Тази пъстра шевица краси фасадата на нов хотел в Поморие, но докога ще се вижда?
Като най-атрактивни се очертават двата имота в непосредствена близост до хотела
Край новия път в Поморие, минаващ покрай Музея на солта и природното чудо на града – езерото, чиято лечебна кал местните сравняват със злато, до скоро се ширеха пущинаци и тръни, но това е на път да се промени.
В непосредствена близост, с лице към приказната панорама – несравнима с друга в цялата страна, вече се издига сграда, чиято фасада приковава погледите с изящно изрисувана пъстра българска шевица.
Флагман.бг установи, че това е 14-тата поред сграда, която строителната фирма „Ванина Стил“ ООД, собственост на Цветан Съзанов, изгражда в морския град.Все още е недовършена. При направено запитване по телефона, обявен на информационната табела на строежа, служител на фирмата разясни: „Това е единствената сграда на фирмата в Поморие, в която няма да се продават апартаменти. Сградата „Свети Никола“ срещу солниците и езерото ще бъде хотел“ обясниха от „Ванина Стил“ ООД.
Парцелите около бъдещия хотел "Св.Никола" са обявени за продажба и интересът към тях расте. Като най-атрактивни се очертават двата имота в непосредствена близост, те са собственост на Георги Кафадаров и Иван Панайотов-Скакела.
В Подробния устройствен план на Общината в този район е разрешено строителство до 15 метра, което се равнява на 5-етажна сграда
Свързахме се със собственика на парцела Георги Кафадаров.
„Парцелът е обявен за продажба от началото на тази година. Имам вече запитвания за него от София и Бургас, но до сделка още не сме стигнали“ съобщи той.
на мигриращи птици от цяла Европа.
269 различни вида птици са наблюдавани в района на влажната зона
Разположението на местността е перфектно, тъй като на няколкостотин метра от езерото се намира и поморийският плаж. В близост има големи хранителни магазини на най-предпочитаните вериги в страната, отлична довеждаща инфраструктура с осветление и разбира се несравнима панорама.
По думите на туристите, посещаващи градчето целогодишно, през изминалите 10 години Поморие е претърпял метаморфоза изцяло в положителна посока. Градът привлича посетители от близо и далеч с отличните си условия за почивка, а не малко избират градчето и за свой нов дом, място където да създадат семейство и да отгледат децата си.
Нова Зеландия тръгва към забрана на социалните мрежи за деца под 16 г. - глобите за платформите стигат 10% от световния им оборот
Есента отключва кариерен шанс за 4 зодии - идват повече пари, нова работа и голяма крачка нагоре
Август в Поморие завършва поетично с 68-oто издание на „Яворови дни“
Полицаи проследиха неадекватен мъж в „Меден рудник“ и в дома му намериха канабис
Пожарникарят, обвинен за смъртта на 8 лешояда: Притиснаха ме да призная нещо, което не съм извършил
Почина милиардерът, превърнал Кюне+Нагел в световен гигант
Нидерландия разклати Евровизия 2027 с отказ за участие заради Израел
Шишков сложи край на спекулациите за АМ „Черно море“: Първо проектът, после концесионерът
Мъж преби 11-годишно дете на площадка в София, момчето прекара три дни в Пирогов
От Бургас към сцените на България – PAOLA тръгва на първото си национално турне, вижте къде
Три катастрофи в Бургаско: 2-годишно дете и жена с политравма са сред пострадалите
КНСБ предупреждава: Поискайте длъжностната си характеристика, преди всяка задача да стане ваша

Ами дърпай към слънчака,скелет,там поне комарите са по малко,и ръждата е по малко,таральоьо, всичко около морето е влага,ооуууууу Минчо Празникоффффф,или ти си от софето да го еба,,,,,АРТИСТИ