Ограничават движението в участък от AM "Тракия"
Очаква се ремонтните дейности на съоръжението да продължат до 15 юни
Движението от 163-ти до 157-ми на АМ „Тракия“ в платното за София, ще бъде ограничено на 19 април след 10 часа . Причина са ремонтно-възстановителни работи на жп надлеза при 159-ти км над линията Пловдив – Бургас.
Трафикът на моторните превозни средства ще се пренасочва в платното за Бургас и ще се осъществява двупосочно - с една лента в посока София и една за Бургас. При натоварено движение в някоя от двете посоки, в платното за Бургас, ще се организира реверсивно движение, с осигуряване на две ленти в посоката с по-натоварен трафик.
Очаква се ремонтните дейности на съоръжението да продължат до 15 юни.
През есента на миналата година беше ремонтирано пътното платно в 12 км участък на АМ „Тракия“ от 156-ти до 168-ми км. Ремонт на жп надлеза, който е с дължина 164 м, не е правен. Предвидено е той да бъде извършен през 2021 г. в началото на новия строителен сезон при трайно подобряване на метеорологичните условия, в съответствие с изискванията за ремонт на съоръжения.
Има разлика между коледния и годишния бонус
Булката беглец и в реалния живот - ето кои звезди избягаха пред олтара
Може ли работодателят да те уволни, ако си в болничен
„Сигнал“ постави впечатляващ финал на Никулденските празници в Царево
"Игра на тронове" се завръща с нов сезон
БГ Роналдо ще е охранител в новия сезон на "Под прикритие"
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Добавиха 77 лв. към пенсиите
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Зрителите срещу „Игри на волята”: Нашият победител е Калин!
Ако си мъж над 40 г. - не яж това
