Борисов предложи Даниел Митов за министър-председател, Томислав Дончев отказал
Лидерът на ГЕРБ изрази съжаление, че партньорите му от националистическия сектор са се разделили и не са влезли в парламента
Даниел Митов е предложението на Бойко Борисов за министър-председател. Това стана ясно от живо излъчване във "Фейсбук". Томислав Дончев отказал, за да не го намразят.
"Дани Митов ще бъде моят кандидат за премиер, защото искам много ясно да се види разликата на евроатлантическата ни ориентация", аргументира се Борисов. Той припомни, че Митов му бил външен министър (по време на правителството "Борисов 2").
"И Дончев, като говорехме, всички карти са на масата, - каза "не искам и мене да ме намразят", защото в момента е модерно да мразиш, не да съзидаваш", каза Бойко Борисов и прогнозира, че ще се тръгне към реваншизъм.
В проектокабинета щяло да има представител и на СДС.
Според Борисов ГЕРБ трябва да предложи правителство като първа политическа сила, макар че няма да има подкрепа в Народното събрание.
Той изрази съжаление, че националистите, с които управляваше, са се разделили и затова не са влезли в новия парламент. Бойко Борисов прогнозира, че те пак ще се обединят.
Лидерът на ГЕРБ бе видимо изнервен по време на изказването си, което, изглежда, бе пред бъдещите народни представители на ГЕРБ-СДС.
Милева Владкова: Държавата трябва да спре да говори из регионите и да започне да говори с хората в тях
Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър
Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас.
АПС със сигурност ще влезе в 52-ото НС
Ултамаратонец почина при опит за рекорд
Хранителни комбинации, които пречат на усвояването на витамини
Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място
Бомбен атентат в Техеран, трима са ранени
Иън Маккелън и Илайджа Ууд се завръщат в новия филм по "Властелинът на пръстените"
Португалия се обяви против обща евроармия, залага на НАТО
Сергей Лавров: Русия е готова да продължи преговорите за Украйна
Братът на Малена: Сигурен съм, че сестра ми ще се завърне по-силна!

Ще го духате и в следващите 8 години на Бойко Борисов!
На мен предпочитам да ми духат мацки на всякаква възраст!
Гнусна история, дано скоро има затвор за всичките крадливи гербаджии!