Стилът на първа дама Джил Байдън, това мрежест чорапогащник ли е?
Изборът на чорапи на госпожа Байдън предизвика световен скандал
Социалната мрежа кипи, след като първата дама на САЩ Джил Байдън слезе от самолета след бизнес среща в Калифорния с мрежест чорапогащник, пише Сън.
69-годишната учителка по английски беше с черно сако, черна къса пола, ботуши на висок ток и черни чорапогащник с мрежести фигури. Визията ѝ бе завършена със задължителната предпазна маска, която отново беше в черен цвят.Някои потребители смятат, че външният вид на съпругата на Джо е много вулгарен, предвид статута й на първа дама на Съединените щати.
Други казаха, че чорапогащникът изглежда като забързано пазаруване в надценен магазин в навечерието на Хелоуин.
„Чирапогащникът й сигурно е адски скъп, но в същото време изглежда много евтин“, „Какъв срам за първата дама“, „Обадете се на Мадона и я помолете си вземе вулгарния образ от Джил“, са част от коментарите на потребители, които критикуват Джил Байдън.
Появиха се и защитници на първата дама, които я похвалиха за стройната фигура. „Байдън има право да носи каквото си иска. Мрежестите чорапи са тенденция през пролетта на 2021 г.", пишат те.

Байдън посети работещи във ваксинационен кабинет в Калифорния и разговаря за важността от ваксините. Тя повдигна този въпрос и по време на обръщението си към нацията по случай католическия Великден. Заедно със съпруга си, президента Джо Байдън, заявиха, че вирусът все още не си е отишъл и голяма част от света усеща неговите последици.
„За втора поредна година ще бъдем далеч от семействата, приятелите и близките си“, допълва първото семейство.
Джил добави, че все пак надеждата я има, отбелязвайки, че все повече американци са решили да се ваксинират. „Чрез личното ваксиниране и насърчаването на всеки около вас да се ваксинира, ние заедно ще спрем вируса и ще се приближим към дните, в които можем да празнуваме заедно“, казва Джо Байдън. Т
ази година традиционното търсене на великденски яйца в Белия дом, което се прави още от 1800 година, се проведе виртуално. Що се отнася до Джил Байдън, освен че изпълнява задълженията си на първа дама, тя продължава да преподава. Съпругата на президента обеща, че ще запази работата си на учител и в момента обучава децата в училище в Западна Вирджиния. Часовете обаче все още се провеждат онлайн заради пандемията.
Средната пенсия стига 543 евро, минималната заплата остава 620 евро
Плащаме 23 хил. евро на британец, пребит след мач на „Левски“ и ЦСКА
НАТО налива пари за ремонт на летище "София", иска да стане негова база
Обрат с „кървавата вдовица“ от Делта Хил: Ще влезе ли в затвора Елизабет Ланге след убийството на съпруга ѝ милионер?
Предлагането на работа у нас намалява, бизнесът наема все по-предпазливо
Проф. Мишо Константинов пресметна: Президентските избори ще са на 15 ноември
Справката за полетите на Пеевски вече е в парламента
Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро
Пожарникарите нащрек: чакат до 350 пожара дневно в разгара на лятото
Кафето пак удря джоба, арабика и робуста скочиха рязко на борсите
Холанд преди Норвегия-Англия: Това е специално за мен
80-годишен шофьор блъсна испанец в Несебър

Ма Ганьо на плюване,еша си няма.....
уау