Теди Бургазлиева показа идиличния си калифорнийски живот
Мис България показва и порасналите си близнаци
„Мис България 2002“ Теодора Бургазлиева за пореден път зарадва последователите си в Instagram със снимки, показващи щастливия ѝ калифорнийски живот. Теди, която е олицетворение на сбъднатата „американска мечта“, сподели кадри от рождения ден на мъжа си Симеон Иванов. На снимките се виждат и порасналите близнаци на красавицата, която от повече от 10 години живее в САЩ – Ема и Райън.
С живописните кадри Теди всъщност е честитила рождения ден на съпруга си с думите: „Завинаги съм ти благодарна @ simeonivanov! Чувствам се благословена, че мога да се наслаждавам и празнувам този красив живот с теб! Честит рожден ден, любов моя!“
От коментарите става ясно, че фотогеничното семейство е отпразнувало рождения ден на Симеон с пикник изненада. Рожденикът пък отвърнал на думите на съпругата си със свое обяснение в любов, а именно: „Най-добрата изненада някога. Благодаря, любов моя! Аз съм късметлия, че ви имам тримата в живота си!“
Източник: Tialoto.bg
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Лудия си ти,щото те е яд,че тя е успяла и цял свят я знае,пък ти си един никой и като не можеш да направиш нещо,започваш да плюеш......и е така ша си останеш с плюенето....хахахаха......смешник
не е на хубаво !
Мое ли да го дигнеш ...самолета ве....клоун......???
Пък пича и жена му не ги мисли,те са се устроили,ма ти два живота да имаш,пак няма да ти стигнат,да ги догониш.....