Трагедия: Известен планински спасител скочи от ковид отделение
Петър Манолов е бил настанен в карловската болница, днес е трябвало да бъде изписан
Планински спасител сложи край на живота си, скачайки от третия етаж на карловската болница. Петър Манолов е дългогодишен служител на Планинската служба на Централна Южна Стара планина и е работил в районите на Карлово, Калофер и Сопот.
53-годишният мъж не е оставил предсмъртно писмо. Трагичната новина шокира близките му, тъй като е бил психически и физически здрав. Изкарал коронавируса тежко, но последните дни се е подобрявал, дори е трябвало днес да бъде изписан. Причината за решението за самоубийството тъне в загадки.
Петър Манолов е несемеен. Брат му е полицай в Пловдив. Ужасени очевидци са станали свидетели как тялото е тупнало на земята. Веднага лекарите са се притекли на помощ, но въпреки борбата, планинският служител е имал несъвместими с живота травми.
Разследващи съобщиха, че се работи и по друга версия, която едва ли ще се потвърди. Има вероятност Манолов да е паднал от терасата, но това едва ли е така, защото под мястото, където се е намирал, е козирката на родилното отделение, а той се е изместил в страни на много по-малко пространство и при скока е паднал директно на земята.
Познати и приятели в Карлово и региона са в скръб. „Как можа да си отиде този благороден човек, който рискуваше живота си, за да спасява чужди животи“, скърбят те.
Източник: Блиц
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието

Там има такива сцени.....
do 4
Какво убийство...какви 5 лева....?
Просто не са му издържали нервите ,медиите постоянно те заливат с инфо ,за К-19,за щяло и нещяло,в споменатите отделения обстановката е тягостна ,несемеен,като се прибере у тях няма кой да го обгрижва,на 53 г. е.......
Писнало му е ,взел решение и е приключил ...веднъж и завинаги....
Бог да го прости....
до 1