Теди Бургазлиева показа идиличния си калифорнийски живот
Мис България показва и порасналите си близнаци
„Мис България 2002“ Теодора Бургазлиева за пореден път зарадва последователите си в Instagram със снимки, показващи щастливия ѝ калифорнийски живот. Теди, която е олицетворение на сбъднатата „американска мечта“, сподели кадри от рождения ден на мъжа си Симеон Иванов. На снимките се виждат и порасналите близнаци на красавицата, която от повече от 10 години живее в САЩ – Ема и Райън.
С живописните кадри Теди всъщност е честитила рождения ден на съпруга си с думите: „Завинаги съм ти благодарна @ simeonivanov! Чувствам се благословена, че мога да се наслаждавам и празнувам този красив живот с теб! Честит рожден ден, любов моя!“
От коментарите става ясно, че фотогеничното семейство е отпразнувало рождения ден на Симеон с пикник изненада. Рожденикът пък отвърнал на думите на съпругата си със свое обяснение в любов, а именно: „Най-добрата изненада някога. Благодаря, любов моя! Аз съм късметлия, че ви имам тримата в живота си!“
Източник: Tialoto.bg
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Лудия си ти,щото те е яд,че тя е успяла и цял свят я знае,пък ти си един никой и като не можеш да направиш нещо,започваш да плюеш......и е така ша си останеш с плюенето....хахахаха......смешник
не е на хубаво !
Мое ли да го дигнеш ...самолета ве....клоун......???
Пък пича и жена му не ги мисли,те са се устроили,ма ти два живота да имаш,пак няма да ти стигнат,да ги догониш.....