Станимир Тропа използвал за наркокухня дома на Динко в жк. „Меден рудник“, плащал му услугата с доза пико
36-годишният Динко Пейков е бивш пандизчия, имал зависимост към наркотиците
46-годишният Станимир Костадинов, известен в града с прякора Тропа, аверът му 36-годишният Динко Пейков, Иван П., Ванеса М. и Камелия В. са петимата задържани от спецченгетата при акцията в блок 201 на жк. „Меден рудник“, узна Флагман.бг от свои достоверни източници.
Както вече съобщихме, тази нощ качулки нахлуха в апартамента и хванаха Тропа, докато готвел пико и цялата кухня била пълна с различни прекурсори за производството на метамфетамин. Флагман.бг научи още, че апартаментът на първия етаж е собственост на Динко Пейков.
Снощи решили да си спретнат малък купон, като Тропа отново забъркал от божествения наркотик. Динко и Станимир били стари приятели, запознали се в затвора. Тропа знаел, че аверът му е пристрастен към дрогата и затова му предложил страшна оферта, на която бургазлията не можел да откаже. Тропа му казал, че ако използва дома му за нарколаборатория, в която да приготвя пико, ще му плаща за услугата с дози.
Спецченгета разбиха наркокухня за пико в жк. "Меден рудник", петима са в ареста
Така Тропа грабнал колбите и солната киселина, добавил малко йод на кристали, червено на цвят прахообразно вещество – фосфор и започнал да готви. Малко след това в апартамента дошли Ванеса, Иван и Камелия. Докато си говорели сладко, изведнъж токът спрял. Паниран от случващото Тропа започнал да чисти синтетиката от кухненския плот, но било късно. До няколко секунди десетина ченгета с маски и пистолети нахлули в стаята.
Динко, Ванеса, Иван и Камелия се озовали проснати на земята по очи и с белезници на ръцете. Станимир опитал да избяга през терасата, но не успял и бил арестуван.
Спецченгетата иззели множество прекурсори за готвене. В кошчето за боклук намерили пликче с пико и блистер от хапчета, които Костадинов трошал на прах за заготовка.
Според запознати това не било първият път, в който от апартамента на Динко се носи остра и задушлива миризма.
Костадинов и Пейков са криминално проявени и осъждани за държане на пликчета с дрога. Този път вероятно също ще отнесат солидна присъда за нарколабораторията в блок 201 на жк. „Меден рудник“.
Очаквайте още подробности само във Флагман.бг


След 17 години - истината за жестоко убийство излезе наяве
Класическа българска мусака с кайма и картофи: Тайната на пухкавата заливка
Огромен пожар в Испания, Португалия иска помощ от ЕС
Меси с първи думи след драмата с Кабо Верде
Момче, тествано на 13 години, се оказа най-младият човек със свръхпамет
Мистерията с револвера на Левски: кое е истинското оръжие на Апостола
Хамилтън няма да спира, докато не вземе осмата титла във Формула 1
Как да намалите подуването и тежестта в краката през лятото
Ветеран от американската армия бе застрелян след спор за паркомясто (ВИДЕО)
Пет километра опашки за бензин в Русия, шофьори чакат с дни
Дневен хороскоп за 4 юли 2026: Късметът е с Девата, а Стрелецът да бъде предпазлив
Баба и дядо се удавиха в Струма, реката погълна и двете им внучета (ОБНОВЕНА)

https://www.facebook.com/morfovavanesa
винаги е светло ,колкото и да спира тока
Тока збега, пико изветря качулка влизна.Чок кахър зандан бахър