Николета лети със 175 километра
Табелите със знаците за скорост не важат за красавицата
За Николета Лозанова няма ограничения по родните пътища. Табелите със знаците за скорост не важат за красавицата, която не се съобразява с тях и смело се предвижда из родината с превишената скорост. Най-популярната ни плеймейтка качи в социалните мрежи клипче как шофьорът й я вози, а тя се наслаждава на пътя и хубавата музика.
„Уикенд“ забеляза, че мощният джип Мерцедес лети из София с цели 175 километра в час, което е доста над ограниченията. От видеото не става ясно къде точно е Ни Ло, но дори и по Околовръстното скоростта на движение е ограничена. Любимата на вратаря Ники Михайлов е фенка на джиповете „Мерцедес“, но предишното й возило бе бяло, а сега се вози в последен модел Mercedes-Benz GLS400 D 4MATIC AMG 6+1, който обича да изтъква, че си е купила сама и в това няма нищо чудно. Моделката изкарва достатъчно и може да си позволи толкова скъпа кола.
Тя никога не кара звяра на четири колела, а ползва услугите на шофьор, който има нареждане от шефката си да натиска педала на газта докрай. Ни Ло внимава на пътя, само ако и наследницата й е в колата, а в останалите случаи дава право на шофьора да лети по родните пътища.
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене

Ало, КАТ ли е. И на Вас...
Или трябва да загине човек,за да започнете да се вайкате и псувате....