Теди Бургазлиева показа идиличния си калифорнийски живот
Мис България показва и порасналите си близнаци
„Мис България 2002“ Теодора Бургазлиева за пореден път зарадва последователите си в Instagram със снимки, показващи щастливия ѝ калифорнийски живот. Теди, която е олицетворение на сбъднатата „американска мечта“, сподели кадри от рождения ден на мъжа си Симеон Иванов. На снимките се виждат и порасналите близнаци на красавицата, която от повече от 10 години живее в САЩ – Ема и Райън.
С живописните кадри Теди всъщност е честитила рождения ден на съпруга си с думите: „Завинаги съм ти благодарна @ simeonivanov! Чувствам се благословена, че мога да се наслаждавам и празнувам този красив живот с теб! Честит рожден ден, любов моя!“
От коментарите става ясно, че фотогеничното семейство е отпразнувало рождения ден на Симеон с пикник изненада. Рожденикът пък отвърнал на думите на съпругата си със свое обяснение в любов, а именно: „Най-добрата изненада някога. Благодаря, любов моя! Аз съм късметлия, че ви имам тримата в живота си!“
Източник: Tialoto.bg
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Лудия си ти,щото те е яд,че тя е успяла и цял свят я знае,пък ти си един никой и като не можеш да направиш нещо,започваш да плюеш......и е така ша си останеш с плюенето....хахахаха......смешник
не е на хубаво !
Мое ли да го дигнеш ...самолета ве....клоун......???
Пък пича и жена му не ги мисли,те са се устроили,ма ти два живота да имаш,пак няма да ти стигнат,да ги догониш.....