Теди Бургазлиева показа идиличния си калифорнийски живот
Мис България показва и порасналите си близнаци
„Мис България 2002“ Теодора Бургазлиева за пореден път зарадва последователите си в Instagram със снимки, показващи щастливия ѝ калифорнийски живот. Теди, която е олицетворение на сбъднатата „американска мечта“, сподели кадри от рождения ден на мъжа си Симеон Иванов. На снимките се виждат и порасналите близнаци на красавицата, която от повече от 10 години живее в САЩ – Ема и Райън.
С живописните кадри Теди всъщност е честитила рождения ден на съпруга си с думите: „Завинаги съм ти благодарна @ simeonivanov! Чувствам се благословена, че мога да се наслаждавам и празнувам този красив живот с теб! Честит рожден ден, любов моя!“
От коментарите става ясно, че фотогеничното семейство е отпразнувало рождения ден на Симеон с пикник изненада. Рожденикът пък отвърнал на думите на съпругата си със свое обяснение в любов, а именно: „Най-добрата изненада някога. Благодаря, любов моя! Аз съм късметлия, че ви имам тримата в живота си!“
Източник: Tialoto.bg
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Лудия си ти,щото те е яд,че тя е успяла и цял свят я знае,пък ти си един никой и като не можеш да направиш нещо,започваш да плюеш......и е така ша си останеш с плюенето....хахахаха......смешник
не е на хубаво !
Мое ли да го дигнеш ...самолета ве....клоун......???
Пък пича и жена му не ги мисли,те са се устроили,ма ти два живота да имаш,пак няма да ти стигнат,да ги догониш.....