Бургас се готви за лятото: Окосиха и обезпаразитиха зелените площи в парковете
До края на пролетта ще има обособена и нова пикник зона край Ченгене скеле
Първото окосяване на зелените площи в Бургас е към своя край. Поставени са две нови беседки в парк „Минерални бани“, а още две от същия тип са разположени в Морската градина. Това разкри кметът Димитър Николов, който обясни още, че в момента служители на Общината възстановяват насасжденията от черен бор в парка в кв. Ветрен.
Напредва и първата обработка за годината против кърлежи. На 8 април пръскаха в парк „Минерални бани“. Днес и утре Дезинфекционна станция работи в парк „Езеро“.
„Сигурен съм, че много ще ви хареса новата пикник зона, която ще направим край Ченгене скеле тази пролет. Както и всички нови неща там – лодкостоянката, етнографските къщички, амфитеатърът, детската зона. Пазете новото!“, призова кметът.
Сензация в Италия: Шави да вади Милан от кошмара
Косара от Ергенът с шокиращо разкритие за домашно насилие
26/05/2026, Вторник 22:00
0
Бързо и сочно пиле на тиган с чесън и лимон: Лесна рецепта
Милиардерски син проговори за зловещата смърт на баща си
Иван Турицов от ЦСКА стяга куфарите за чужбина
Какво се случва в Габрово след бедствието
Сензация в Италия: Шави да вади Милан от кошмара
26/05/2026, Вторник 19:33
0
Страшен обрат с времето
Бургазлия игра срещу хевиметъл звезди на стадиона на Левски
Полицията издирва две деца от Варна
Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов
Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон
КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната
