм мазохист
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
На изчезване ли са автомобилите с ръчна скоростна система  На изчезване ли са автомобилите с ръчна скоростна система  Делът на моделите с механична трансмисия се свива под натиска на електромобилите, хибридите и масовото преминаване към автоматик Президентът: За успешен туристически сезон трябва да представим България като сигурна дестинация с конкурентни цени Президентът: За успешен туристически сезон трябва да представим България като сигурна дестинация с конкурентни цени Йотова и министър Георгиева обсъдиха спешни мерки за летния сезон, подкрепа за бизнеса, вътрешния туризъм и пакет от решения за сектора до две седмици Петьо Истината е в болница след снощната катастрофа с Ауди на бул. "Тодор Александров" Петьо Истината е в болница след снощната катастрофа с Ауди на бул. "Тодор Александров" 23-годишният бургазлия е с фрактура на подбедрицата През април сняг затрупа Родопите, а тир блокира участък край Стойките През април сняг затрупа Родопите, а тир блокира участък край Стойките Мокър сняг вали в Смолянско, проходите Превала и Пампорово се обработват, а за областта е в сила оранжев код за значителни валежи Лизо разкри кога е загубила девствеността си и защо е чакала до първата си награда Грами Лизо разкри кога е загубила девствеността си и защо е чакала до първата си награда Грами Певицата сподели в подкаст, че е свързала интимния си живот с лична цел от ранните си години, а днес е във връзка с Майк Райт Полицията в Бургас пресече схема за купуване на гласове в Поморие, иззети са над 21 000 евро (СНИМКИ) Полицията в Бургас пресече схема за купуване на гласове в Поморие, иззети са над 21 000 евро (СНИМКИ) Операцията е проведена рано тази сутрин, има задържан Бургаските каратеки на „Ронин“ със 7 медала в конкуренция с над 500 състезатели в София Бургаските каратеки на „Ронин“ със 7 медала в конкуренция с над 500 състезатели в София 21 състезатели от бургаския клуб се включиха в Националното първенство кохай в София, а 14 от децата стъпиха за първи път на татамито в официална надпревара Колко струва един глас за изборите? Зависи от региона, но поне 50 евро Колко струва един глас за изборите? Зависи от региона, но поне 50 евро В по-богатите райони на страната за един глас може да се плати и 100 евро, но не повече Близки на изчезналите рибари край Маслен нос искат пълно разследване  Близки на изчезналите рибари край Маслен нос искат пълно разследване  Повече от 40 дни след инцидента роднините на екипажа поставят въпроси за забавения сигнал, реакцията на институциите и хода на проверката Съдия от Апелативния съд в Бургас обясни на ученици какви са тежките последици от нарушенията на пътя Съдия от Апелативния съд в Бургас обясни на ученици какви са тежките последици от нарушенията на пътя Седмокласници от НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров“ научиха каква отговорност носят шофьори, велосипедисти, водачи на тротинетки и пешеходци
В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро Кабинетът е одобрил увеличението с 1000 паунда като част от социалните мерки, включени в държавния бюджет за следващата данъчна година Мъск е на път да стане първият трилионер в света Мъск е на път да стане първият трилионер в света Милиардерът се готви да изведе SpaceX на борсата, а компанията да стане една от най-ценните публично търгувани бизнеса в света Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида И то пред очите на хиляди, дошли да видят историческия старт НАСА съобщи за проблем с връзката на "Орион" НАСА съобщи за проблем с връзката на "Орион" По време на пресконференцията след изстрелването ръководителят на НАСА Джаред Айзекман потвърди, че на кораба е възникнал "краткотраен проблем със връзката, при който екипът на Земята не е могъл да чува екипажа“ Предлагат повишаването на данък сгради Предлагат повишаването на данък сгради Съветът за икономически анализи иска стимули за инвеститори на фондовата борса Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Изборните правила отвориха ефира за всякакви маргинални партийци ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи Председателката на Комисията Урсула фон дер Лайен уточни, че те ще бъдат насочени в подкрепа на основните обществени услуги и за въоръжените сили на страната Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Те и бивш министър са в разследване на предполагаема организирана схема за измама с пари от селскостопански еврофондове Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Депутати заплашиха, че аеропортът може да се превърне в мишена, но президентът отказа да свика съвета за национална сигурност НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените Проверени са 13 507 търговски обекта
Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане От днес радио "Отровна Европа" вече не работи Виц на деня Виц на деня Има два типа мъже.
1. Homo sapiens - разумен и мислещ човек.
2. Членестоноги - накъдето тръгне членът, натам и ногите.
Виц на деня Виц на деня Малки женски тайни:
Когато отслабват, са влюбени.
Когато пълнеят, са щастливи.
Когато пускат чистачките, ще завиват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вчера отидох на работа с нарисувани мустаци. Колежките с нарисуваните вежди казаха, че съм ненормален!?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори