Николета лети със 175 километра
Табелите със знаците за скорост не важат за красавицата
За Николета Лозанова няма ограничения по родните пътища. Табелите със знаците за скорост не важат за красавицата, която не се съобразява с тях и смело се предвижда из родината с превишената скорост. Най-популярната ни плеймейтка качи в социалните мрежи клипче как шофьорът й я вози, а тя се наслаждава на пътя и хубавата музика.
„Уикенд“ забеляза, че мощният джип Мерцедес лети из София с цели 175 километра в час, което е доста над ограниченията. От видеото не става ясно къде точно е Ни Ло, но дори и по Околовръстното скоростта на движение е ограничена. Любимата на вратаря Ники Михайлов е фенка на джиповете „Мерцедес“, но предишното й возило бе бяло, а сега се вози в последен модел Mercedes-Benz GLS400 D 4MATIC AMG 6+1, който обича да изтъква, че си е купила сама и в това няма нищо чудно. Моделката изкарва достатъчно и може да си позволи толкова скъпа кола.
Тя никога не кара звяра на четири колела, а ползва услугите на шофьор, който има нареждане от шефката си да натиска педала на газта докрай. Ни Ло внимава на пътя, само ако и наследницата й е в колата, а в останалите случаи дава право на шофьора да лети по родните пътища.
Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник
Бомба избухна в къщата на Здравко Чолич в Белград
Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард
Правната комисия одобри ограничение до 20 секции за гласуване извън ЕС
Ледът не прощава: Ченге катастрофира с нов полицейски джип посред нощ
Софи Маринова с емоционално послание за майка си след дни на тревога
Сензация от Англия: Манчестър Сити освобождава Гуардиола, сменя го с Мареска, Алонсо или Фабрегас
Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква
Димитър Николов и Весела Лечева откриват европейското първенство по спортна стрелба в Бургас
Мартин Карбовски: Нека не говорим като политици, кажете това, което е
Два мерцедеса на един собственик пламнаха като факла
Цените в магазините се покачват и това притеснява хората, призна Зорница Русинова

Ало, КАТ ли е. И на Вас...
Или трябва да загине човек,за да започнете да се вайкате и псувате....