Теди Бургазлиева показа идиличния си калифорнийски живот
Мис България показва и порасналите си близнаци
„Мис България 2002“ Теодора Бургазлиева за пореден път зарадва последователите си в Instagram със снимки, показващи щастливия ѝ калифорнийски живот. Теди, която е олицетворение на сбъднатата „американска мечта“, сподели кадри от рождения ден на мъжа си Симеон Иванов. На снимките се виждат и порасналите близнаци на красавицата, която от повече от 10 години живее в САЩ – Ема и Райън.
С живописните кадри Теди всъщност е честитила рождения ден на съпруга си с думите: „Завинаги съм ти благодарна @ simeonivanov! Чувствам се благословена, че мога да се наслаждавам и празнувам този красив живот с теб! Честит рожден ден, любов моя!“
От коментарите става ясно, че фотогеничното семейство е отпразнувало рождения ден на Симеон с пикник изненада. Рожденикът пък отвърнал на думите на съпругата си със свое обяснение в любов, а именно: „Най-добрата изненада някога. Благодаря, любов моя! Аз съм късметлия, че ви имам тримата в живота си!“
Източник: Tialoto.bg
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм

Лудия си ти,щото те е яд,че тя е успяла и цял свят я знае,пък ти си един никой и като не можеш да направиш нещо,започваш да плюеш......и е така ша си останеш с плюенето....хахахаха......смешник
не е на хубаво !
Мое ли да го дигнеш ...самолета ве....клоун......???
Пък пича и жена му не ги мисли,те са се устроили,ма ти два живота да имаш,пак няма да ти стигнат,да ги догониш.....